Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Espoo Espoo, 2023-04-14

B-Nuoremmat B-Vanhemmat C-Nuoremmat C-Vanhemmat D-Nuoremmat D-Vanhemmat E-Nuoremmat E-Vanhemmat F-Nuoremmat F-Vanhemmat G-Nuoremmat G-Vanhemmat H-Luokka MJL 1. Luokka MJL 2. Luokka MJL 3. Luokka MJL FIG-Naiset MJL FIG-Tulokkaat Tytöt 14-15v B-Joukkue C-Joukkue D-Joukkue E-Joukkue F-Joukkue G-Joukkue H-Joukkue 1-Joukkue 2-Joukkue 3-Joukkue FIG-Joukkue
D-Nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
50
Ilvander Siru
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
2
11
Rosqvist Amelie
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
3
10
Sorsa Ada
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
4
98
Mustonen Siiri
HIFK Gymnastics
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
5
106
Vainikka Pihla
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
6
77
Tervonen Emma
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8,5-9
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
8,5-9
6
3
Koskinen Klara
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
8
8
Huttunen Pinja
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
8
74
Griguich Sofia
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
10
45
Söderbäck Fanny
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
97
Janson Emelie
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
6-7
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
8,5-9
11
78
Kelander Anni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
47
Koivu Ella
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
51
Kuusela Saara
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
73
Muurimäki Saana
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
76
Männikkö Enni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
75
Niskakoski Saimi
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8-8,5
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
1
Nouidra Safia
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
49
Salokannel Ilona
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
5
Suontama Elsa
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
7-7,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
99
Tuulasvaara Saimi
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
9-9,5
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
7-7,5
11
100
Danyliuk Rozalina
HIFK Gymnastics
8-8,5
7-7,5
6-7
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
9
Fagerholm Ada
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
7,5-8
8-8,5
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
2
Hepouro Estel
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7,5-8
6-7
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
8-8,5
11
105
Herttua Cecilia
HIFK Gymnastics
8-8,5
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
6
Leppänen Lilja
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
7-7,5
8,5-9
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
46
Michelsson Julia
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
7,5-8
6-7
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
8-8,5
11
102
Moilanen Kerttu
HIFK Gymnastics
8,5-9
7-7,5
6-7
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
108
Tanskanen Alina
HIFK Gymnastics
8-8,5
6-7
7,5-8
8,5-9
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
103
Gebreyesus Aryam
HIFK Gymnastics
8-8,5
7,5-8
alle 6
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
101
Göös Minea
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
alle 6
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
6-7
11
104
Vaha Hilla
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
6-7
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
107
Arima Olivia
HIFK Gymnastics
7-7,5
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
7-7,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
7
Ilander Ines
Espoon Telinetaiturit
7,5-8
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
73
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

1
11
Rosqvist Amelie, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

3
5
Suontama Elsa, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

4
74
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

4
50
Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

4
97
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

9-9,5

4
77
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

8
8
Huttunen Pinja, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

9
76
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

9
10
Sorsa Ada, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

9
104
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
101
Göös Minea, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
2
Hepouro Estel, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
78
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
47
Koivu Ella, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
3
Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
51
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
46
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
102
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
98
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
1
Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
49
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
45
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
99
Tuulasvaara Saimi, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
106
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
100
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
9
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
103
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
105
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
6
Leppänen Lilja, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
75
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
108
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
7
Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
107
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

7-7,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
50
Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

2
3
Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

3
98
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

8,5-9

4
77
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

5
51
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

5
75
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

5
11
Rosqvist Amelie, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

8
10
Sorsa Ada, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

8
106
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

8-8,5

10
47
Koivu Ella, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

10
49
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

10
5
Suontama Elsa, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

10
99
Tuulasvaara Saimi, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
1
Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
45
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
9
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
103
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
74
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
2
Hepouro Estel, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
8
Huttunen Pinja, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
97
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
78
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
46
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
73
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
100
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
6
Leppänen Lilja, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
102
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
101
Göös Minea, HIFK Gymnastics

6-7

11
105
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

6-7

11
76
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
108
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

6-7

11
104
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

6-7

11
107
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

alle 6

11
7
Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
99
Tuulasvaara Saimi, HIFK Gymnastics

9-9,5

2
50
Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
6
Leppänen Lilja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

4
8
Huttunen Pinja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

4
76
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

4
10
Sorsa Ada, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

7
11
Rosqvist Amelie, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

8
98
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

8-8,5

9
51
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

9
1
Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
9
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
74
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
78
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
3
Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
49
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
45
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
106
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
47
Koivu Ella, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
73
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
75
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
108
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
77
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
107
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
105
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
5
Suontama Elsa, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
100
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

6-7

11
2
Hepouro Estel, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
97
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

6-7

11
46
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
102
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

6-7

11
104
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

6-7

11
103
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

alle 6

11
101
Göös Minea, HIFK Gymnastics

alle 6

11
7
Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
97
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

8,5-9

2
50
Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
106
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

4
10
Sorsa Ada, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

4
77
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

6
108
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

8,5-9

7
74
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

7
47
Koivu Ella, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

7
3
Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

7
11
Rosqvist Amelie, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
100
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
2
Hepouro Estel, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
105
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
8
Huttunen Pinja, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
78
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
46
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
98
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
73
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
76
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
75
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
49
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

11
5
Suontama Elsa, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
45
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
104
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
103
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
51
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
6
Leppänen Lilja, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
102
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
1
Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
9
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
99
Tuulasvaara Saimi, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
107
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

6-7

11
101
Göös Minea, HIFK Gymnastics

6-7

11
7
Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
107
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

100
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

9
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

103
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

74
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

101
Göös Minea, HIFK Gymnastics

2
Hepouro Estel, Tampereen Voimistelijat

105
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

8
Huttunen Pinja, Espoon Telinetaiturit

7
Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit

50
Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics

97
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

78
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

47
Koivu Ella, Grankulla Gymnastikförening

3
Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit

51
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

6
Leppänen Lilja, Espoon Telinetaiturit

46
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

102
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

98
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

73
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

76
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

75
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

1
Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH

11
Rosqvist Amelie, Espoon Telinetaiturit

49
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

10
Sorsa Ada, Espoon Telinetaiturit

5
Suontama Elsa, Espoon Telinetaiturit

45
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

108
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

77
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

99
Tuulasvaara Saimi, HIFK Gymnastics

104
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

106
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics


Last Update: 21.7.2024 22.01.58
SX
SM
MD
XL
XXL