Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Espoo Espoo, 2023-04-14

B-Nuoremmat B-Vanhemmat C-Nuoremmat C-Vanhemmat D-Nuoremmat D-Vanhemmat E-Nuoremmat E-Vanhemmat F-Nuoremmat F-Vanhemmat G-Nuoremmat G-Vanhemmat H-Luokka MJL 1. Luokka MJL 2. Luokka MJL 3. Luokka MJL FIG-Naiset MJL FIG-Tulokkaat Tytöt 14-15v B-Joukkue C-Joukkue D-Joukkue E-Joukkue F-Joukkue G-Joukkue H-Joukkue 1-Joukkue 2-Joukkue 3-Joukkue FIG-Joukkue
B-Vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
130
Majanen Vilma
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
9-9,5
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
2
278
Camara Yasmin
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,5-10
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
3
287
Saarinen Venla
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
4
291
Hohtari Minttu
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
5
292
Back Bea
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
6
216
Lonka Ines
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
8-8,5
8-8,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
7
294
Ylinen Telma
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
9-9,5
7,5-8
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
7
213
Heino Viivi
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
9
202
Ikonen Jenina
Viipurin Reipas
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
10
288
Mikkola Pinja
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
8,5-9
7,5-8
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
124
Kankaala Varpu-Sofia
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
8-8,5
8-8,5
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
126
Lehtinen Elsa
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
8,5-9
7,5-8
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
284
Avellan Siiri
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
6-7
7-7,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
277
Bocharova Polina
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
290
Ekqvist Minea
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
286
Haglund Esther
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
279
Häkkilä Alma
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
289
Ihamäki Elle
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
8,5-9
6-7
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
6-7
FX
8,5-9
11
282
Kaipainen Eden
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
212
Laitila Aino
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
199
Lappalainen Maria
Viipurin Reipas
7,5-8
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
7,5-8
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
127
Lehtonen Ida
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
115
Liisanantti Seela
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8-8,5
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
118
Luoma Alisia
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
203
Monto Leena
Viipurin Reipas
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
280
Novitsky Emma
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
9
Poussa Aida
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
200
Puolanne Ida
Viipurin Reipas
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
119
Uusikauppila Viivi
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
285
Wilenius Aada
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7-7,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
211
Aho Veera
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
120
Ahokainen Ida
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
133
Alander Lilja
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
18
Anttila Linnea
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
7,5-8
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
116
Aula Selma
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
114
Bäckroos Helmi
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
207
Heinonen Kira
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
283
Johansson Minéa
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
6-7
7,5-8
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
128
Järvenpää Viivi
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
28
Kero Amelia
HIFK Gymnastics
8,5-9
7-7,5
7-7,5
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
201
Kervinen Kira
Viipurin Reipas
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
25
Koivumäki Vilma
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
7,5-8
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
125
Kotilainen Lumi
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
6-7
7,5-8
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
197
Laiho Lila
Viipurin Reipas
8,5-9
8-8,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
293
Lallukka Martta
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8-8,5
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
22
Ma Elise
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
7,5-8
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
1
Niemelä Iines
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
6-7
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
281
Paloranta Bettina
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
123
Pimiä Fanny
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
7-7,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
2
Ranki Hertta
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
23
Roiha Selma
HIFK Gymnastics
8,5-9
7,5-8
6-7
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7-7,5
11
3
Roman Sofia
HIFK Gymnastics
8-8,5
7-7,5
6-7
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
27
Rouquier Lidia
HIFK Gymnastics
9,5-10
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
4
Sarkola Salma
HIFK Gymnastics
8,5-9
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
113
Stankevitsch Inka
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
208
Suotula Noora
Kotkan Telinevoimistelijat
9,5-10
alle 6
8-8,5
8,5-9
III
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
13
Suvilaakso Silja
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
5
Tikka Lumi
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7,5-8
11
7
Valtonen Ilona
HIFK Gymnastics
8-8,5
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
198
Hiitoluoma Tessi
Viipurin Reipas
8,5-9
6-7
7,5-8
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
12
Kainu Ida
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
209
Kiiski Emilia
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
26
Kurkela Lotta
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
6-7
6-7
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
204
Leino Ava-Eeda
Kokemäen Naisvoimistelijat
8,5-9
alle 6
8-8,5
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
206
Lepistö Aino
Kokemäen Naisvoimistelijat
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
205
Paassilta Veera
Kokemäen Naisvoimistelijat
8,5-9
alle 6
7-7,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
19
Rintala Riina
HIFK Gymnastics
8-8,5
6-7
7,5-8
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
21
Ristaniemi Sofia
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
7-7,5
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
14
Sarkola Vassi
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
alle 6
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
121
Sortti Isla
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
6
Stenvall Lili
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
6-7
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
15
Tadesse Blen
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
6-7
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
122
Turtiainen Pinja
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
215
Aalto Ira
Kotkan Telinevoimistelijat
7,5-8
6-7
I
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
8
Arun Plakkuttathil Ametha
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
6-7
8-8,5
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8-8,5
11
214
Froma Ellen
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
10
Haantie Emilia
HIFK Gymnastics
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
24
Helle Sara
HIFK Gymnastics
8-8,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
131
Holm Aino
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
129
Majanen Sara
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
132
Ryynänen Silja
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
11
Tammi Ronja
HIFK Gymnastics
7,5-8
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
17
Tolkki Carla
HIFK Gymnastics
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
16
Akaliza Novia
HIFK Gymnastics
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
20
Bisi Mimosa
HIFK Gymnastics
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
210
Ketolainen Elsa
Kotkan Telinevoimistelijat
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
278
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

1
27
Rouquier Lidia, HIFK Gymnastics

9,5-10

1
208
Suotula Noora, Kotkan Telinevoimistelijat

9,5-10

4
130
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

5
291
Hohtari Minttu, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

5
289
Ihamäki Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

5
26
Kurkela Lotta, HIFK Gymnastics

9-9,5

8
127
Lehtonen Ida, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

9
213
Heino Viivi, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

10
133
Alander Lilja, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

10
284
Avellan Siiri, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

10
202
Ikonen Jenina, Viipurin Reipas

9-9,5

10
216
Lonka Ines, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

10
285
Wilenius Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
8
Arun Plakkuttathil Ametha, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
292
Back Bea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

11
277
Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
290
Ekqvist Minea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

11
209
Kiiski Emilia, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

11
212
Laitila Aino, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

11
118
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
22
Ma Elise, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
288
Mikkola Pinja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

11
281
Paloranta Bettina, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
123
Pimiä Fanny, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
2
Ranki Hertta, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
21
Ristaniemi Sofia, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
113
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
5
Tikka Lumi, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
294
Ylinen Telma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

11
211
Aho Veera, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
120
Ahokainen Ida, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
18
Anttila Linnea, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
116
Aula Selma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
114
Bäckroos Helmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
214
Froma Ellen, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
10
Haantie Emilia, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
286
Haglund Esther, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8,5-9

11
207
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
198
Hiitoluoma Tessi, Viipurin Reipas

8,5-9

11
279
Häkkilä Alma, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
283
Johansson Minéa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
128
Järvenpää Viivi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
12
Kainu Ida, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
282
Kaipainen Eden, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
124
Kankaala Varpu-Sofia, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
28
Kero Amelia, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
201
Kervinen Kira, Viipurin Reipas

8,5-9

11
25
Koivumäki Vilma, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
125
Kotilainen Lumi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
197
Laiho Lila, Viipurin Reipas

8,5-9

11
126
Lehtinen Elsa, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
204
Leino Ava-Eeda, Kokemäen Naisvoimistelijat

8,5-9

11
206
Lepistö Aino, Kokemäen Naisvoimistelijat

8,5-9

11
203
Monto Leena, Viipurin Reipas

8,5-9

11
1
Niemelä Iines, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
280
Novitsky Emma, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
205
Paassilta Veera, Kokemäen Naisvoimistelijat

8,5-9

11
9
Poussa Aida, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
200
Puolanne Ida, Viipurin Reipas

8,5-9

11
23
Roiha Selma, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
287
Saarinen Venla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
4
Sarkola Salma, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
14
Sarkola Vassi, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
121
Sortti Isla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
6
Stenvall Lili, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
13
Suvilaakso Silja, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
15
Tadesse Blen, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
17
Tolkki Carla, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
122
Turtiainen Pinja, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
24
Helle Sara, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
131
Holm Aino, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
293
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
115
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
129
Majanen Sara, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
19
Rintala Riina, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
3
Roman Sofia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
132
Ryynänen Silja, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
119
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
7
Valtonen Ilona, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
199
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

7,5-8

11
11
Tammi Ronja, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
215
Aalto Ira, Kotkan Telinevoimistelijat

11
16
Akaliza Novia, HIFK Gymnastics

11
20
Bisi Mimosa, HIFK Gymnastics

11
210
Ketolainen Elsa, Kotkan Telinevoimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
294
Ylinen Telma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

2
130
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

3
287
Saarinen Venla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

4
126
Lehtinen Elsa, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

4
288
Mikkola Pinja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

6
292
Back Bea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

7
290
Ekqvist Minea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

7
213
Heino Viivi, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

7
289
Ihamäki Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

10
278
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
277
Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
291
Hohtari Minttu, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
202
Ikonen Jenina, Viipurin Reipas

8-8,5

11
124
Kankaala Varpu-Sofia, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
197
Laiho Lila, Viipurin Reipas

8-8,5

11
212
Laitila Aino, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
115
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
216
Lonka Ines, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
280
Novitsky Emma, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
9
Poussa Aida, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
119
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
286
Haglund Esther, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
279
Häkkilä Alma, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
282
Kaipainen Eden, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
199
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

7,5-8

11
203
Monto Leena, Viipurin Reipas

7,5-8

11
200
Puolanne Ida, Viipurin Reipas

7,5-8

11
23
Roiha Selma, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
5
Tikka Lumi, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
116
Aula Selma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
28
Kero Amelia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
201
Kervinen Kira, Viipurin Reipas

7-7,5

11
293
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
127
Lehtonen Ida, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
118
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
3
Roman Sofia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
4
Sarkola Salma, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
285
Wilenius Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
120
Ahokainen Ida, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
133
Alander Lilja, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
18
Anttila Linnea, HIFK Gymnastics

6-7

11
284
Avellan Siiri, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
114
Bäckroos Helmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
207
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
198
Hiitoluoma Tessi, Viipurin Reipas

6-7

11
283
Johansson Minéa, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
128
Järvenpää Viivi, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
12
Kainu Ida, HIFK Gymnastics

6-7

11
25
Koivumäki Vilma, HIFK Gymnastics

6-7

11
125
Kotilainen Lumi, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
26
Kurkela Lotta, HIFK Gymnastics

6-7

11
22
Ma Elise, HIFK Gymnastics

6-7

11
1
Niemelä Iines, HIFK Gymnastics

6-7

11
281
Paloranta Bettina, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
2
Ranki Hertta, HIFK Gymnastics

6-7

11
19
Rintala Riina, HIFK Gymnastics

6-7

11
27
Rouquier Lidia, HIFK Gymnastics

6-7

11
14
Sarkola Vassi, HIFK Gymnastics

6-7

11
113
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
6
Stenvall Lili, HIFK Gymnastics

6-7

11
13
Suvilaakso Silja, HIFK Gymnastics

6-7

11
15
Tadesse Blen, HIFK Gymnastics

6-7

11
122
Turtiainen Pinja, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
7
Valtonen Ilona, HIFK Gymnastics

6-7

11
215
Aalto Ira, Kotkan Telinevoimistelijat

11
211
Aho Veera, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
16
Akaliza Novia, HIFK Gymnastics

11
8
Arun Plakkuttathil Ametha, HIFK Gymnastics

alle 6

11
20
Bisi Mimosa, HIFK Gymnastics

11
214
Froma Ellen, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
10
Haantie Emilia, HIFK Gymnastics

alle 6

11
24
Helle Sara, HIFK Gymnastics

alle 6

11
131
Holm Aino, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
210
Ketolainen Elsa, Kotkan Telinevoimistelijat

11
209
Kiiski Emilia, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
204
Leino Ava-Eeda, Kokemäen Naisvoimistelijat

alle 6

11
206
Lepistö Aino, Kokemäen Naisvoimistelijat

alle 6

11
129
Majanen Sara, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
205
Paassilta Veera, Kokemäen Naisvoimistelijat

alle 6

11
123
Pimiä Fanny, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
21
Ristaniemi Sofia, HIFK Gymnastics

alle 6

11
132
Ryynänen Silja, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
121
Sortti Isla, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
208
Suotula Noora, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
11
Tammi Ronja, HIFK Gymnastics

alle 6

11
17
Tolkki Carla, HIFK Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
278
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

1
291
Hohtari Minttu, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

3
202
Ikonen Jenina, Viipurin Reipas

8,5-9

3
130
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

3
287
Saarinen Venla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

6
292
Back Bea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

6
213
Heino Viivi, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

8
282
Kaipainen Eden, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

9
203
Monto Leena, Viipurin Reipas

8-8,5

10
124
Kankaala Varpu-Sofia, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

10
216
Lonka Ines, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

10
208
Suotula Noora, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

10
13
Suvilaakso Silja, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
133
Alander Lilja, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
114
Bäckroos Helmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
290
Ekqvist Minea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
286
Haglund Esther, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8-8,5

11
207
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
279
Häkkilä Alma, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
201
Kervinen Kira, Viipurin Reipas

8-8,5

11
212
Laitila Aino, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
199
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

8-8,5

11
204
Leino Ava-Eeda, Kokemäen Naisvoimistelijat

8-8,5

11
281
Paloranta Bettina, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
9
Poussa Aida, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
200
Puolanne Ida, Viipurin Reipas

8-8,5

11
119
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
7
Valtonen Ilona, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
215
Aalto Ira, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
211
Aho Veera, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
120
Ahokainen Ida, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
18
Anttila Linnea, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
116
Aula Selma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
277
Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
198
Hiitoluoma Tessi, Viipurin Reipas

7,5-8

11
283
Johansson Minéa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
128
Järvenpää Viivi, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
209
Kiiski Emilia, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
25
Koivumäki Vilma, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
125
Kotilainen Lumi, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
293
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
126
Lehtinen Elsa, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
127
Lehtonen Ida, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
115
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
118
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
22
Ma Elise, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
288
Mikkola Pinja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
280
Novitsky Emma, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
19
Rintala Riina, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
27
Rouquier Lidia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
4
Sarkola Salma, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
113
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
285
Wilenius Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
294
Ylinen Telma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
284
Avellan Siiri, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
214
Froma Ellen, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
10
Haantie Emilia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
12
Kainu Ida, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
28
Kero Amelia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
197
Laiho Lila, Viipurin Reipas

7-7,5

11
205
Paassilta Veera, Kokemäen Naisvoimistelijat

7-7,5

11
123
Pimiä Fanny, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
21
Ristaniemi Sofia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
121
Sortti Isla, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
17
Tolkki Carla, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
122
Turtiainen Pinja, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
8
Arun Plakkuttathil Ametha, HIFK Gymnastics

6-7

11
24
Helle Sara, HIFK Gymnastics

6-7

11
289
Ihamäki Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

11
26
Kurkela Lotta, HIFK Gymnastics

6-7

11
206
Lepistö Aino, Kokemäen Naisvoimistelijat

6-7

11
129
Majanen Sara, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
1
Niemelä Iines, HIFK Gymnastics

6-7

11
2
Ranki Hertta, HIFK Gymnastics

6-7

11
23
Roiha Selma, HIFK Gymnastics

6-7

11
3
Roman Sofia, HIFK Gymnastics

6-7

11
6
Stenvall Lili, HIFK Gymnastics

6-7

11
15
Tadesse Blen, HIFK Gymnastics

6-7

11
5
Tikka Lumi, HIFK Gymnastics

6-7

11
16
Akaliza Novia, HIFK Gymnastics

11
20
Bisi Mimosa, HIFK Gymnastics

11
131
Holm Aino, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
210
Ketolainen Elsa, Kotkan Telinevoimistelijat

11
132
Ryynänen Silja, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
14
Sarkola Vassi, HIFK Gymnastics

alle 6

11
11
Tammi Ronja, HIFK Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
278
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

1
130
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

3
124
Kankaala Varpu-Sofia, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

3
216
Lonka Ines, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

5
126
Lehtinen Elsa, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

5
294
Ylinen Telma, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

7
119
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

8
284
Avellan Siiri, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

8
288
Mikkola Pinja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

8
123
Pimiä Fanny, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

8
287
Saarinen Venla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
292
Back Bea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
291
Hohtari Minttu, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
279
Häkkilä Alma, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
289
Ihamäki Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
202
Ikonen Jenina, Viipurin Reipas

8,5-9

11
283
Johansson Minéa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
282
Kaipainen Eden, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
28
Kero Amelia, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
125
Kotilainen Lumi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
212
Laitila Aino, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
22
Ma Elise, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
200
Puolanne Ida, Viipurin Reipas

8,5-9

11
208
Suotula Noora, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
120
Ahokainen Ida, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
8
Arun Plakkuttathil Ametha, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
277
Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
290
Ekqvist Minea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
286
Haglund Esther, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8-8,5

11
213
Heino Viivi, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
128
Järvenpää Viivi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
199
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

8-8,5

11
127
Lehtonen Ida, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
204
Leino Ava-Eeda, Kokemäen Naisvoimistelijat

8-8,5

11
115
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
118
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
203
Monto Leena, Viipurin Reipas

8-8,5

11
1
Niemelä Iines, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
280
Novitsky Emma, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
9
Poussa Aida, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
21
Ristaniemi Sofia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
113
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
7
Valtonen Ilona, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
285
Wilenius Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
211
Aho Veera, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
133
Alander Lilja, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
116
Aula Selma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
114
Bäckroos Helmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
201
Kervinen Kira, Viipurin Reipas

7,5-8

11
197
Laiho Lila, Viipurin Reipas

7,5-8

11
293
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
206
Lepistö Aino, Kokemäen Naisvoimistelijat

7,5-8

11
281
Paloranta Bettina, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
2
Ranki Hertta, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
19
Rintala Riina, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
3
Roman Sofia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
27
Rouquier Lidia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
4
Sarkola Salma, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
14
Sarkola Vassi, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
5
Tikka Lumi, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
122
Turtiainen Pinja, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
18
Anttila Linnea, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
207
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
24
Helle Sara, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
198
Hiitoluoma Tessi, Viipurin Reipas

7-7,5

11
209
Kiiski Emilia, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
25
Koivumäki Vilma, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
205
Paassilta Veera, Kokemäen Naisvoimistelijat

7-7,5

11
23
Roiha Selma, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
13
Suvilaakso Silja, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
215
Aalto Ira, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
214
Froma Ellen, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
10
Haantie Emilia, HIFK Gymnastics

6-7

11
12
Kainu Ida, HIFK Gymnastics

6-7

11
26
Kurkela Lotta, HIFK Gymnastics

6-7

11
129
Majanen Sara, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
121
Sortti Isla, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
6
Stenvall Lili, HIFK Gymnastics

6-7

11
15
Tadesse Blen, HIFK Gymnastics

6-7

11
17
Tolkki Carla, HIFK Gymnastics

6-7

11
16
Akaliza Novia, HIFK Gymnastics

11
20
Bisi Mimosa, HIFK Gymnastics

11
131
Holm Aino, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
210
Ketolainen Elsa, Kotkan Telinevoimistelijat

11
132
Ryynänen Silja, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
11
Tammi Ronja, HIFK Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
215
Aalto Ira, Kotkan Telinevoimistelijat

211
Aho Veera, Kotkan Telinevoimistelijat

120
Ahokainen Ida, Tampereen Voimistelijat

16
Akaliza Novia, HIFK Gymnastics

133
Alander Lilja, Tampereen Voimistelijat

18
Anttila Linnea, HIFK Gymnastics

8
Arun Plakkuttathil Ametha, HIFK Gymnastics

116
Aula Selma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

284
Avellan Siiri, Voimisteluseura Helsinki VSH

292
Back Bea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

20
Bisi Mimosa, HIFK Gymnastics

277
Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH

114
Bäckroos Helmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

278
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

290
Ekqvist Minea, Turun Urheiluliitto Voimistelu

214
Froma Ellen, Kotkan Telinevoimistelijat

10
Haantie Emilia, HIFK Gymnastics

286
Haglund Esther, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

213
Heino Viivi, Kotkan Telinevoimistelijat

207
Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat

24
Helle Sara, HIFK Gymnastics

198
Hiitoluoma Tessi, Viipurin Reipas

291
Hohtari Minttu, Turun Urheiluliitto Voimistelu

131
Holm Aino, Tampereen Voimistelijat

279
Häkkilä Alma, Voimisteluseura Helsinki VSH

289
Ihamäki Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu

202
Ikonen Jenina, Viipurin Reipas

283
Johansson Minéa, Voimisteluseura Helsinki VSH

128
Järvenpää Viivi, Tampereen Voimistelijat

12
Kainu Ida, HIFK Gymnastics

282
Kaipainen Eden, Voimisteluseura Helsinki VSH

124
Kankaala Varpu-Sofia, Tampereen Voimistelijat

28
Kero Amelia, HIFK Gymnastics

201
Kervinen Kira, Viipurin Reipas

210
Ketolainen Elsa, Kotkan Telinevoimistelijat

209
Kiiski Emilia, Kotkan Telinevoimistelijat

25
Koivumäki Vilma, HIFK Gymnastics

125
Kotilainen Lumi, Tampereen Voimistelijat

26
Kurkela Lotta, HIFK Gymnastics

197
Laiho Lila, Viipurin Reipas

212
Laitila Aino, Kotkan Telinevoimistelijat

293
Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

199
Lappalainen Maria, Viipurin Reipas

126
Lehtinen Elsa, Tampereen Voimistelijat

127
Lehtonen Ida, Tampereen Voimistelijat

204
Leino Ava-Eeda, Kokemäen Naisvoimistelijat

206
Lepistö Aino, Kokemäen Naisvoimistelijat

115
Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

216
Lonka Ines, Kotkan Telinevoimistelijat

118
Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat

22
Ma Elise, HIFK Gymnastics

129
Majanen Sara, Tampereen Voimistelijat

130
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

288
Mikkola Pinja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

203
Monto Leena, Viipurin Reipas

1
Niemelä Iines, HIFK Gymnastics

280
Novitsky Emma, Voimisteluseura Helsinki VSH

205
Paassilta Veera, Kokemäen Naisvoimistelijat

281
Paloranta Bettina, Voimisteluseura Helsinki VSH

123
Pimiä Fanny, Tampereen Voimistelijat

9
Poussa Aida, HIFK Gymnastics

200
Puolanne Ida, Viipurin Reipas

2
Ranki Hertta, HIFK Gymnastics

19
Rintala Riina, HIFK Gymnastics

21
Ristaniemi Sofia, HIFK Gymnastics

23
Roiha Selma, HIFK Gymnastics

3
Roman Sofia, HIFK Gymnastics

27
Rouquier Lidia, HIFK Gymnastics

132
Ryynänen Silja, Tampereen Voimistelijat

287
Saarinen Venla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

4
Sarkola Salma, HIFK Gymnastics

14
Sarkola Vassi, HIFK Gymnastics

121
Sortti Isla, Tampereen Voimistelijat

113
Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6
Stenvall Lili, HIFK Gymnastics

208
Suotula Noora, Kotkan Telinevoimistelijat

13
Suvilaakso Silja, HIFK Gymnastics

15
Tadesse Blen, HIFK Gymnastics

11
Tammi Ronja, HIFK Gymnastics

5
Tikka Lumi, HIFK Gymnastics

17
Tolkki Carla, HIFK Gymnastics

122
Turtiainen Pinja, Tampereen Voimistelijat

119
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

7
Valtonen Ilona, HIFK Gymnastics

285
Wilenius Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

294
Ylinen Telma, Turun Urheiluliitto Voimistelu


Last Update: 21.7.2024 22.14.39
SX
SM
MD
XL
XXL