Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Espoo Espoo, 2023-04-14

B-Nuoremmat B-Vanhemmat C-Nuoremmat C-Vanhemmat D-Nuoremmat D-Vanhemmat E-Nuoremmat E-Vanhemmat F-Nuoremmat F-Vanhemmat G-Nuoremmat G-Vanhemmat H-Luokka MJL 1. Luokka MJL 2. Luokka MJL 3. Luokka MJL FIG-Naiset MJL FIG-Tulokkaat Tytöt 14-15v B-Joukkue C-Joukkue D-Joukkue E-Joukkue F-Joukkue G-Joukkue H-Joukkue 1-Joukkue 2-Joukkue 3-Joukkue FIG-Joukkue
C-Vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
9
Salo Saana
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
9-9,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
69
Peltokallio Isla
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
3
72
Keski-Saari Veera
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
4
6
Kaukola Hilla
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
5
68
Oksanen Stella
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
6-7
9-9,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
9-9,5
6
78
Vesala Ciia
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
7
10
Patrikainen Aino
Tampereen Voimistelijat
7,5-8
9-9,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
7,5-8
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
8
76
Hurskainen Aava
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
9
73
Sutinen Iida
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
9
143
Pathan Safia
HIFK Gymnastics
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
157
Autio Alma
HIFK Gymnastics
8-8,5
7,5-8
8,5-9
9-9,5
IV
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
74
Fransila Minea
Kotkan Telinevoimistelijat
8-8,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
236
Harmanen Eviana
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
237
Heikonen Matilda
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8-8,5
8-8,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
16
Julkunen Vivi
Espoon Telinetaiturit
7-7,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
IV
VT
7-7,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
3
Lehtinen Meri
Tampereen Voimistelijat
7,5-8
8,5-9
8-8,5
7,5-8
IV
VT
7,5-8
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
148
Liukku Maria
HIFK Gymnastics
8-8,5
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
2
Luoma Aada
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
80
Mäkelä Eela
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
225
Möller Olivia
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9-9,5
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
83
Niemi Juulia
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
65
Nuutinen Meri
Fliku-82
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
14
Salminen Sofi
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
12
Salonen Beeda
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
79
Seppälä Tiia
Kotkan Telinevoimistelijat
8,5-9
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
232
Elo Emilia
Grankulla Gymnastikförening
8-8,5
7-7,5
7-7,5
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
235
Halme Milja
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
8-8,5
6-7
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
159
Hautala Saimi
HIFK Gymnastics
7,5-8
7,5-8
7-7,5
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
229
Huttunen Salma
Grankulla Gymnastikförening
7,5-8
7-7,5
8-8,5
8-8,5
III
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
71
Kangasmäki Anni
Voimisteluseura Helsinki VSH
8-8,5
7-7,5
8-8,5
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
234
Kielonkangas Isla
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,5-9
7,5-8
6-7
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7-7,5
11
242
Lahtinen Lyyti
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
7,5-8
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
158
Lehtinen Fanni
HIFK Gymnastics
8-8,5
7,5-8
7,5-8
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
11
Levola Elea
Tampereen Voimistelijat
7,5-8
7-7,5
7,5-8
8-8,5
III
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
5
Markkula Iina
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
4
Miettinen Hilma
Tampereen Voimistelijat
7,5-8
7,5-8
7-7,5
8-8,5
III
VT
7,5-8
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
156
Mäkinen Iida
HIFK Gymnastics
8-8,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
7
Mäkinen Sohvi
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
7-7,5
8-8,5
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
144
Ojala Enna
HIFK Gymnastics
7,5-8
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
241
Otranen Iisa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
7,5-8
alle 6
9-9,5
8-8,5
III
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
77
Penttinen Oona
Kotkan Telinevoimistelijat
9-9,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
67
Picado Isabel
Voimisteluseura Helsinki VSH
8-8,5
7,5-8
7,5-8
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
151
Puupponen Enni
HIFK Gymnastics
8,5-9
7-7,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
150
Venström Lina
HIFK Gymnastics
8-8,5
7-7,5
6-7
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
160
Björkwall Victoria
HIFK Gymnastics
7,5-8
6-7
8-8,5
6-7
II
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
6-7
11
233
Haapakoski Luna
Turun Urheiluliitto Voimistelu
7-7,5
6-7
7-7,5
7-7,5
II
VT
7-7,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
15
Hantunen Hedvig
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
7-7,5
8-8,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
239
Kalliomäki Lily
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8-8,5
6-7
8-8,5
6-7
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
6-7
11
1
Koistinen Sade
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
145
Lehmusvirpi Olivia
HIFK Gymnastics
7-7,5
6-7
7,5-8
7-7,5
II
VT
7-7,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
75
Luukka Eevi
Kotkan Telinevoimistelijat
6-7
7-7,5
8-8,5
7,5-8
II
VT
6-7
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
141
Luukkonen Lilia
HIFK Gymnastics
7,5-8
6-7
8-8,5
7-7,5
II
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
226
Mandelin Lucia
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
7,5-8
7-7,5
7-7,5
7,5-8
II
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
231
Nyman Milla
Grankulla Gymnastikförening
7,5-8
6-7
8-8,5
7,5-8
II
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
228
Poutanen Vida
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
7,5-8
6-7
8-8,5
6-7
II
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
6-7
11
66
Savolainen Hanna
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7-7,5
6-7
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7-7,5
11
155
Selkäinaho Carolina
HIFK Gymnastics
8-8,5
6-7
6-7
8-8,5
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
13
Talvio Veea
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
7-7,5
alle 6
6-7
II
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
alle 6
FX
6-7
11
8
Vuorela Olivia
Tampereen Voimistelijat
7,5-8
6-7
7-7,5
7-7,5
II
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
70
Wagenlader Marie
Voimisteluseura Helsinki VSH
8-8,5
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
161
Bjurström Pupu
HIFK Gymnastics
7-7,5
7-7,5
6-7
6-7
I
VT
7-7,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
6-7
11
238
Däpp Vilma
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
7,5-8
alle 6
6-7
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
147
Matikainen Lilian
HIFK Gymnastics
7,5-8
alle 6
6-7
8-8,5
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8-8,5
11
227
Möller Marcella
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
6-7
alle 6
7-7,5
7,5-8
I
VT
6-7
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
154
Papinaho Milja
HIFK Gymnastics
7,5-8
alle 6
8-8,5
7-7,5
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
142
Pedrono Agnès
HIFK Gymnastics
7-7,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
7-7,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
81
Peltola Anni
Kotkan Telinevoimistelijat
7,5-8
alle 6
alle 6
7,5-8
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
152
Puha Erika
HIFK Gymnastics
8-8,5
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
153
Rissanen Rilla
HIFK Gymnastics
7,5-8
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
146
Rummukainen Sara
HIFK Gymnastics
7-7,5
7-7,5
alle 6
alle 6
I
VT
7-7,5
UB
7-7,5
BB
alle 6
FX
alle 6
11
149
Toivanen Siiri
HIFK Gymnastics
7,5-8
6-7
alle 6
7-7,5
I
VT
7,5-8
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
230
Stenholm Julia
Grankulla Gymnastikförening
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
240
Toroi Meri
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

2
12
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

3
77
Penttinen Oona, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

4
72
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

4
68
Oksanen Stella, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

4
69
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

7
6
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

7
225
Möller Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

9-9,5

9
80
Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat

9-9,5

10
66
Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
235
Halme Milja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
236
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
76
Hurskainen Aava, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
234
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
83
Niemi Juulia, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
65
Nuutinen Meri, Fliku-82

8,5-9

11
143
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
151
Puupponen Enni, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
79
Seppälä Tiia, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
73
Sutinen Iida, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
78
Vesala Ciia, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
157
Autio Alma, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
232
Elo Emilia, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
74
Fransila Minea, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
15
Hantunen Hedvig, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
237
Heikonen Matilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
239
Kalliomäki Lily, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
71
Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
1
Koistinen Sade, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
158
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
148
Liukku Maria, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
2
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
5
Markkula Iina, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
156
Mäkinen Iida, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
7
Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
67
Picado Isabel, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
152
Puha Erika, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
14
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
155
Selkäinaho Carolina, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
13
Talvio Veea, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
150
Venström Lina, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
70
Wagenlader Marie, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
160
Björkwall Victoria, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
238
Däpp Vilma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
159
Hautala Saimi, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
229
Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
242
Lahtinen Lyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
3
Lehtinen Meri, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
11
Levola Elea, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
141
Luukkonen Lilia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
226
Mandelin Lucia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
147
Matikainen Lilian, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
4
Miettinen Hilma, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
231
Nyman Milla, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
144
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
241
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
154
Papinaho Milja, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
10
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
81
Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
228
Poutanen Vida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
153
Rissanen Rilla, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
149
Toivanen Siiri, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
8
Vuorela Olivia, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
161
Bjurström Pupu, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
233
Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
16
Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
145
Lehmusvirpi Olivia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
142
Pedrono Agnès, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
146
Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
75
Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
227
Möller Marcella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
230
Stenholm Julia, Grankulla Gymnastikförening

11
240
Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
10
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

2
9
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

3
16
Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

4
72
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

4
69
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

6
6
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

7
14
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

8
3
Lehtinen Meri, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

8
78
Vesala Ciia, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

10
237
Heikonen Matilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
235
Halme Milja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
236
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
2
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
157
Autio Alma, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
74
Fransila Minea, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
159
Hautala Saimi, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
76
Hurskainen Aava, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
234
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
158
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
4
Miettinen Hilma, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
225
Möller Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
65
Nuutinen Meri, Fliku-82

7,5-8

11
143
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
67
Picado Isabel, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
12
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
79
Seppälä Tiia, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
73
Sutinen Iida, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
161
Bjurström Pupu, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
232
Elo Emilia, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
229
Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
71
Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
11
Levola Elea, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
75
Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
226
Mandelin Lucia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
80
Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
156
Mäkinen Iida, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
7
Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
83
Niemi Juulia, Kotkan Telinevoimistelijat

7-7,5

11
151
Puupponen Enni, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
146
Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
66
Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
13
Talvio Veea, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
150
Venström Lina, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
160
Björkwall Victoria, HIFK Gymnastics

6-7

11
233
Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

11
239
Kalliomäki Lily, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
242
Lahtinen Lyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
145
Lehmusvirpi Olivia, HIFK Gymnastics

6-7

11
148
Liukku Maria, HIFK Gymnastics

6-7

11
141
Luukkonen Lilia, HIFK Gymnastics

6-7

11
5
Markkula Iina, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
231
Nyman Milla, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
144
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

6-7

11
68
Oksanen Stella, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
77
Penttinen Oona, Kotkan Telinevoimistelijat

6-7

11
228
Poutanen Vida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
155
Selkäinaho Carolina, HIFK Gymnastics

6-7

11
149
Toivanen Siiri, HIFK Gymnastics

6-7

11
8
Vuorela Olivia, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
238
Däpp Vilma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
15
Hantunen Hedvig, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
1
Koistinen Sade, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
147
Matikainen Lilian, HIFK Gymnastics

alle 6

11
227
Möller Marcella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

alle 6

11
241
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
154
Papinaho Milja, HIFK Gymnastics

alle 6

11
142
Pedrono Agnès, HIFK Gymnastics

alle 6

11
81
Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
152
Puha Erika, HIFK Gymnastics

alle 6

11
153
Rissanen Rilla, HIFK Gymnastics

alle 6

11
230
Stenholm Julia, Grankulla Gymnastikförening

11
240
Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

11
70
Wagenlader Marie, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
241
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

2
68
Oksanen Stella, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

3
157
Autio Alma, HIFK Gymnastics

8,5-9

4
143
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

8,5-9

5
72
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

6
16
Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

7
69
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

8
148
Liukku Maria, HIFK Gymnastics

8,5-9

9
73
Sutinen Iida, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

10
10
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
237
Heikonen Matilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
9
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
160
Björkwall Victoria, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
74
Fransila Minea, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
236
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
76
Hurskainen Aava, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
229
Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
239
Kalliomäki Lily, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
71
Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
6
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
3
Lehtinen Meri, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
75
Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
141
Luukkonen Lilia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
5
Markkula Iina, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
80
Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
156
Mäkinen Iida, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
7
Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
225
Möller Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8-8,5

11
65
Nuutinen Meri, Fliku-82

8-8,5

11
231
Nyman Milla, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
144
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
154
Papinaho Milja, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
228
Poutanen Vida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

8-8,5

11
14
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
12
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
78
Vesala Ciia, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
70
Wagenlader Marie, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
1
Koistinen Sade, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
145
Lehmusvirpi Olivia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
158
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
11
Levola Elea, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
2
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
83
Niemi Juulia, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
77
Penttinen Oona, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
67
Picado Isabel, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
79
Seppälä Tiia, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
232
Elo Emilia, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
233
Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
15
Hantunen Hedvig, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
159
Hautala Saimi, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
242
Lahtinen Lyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
226
Mandelin Lucia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
4
Miettinen Hilma, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
227
Möller Marcella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7-7,5

11
151
Puupponen Enni, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
8
Vuorela Olivia, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
161
Bjurström Pupu, HIFK Gymnastics

6-7

11
238
Däpp Vilma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
235
Halme Milja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

11
234
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

6-7

11
147
Matikainen Lilian, HIFK Gymnastics

6-7

11
142
Pedrono Agnès, HIFK Gymnastics

6-7

11
66
Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
155
Selkäinaho Carolina, HIFK Gymnastics

6-7

11
150
Venström Lina, HIFK Gymnastics

6-7

11
81
Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat

alle 6

11
152
Puha Erika, HIFK Gymnastics

alle 6

11
153
Rissanen Rilla, HIFK Gymnastics

alle 6

11
146
Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics

alle 6

11
230
Stenholm Julia, Grankulla Gymnastikförening

11
13
Talvio Veea, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
149
Toivanen Siiri, HIFK Gymnastics

alle 6

11
240
Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
68
Oksanen Stella, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

2
157
Autio Alma, HIFK Gymnastics

9-9,5

3
69
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

4
73
Sutinen Iida, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

5
78
Vesala Ciia, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

6
9
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

7
65
Nuutinen Meri, Fliku-82

8,5-9

8
76
Hurskainen Aava, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

8
6
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

8
72
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

8
83
Niemi Juulia, Kotkan Telinevoimistelijat

8,5-9

11
16
Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
148
Liukku Maria, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
10
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
232
Elo Emilia, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
74
Fransila Minea, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
235
Halme Milja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8-8,5

11
15
Hantunen Hedvig, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
229
Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
71
Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
242
Lahtinen Lyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
158
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
11
Levola Elea, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
5
Markkula Iina, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
147
Matikainen Lilian, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
4
Miettinen Hilma, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
80
Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
7
Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
144
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
241
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
143
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
14
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
12
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
155
Selkäinaho Carolina, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
79
Seppälä Tiia, Kotkan Telinevoimistelijat

8-8,5

11
150
Venström Lina, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
236
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
159
Hautala Saimi, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
237
Heikonen Matilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7,5-8

11
1
Koistinen Sade, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
3
Lehtinen Meri, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
2
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
75
Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
226
Mandelin Lucia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
156
Mäkinen Iida, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
227
Möller Marcella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
225
Möller Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

7,5-8

11
231
Nyman Milla, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
81
Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
77
Penttinen Oona, Kotkan Telinevoimistelijat

7,5-8

11
67
Picado Isabel, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
233
Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
234
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

7-7,5

11
145
Lehmusvirpi Olivia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
141
Luukkonen Lilia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
154
Papinaho Milja, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
142
Pedrono Agnès, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
152
Puha Erika, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
151
Puupponen Enni, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
66
Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
149
Toivanen Siiri, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
8
Vuorela Olivia, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
70
Wagenlader Marie, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
161
Bjurström Pupu, HIFK Gymnastics

6-7

11
160
Björkwall Victoria, HIFK Gymnastics

6-7

11
238
Däpp Vilma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
239
Kalliomäki Lily, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
228
Poutanen Vida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

6-7

11
153
Rissanen Rilla, HIFK Gymnastics

6-7

11
13
Talvio Veea, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
146
Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics

alle 6

11
230
Stenholm Julia, Grankulla Gymnastikförening

11
240
Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
157
Autio Alma, HIFK Gymnastics

161
Bjurström Pupu, HIFK Gymnastics

160
Björkwall Victoria, HIFK Gymnastics

238
Däpp Vilma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

232
Elo Emilia, Grankulla Gymnastikförening

74
Fransila Minea, Kotkan Telinevoimistelijat

233
Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto Voimistelu

235
Halme Milja, Turun Urheiluliitto Voimistelu

15
Hantunen Hedvig, Tampereen Voimistelijat

236
Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu

159
Hautala Saimi, HIFK Gymnastics

237
Heikonen Matilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu

76
Hurskainen Aava, Kotkan Telinevoimistelijat

229
Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening

16
Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit

239
Kalliomäki Lily, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

71
Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH

6
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

72
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

234
Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1
Koistinen Sade, Tampereen Voimistelijat

242
Lahtinen Lyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

145
Lehmusvirpi Olivia, HIFK Gymnastics

158
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

3
Lehtinen Meri, Tampereen Voimistelijat

11
Levola Elea, Tampereen Voimistelijat

148
Liukku Maria, HIFK Gymnastics

2
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

75
Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat

141
Luukkonen Lilia, HIFK Gymnastics

226
Mandelin Lucia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

5
Markkula Iina, Tampereen Voimistelijat

147
Matikainen Lilian, HIFK Gymnastics

4
Miettinen Hilma, Tampereen Voimistelijat

80
Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat

156
Mäkinen Iida, HIFK Gymnastics

7
Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat

227
Möller Marcella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

225
Möller Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

83
Niemi Juulia, Kotkan Telinevoimistelijat

65
Nuutinen Meri, Fliku-82

231
Nyman Milla, Grankulla Gymnastikförening

144
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

68
Oksanen Stella, Voimisteluseura Helsinki VSH

241
Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

154
Papinaho Milja, HIFK Gymnastics

143
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

10
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

142
Pedrono Agnès, HIFK Gymnastics

69
Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH

81
Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat

77
Penttinen Oona, Kotkan Telinevoimistelijat

67
Picado Isabel, Voimisteluseura Helsinki VSH

228
Poutanen Vida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

152
Puha Erika, HIFK Gymnastics

151
Puupponen Enni, HIFK Gymnastics

153
Rissanen Rilla, HIFK Gymnastics

146
Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics

14
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

9
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

12
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

66
Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH

155
Selkäinaho Carolina, HIFK Gymnastics

79
Seppälä Tiia, Kotkan Telinevoimistelijat

230
Stenholm Julia, Grankulla Gymnastikförening

73
Sutinen Iida, Voimisteluseura Helsinki VSH

13
Talvio Veea, Tampereen Voimistelijat

149
Toivanen Siiri, HIFK Gymnastics

240
Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

150
Venström Lina, HIFK Gymnastics

78
Vesala Ciia, Kotkan Telinevoimistelijat

8
Vuorela Olivia, Tampereen Voimistelijat

70
Wagenlader Marie, Voimisteluseura Helsinki VSH


Last Update: 21.7.2024 22.40.37
SX
SM
MD
XL
XXL