Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Espoo Espoo, 2023-04-14

Back

B-Nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 443  Tanskanen Frida, Fliku-82 VII
2 127  Vainikka Olga, HIFK Gymnastics VII
3 381  Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening VII
4 377  Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening VII
5 385  Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening VII
6 123  Eronen Isabella, HIFK Gymnastics VII
7 311  Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics VII
8 451  Luhtanen Enni, Fliku-82 VI
9 7  Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit VI
10 71  Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit VI
11 441  Hollmérus Erika, Fliku-82 VI
11 69  Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit VI
11 312  Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics VI
11 248  Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat VI
11 310  Moisio Lilja, Pyrkivä Gymnastics VI
11 175  Norrback Isabel, HIFK Gymnastics VI
11 313  Salmela Pihla, Pyrkivä Gymnastics VI
11 129  Tervo Lumi, HIFK Gymnastics VI
11 452  Alavesa Ada, Turun Urheiluliitto Voimistelu V
11 380  Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening V
11 183  Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics V
11 2  Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit V
11 256  Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat V
11 11  Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit V
11 320  Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 6  Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit V
11 72  Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit V
11 437  Kovanen Isla, Lempäälän Pandat V
11 3  Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit V
11 133  Martikainen Inari, HIFK Gymnastics V
11 64  Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 121  Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics V
11 65  Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 62  Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 446  Palosaari Enni, Fliku-82 V
11 122  Suomela Linda, HIFK Gymnastics V
11 315  Suomi Essi, Pyrkivä Gymnastics V
11 383  Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening V
11 8  Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit V
11 126  Anderson Elody, HIFK Gymnastics IV
11 447  Antikainen Pinja, Fliku-82 IV
11 74  Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit IV
11 177  Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics IV
11 450  Fjäder Erin, Fliku-82 IV
11 125  Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics IV
11 438  Halkola Nanna, Lempäälän Pandat IV
11 255  Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat IV
11 14  Heino Aura, Espoon Telinetaiturit IV
11 182  Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics IV
11 382  Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening IV
11 12  Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit IV
11 124  Jakas Sienna, HIFK Gymnastics IV
11 131  Kettunen Minea, HIFK Gymnastics IV
11 184  Korkola Tilda, HIFK Gymnastics IV
11 180  Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics IV
11 132  Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics IV
11 316  Kulmala Miila, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 445  Kärki Siiri, Fliku-82 IV
11 181  Laine Saimi, HIFK Gymnastics IV
11 384  Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening IV
11 325  Masalin Miona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 439  Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat IV
11 314  Meriläinen Mila, Pyrkivä Gymnastics IV
11 324  Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 66  Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 241  Päivänen Peppi, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 317  Riekkinen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 321  Riutta Iiris, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 130  Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics IV
11 67  Sarkima Taika, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 449  Siukola Mette, Fliku-82 IV
11 179  Tikkanen Jade, HIFK Gymnastics IV
11 15  Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit IV
11 63  Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 75  Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit IV
11 390  Virronen Elina, Viipurin Reipas IV
11 378  Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening III
11 391  Hannula Nella, Viipurin Reipas III
11 185  Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics III
11 243  Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 440  Jalova Tuulia, Fliku-82 III
11 13  Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit III
11 444  Kainulainen Maisa, Fliku-82 III
11 323  Kärkkäinen Elle, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 68  Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit III
11 250  Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat III
11 128  Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics III
11 309  Rauhansuu Unna, Pyrkivä Gymnastics III
11 4  Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit III
11 245  Saarikko Elsa, Tampereen Voimistelijat III
11 186  Saarikoski Ea, HIFK Gymnastics III
11 389  Talikka Iines, Viipurin Reipas III
11 70  Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit III
11 448  Vattulainen Ella, Fliku-82 III
11 379  Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening III
11 1  Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit III
11 189  Dahlin Alisa, HIFK Gymnastics II
11 173  Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat II
11 5  Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit II
11 387  Hirviniemi Elena, Viipurin Reipas II
11 253  Kallio Ellen, Tampereen Voimistelijat II
11 244  Karkulahti Ansa, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 187  Laukkanen Suvi, HIFK Gymnastics II
11 176  Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics II
11 386  Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening II
11 188  Makkonen Sara, HIFK Gymnastics II
11 442  Paakkanen Toini, Fliku-82 II
11 178  Porokara Mette, HIFK Gymnastics II
11 73  Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit II
11 319  Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 252  Talja Venla, Tampereen Voimistelijat II
11 249  Järvenpää Liina, Tampereen Voimistelijat I
11 257  Kähkönen Anni, Tampereen Voimistelijat I
11 246  Lätti Lilja, Tampereen Voimistelijat I
11 9  Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit I
11 322  Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 242  Mäkelä Iisa, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 251  Mäkinen Vilma, Tampereen Voimistelijat I
11 174  Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat I
11 247  Piispa Emilia, Tampereen Voimistelijat I
11 388  Sukhotina Olivia, Viipurin Reipas I
11 10  Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit I
11 318  Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 254  Vuorela Laura, Tampereen Voimistelijat I
11 61  Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

Last Update: 3.3.2024 14.14.59