Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Espoo Espoo, 2023-04-14

B-Nuoremmat B-Vanhemmat C-Nuoremmat C-Vanhemmat D-Nuoremmat D-Vanhemmat E-Nuoremmat E-Vanhemmat F-Nuoremmat F-Vanhemmat G-Nuoremmat G-Vanhemmat H-Luokka MJL 1. Luokka MJL 2. Luokka MJL 3. Luokka MJL FIG-Naiset MJL FIG-Tulokkaat Tytöt 14-15v B-Joukkue C-Joukkue D-Joukkue E-Joukkue F-Joukkue G-Joukkue H-Joukkue 1-Joukkue 2-Joukkue 3-Joukkue FIG-Joukkue
MJL 3. Luokka
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
6
Talvinen Stella
Turun Urheiluliitto Voimistelu
12,400
D: 3,4
E: 9,000
10,000
D: 2,20
DV: 1,2 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,800
10,900
D: 3,40
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,500
12,500
D: 5,50
DV: 2,0 CR: 3,5 CV: 0,0
E: 7,000
45,800
VT
12,400
D: 3,4
E: 9,000
UB
10,000
D: 2,2
E: 7,800
BB
10,900
D: 3,4
E: 7,500
FX
12,500
D: 5,5
E: 7,000
2
3
Vättö Vanessa
Espoon Telinetaiturit
12,100
D: 3,4
E: 8,700
10,100
D: 1,70
DV: 1,2 CR: 0,5 CV: 0,0
E: 8,400
10,500
D: 3,40
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,100
11,700
D: 4,40
DV: 1,7 CR: 2,5 CV: 0,2
E: 7,300
44,400
1,400
VT
12,100
D: 3,4
E: 8,700
UB
10,100
D: 1,7
E: 8,400
BB
10,500
D: 3,4
E: 7,100
FX
11,700
D: 4,4
E: 7,300
3
5
Janson Juni
HIFK Gymnastics
12,100
D: 3,2
E: 8,900
9,800
D: 2,30
DV: 1,3 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,500
11,100
D: 4,70
DV: 1,7 CR: 3,0 CV: 0,0
E: 6,400
11,300
D: 3,50
DV: 1,5 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,800
44,300
1,500
VT
12,100
D: 3,2
E: 8,900
UB
9,800
D: 2,3
E: 7,500
BB
11,100
D: 4,7
E: 6,400
FX
11,300
D: 3,5
E: 7,800
4
1
Piuhola Lizeth
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
11,300
D: 3,2
E: 8,100
10,100
D: 2,30
DV: 1,3 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,800
9,500
D: 4,00
DV: 2,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 5,500
12,400
D: 5,30
DV: 1,8 CR: 3,5 CV: 0,0
E: 7,100
43,300
2,500
VT
11,300
D: 3,2
E: 8,100
UB
10,100
D: 2,3
E: 7,800
BB
9,500
D: 4,0
E: 5,500
FX
12,400
D: 5,3
E: 7,100
5
7
Jewander Linda
Pyrkivä Gymnastics
10,700
D: 2,0
E: 8,700
10,500
D: 2,10
DV: 1,1 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 8,400
10,300
D: 4,00
DV: 1,5 CR: 2,5 CV: 0,0
E: 6,300
9,100
D: 2,40
DV: 1,4 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 6,700
40,600
5,200
VT
10,700
D: 2,0
E: 8,700
UB
10,500
D: 2,1
E: 8,400
BB
10,300
D: 4,0
E: 6,300
FX
9,100
D: 2,4
E: 6,700
6
2
Väänänen Iida
Espoon Telinetaiturit
12,000
D: 3,4
E: 8,600
7,500
D: 2,40
DV: 1,4 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 5,100
10,300
D: 3,60
DV: 1,6 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,700
10,700
D: 3,00
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,700
40,500
5,300
VT
12,000
D: 3,4
E: 8,600
UB
7,500
D: 2,4
E: 5,100
BB
10,300
D: 3,6
E: 6,700
FX
10,700
D: 3,0
E: 7,700
7
4
Kuivanen Liina
Espoon Telinetaiturit
10,800
D: 2,4
E: 8,400
4,200
D: 0,90
DV: 0,9 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,300
ND: 4,00
9,600
D: 3,80
DV: 1,8 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 5,800
10,800
D: 3,00
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,800
35,400
10,400
VT
10,800
D: 2,4
E: 8,400
UB
4,200
D: 0,9
E: 7,300
ND: 4,00
BB
9,600
D: 3,8
E: 5,800
FX
10,800
D: 3,0
E: 7,800
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
6
Talvinen Stella, Turun Urheiluliitto Voimistelu


3,4


9,000




12,400

2
5
Janson Juni, HIFK Gymnastics


3,2


8,900




12,100

0,300
2
3
Vättö Vanessa, Espoon Telinetaiturit


3,4


8,700




12,100

0,300
4
2
Väänänen Iida, Espoon Telinetaiturit


3,4


8,600




12,000

0,400
5
1
Piuhola Lizeth, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


3,2


8,100




11,300

1,100
6
4
Kuivanen Liina, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,400




10,800

1,600
7
7
Jewander Linda, Pyrkivä Gymnastics


2,0


8,700




10,700

1,700
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Jewander Linda, Pyrkivä Gymnastics

2,1
DV: 1,1 CR: 1,0 CV: 

8,400


10,500

2
3
Vättö Vanessa, Espoon Telinetaiturit

1,7
DV: 1,2 CR: 0,5 CV: 

8,400


10,100

0,400
2
1
Piuhola Lizeth, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,3
DV: 1,3 CR: 1,0 CV: 

7,800


10,100

0,400
4
6
Talvinen Stella, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,2
DV: 1,2 CR: 1,0 CV: 

7,800


10,000

0,500
5
5
Janson Juni, HIFK Gymnastics

2,3
DV: 1,3 CR: 1,0 CV: 

7,500


9,800

0,700
6
2
Väänänen Iida, Espoon Telinetaiturit

2,4
DV: 1,4 CR: 1,0 CV: 

5,100


7,500

3,000
7
4
Kuivanen Liina, Espoon Telinetaiturit

0,9
DV: 0,9 CR:  CV: 

7,300

4,0

4,200

6,300
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Janson Juni, HIFK Gymnastics

4,7
DV: 1,7 CR: 3,0 CV: 

6,400


11,100

2
6
Talvinen Stella, Turun Urheiluliitto Voimistelu

3,4
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 

7,500


10,900

0,200
3
3
Vättö Vanessa, Espoon Telinetaiturit

3,4
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 

7,100


10,500

0,600
4
2
Väänänen Iida, Espoon Telinetaiturit

3,6
DV: 1,6 CR: 2,0 CV: 

6,700


10,300

0,800
4
7
Jewander Linda, Pyrkivä Gymnastics

4,0
DV: 1,5 CR: 2,5 CV: 

6,300


10,300

0,800
6
4
Kuivanen Liina, Espoon Telinetaiturit

3,8
DV: 1,8 CR: 2,0 CV: 

5,800


9,600

1,500
7
1
Piuhola Lizeth, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,0
DV: 2,0 CR: 2,0 CV: 

5,500


9,500

1,600
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
6
Talvinen Stella, Turun Urheiluliitto Voimistelu

5,5
DV: 2,0 CR: 3,5 CV: 

7,000


12,500

2
1
Piuhola Lizeth, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

5,3
DV: 1,8 CR: 3,5 CV: 

7,100


12,400

0,100
3
3
Vättö Vanessa, Espoon Telinetaiturit

4,4
DV: 1,7 CR: 2,5 CV: 0,2

7,300


11,700

0,800
4
5
Janson Juni, HIFK Gymnastics

3,5
DV: 1,5 CR: 2,0 CV: 

7,800


11,300

1,200
5
4
Kuivanen Liina, Espoon Telinetaiturit

3,0
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 

7,800


10,800

1,700
6
2
Väänänen Iida, Espoon Telinetaiturit

3,0
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 

7,700


10,700

1,800
7
7
Jewander Linda, Pyrkivä Gymnastics

2,4
DV: 1,4 CR: 1,0 CV: 

6,700


9,100

3,400
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
6
Talvinen Stella, Turun Urheiluliitto Voimistelu

DV:  CR:  CV: 



3
Vättö Vanessa, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



5
Janson Juni, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



1
Piuhola Lizeth, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



7
Jewander Linda, Pyrkivä Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



2
Väänänen Iida, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



4
Kuivanen Liina, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 




Last Update: 21.7.2024 21.05.15
SX
SM
MD
XL
XXL