Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Espoo Espoo, 2023-04-14

Back

B-Vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 130  Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat VII
2 278  Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH VII
3 287  Saarinen Venla, Turun Urheiluliitto Voimistelu VI
4 291  Hohtari Minttu, Turun Urheiluliitto Voimistelu VI
5 292  Back Bea, Turun Urheiluliitto Voimistelu V
6 216  Lonka Ines, Kotkan Telinevoimistelijat V
7 294  Ylinen Telma, Turun Urheiluliitto Voimistelu V
7 213  Heino Viivi, Kotkan Telinevoimistelijat V
9 202  Ikonen Jenina, Viipurin Reipas V
10 288  Mikkola Pinja, Turun Urheiluliitto Voimistelu V
11 124  Kankaala Varpu-Sofia, Tampereen Voimistelijat V
11 126  Lehtinen Elsa, Tampereen Voimistelijat V
11 284  Avellan Siiri, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 277  Bocharova Polina, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 290  Ekqvist Minea, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 286  Haglund Esther, Helsingfors Gymnastikklubb HGK IV
11 279  Häkkilä Alma, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 289  Ihamäki Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 282  Kaipainen Eden, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 212  Laitila Aino, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 199  Lappalainen Maria, Viipurin Reipas IV
11 127  Lehtonen Ida, Tampereen Voimistelijat IV
11 115  Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 118  Luoma Alisia, Tampereen Voimistelijat IV
11 203  Monto Leena, Viipurin Reipas IV
11 280  Novitsky Emma, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 9  Poussa Aida, HIFK Gymnastics IV
11 200  Puolanne Ida, Viipurin Reipas IV
11 119  Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat IV
11 285  Wilenius Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 211  Aho Veera, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 120  Ahokainen Ida, Tampereen Voimistelijat III
11 133  Alander Lilja, Tampereen Voimistelijat III
11 18  Anttila Linnea, HIFK Gymnastics III
11 116  Aula Selma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 114  Bäckroos Helmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 207  Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 283  Johansson Minéa, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 128  Järvenpää Viivi, Tampereen Voimistelijat III
11 28  Kero Amelia, HIFK Gymnastics III
11 201  Kervinen Kira, Viipurin Reipas III
11 25  Koivumäki Vilma, HIFK Gymnastics III
11 125  Kotilainen Lumi, Tampereen Voimistelijat III
11 197  Laiho Lila, Viipurin Reipas III
11 293  Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto Voimistelu III
11 22  Ma Elise, HIFK Gymnastics III
11 1  Niemelä Iines, HIFK Gymnastics III
11 281  Paloranta Bettina, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 123  Pimiä Fanny, Tampereen Voimistelijat III
11 2  Ranki Hertta, HIFK Gymnastics III
11 23  Roiha Selma, HIFK Gymnastics III
11 3  Roman Sofia, HIFK Gymnastics III
11 27  Rouquier Lidia, HIFK Gymnastics III
11 4  Sarkola Salma, HIFK Gymnastics III
11 113  Stankevitsch Inka, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 208  Suotula Noora, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 13  Suvilaakso Silja, HIFK Gymnastics III
11 5  Tikka Lumi, HIFK Gymnastics III
11 7  Valtonen Ilona, HIFK Gymnastics III
11 198  Hiitoluoma Tessi, Viipurin Reipas II
11 12  Kainu Ida, HIFK Gymnastics II
11 209  Kiiski Emilia, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 26  Kurkela Lotta, HIFK Gymnastics II
11 204  Leino Ava-Eeda, Kokemäen Naisvoimistelijat II
11 206  Lepistö Aino, Kokemäen Naisvoimistelijat II
11 205  Paassilta Veera, Kokemäen Naisvoimistelijat II
11 19  Rintala Riina, HIFK Gymnastics II
11 21  Ristaniemi Sofia, HIFK Gymnastics II
11 14  Sarkola Vassi, HIFK Gymnastics II
11 121  Sortti Isla, Tampereen Voimistelijat II
11 6  Stenvall Lili, HIFK Gymnastics II
11 15  Tadesse Blen, HIFK Gymnastics II
11 122  Turtiainen Pinja, Tampereen Voimistelijat II
11 215  Aalto Ira, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 8  Arun Plakkuttathil Ametha, HIFK Gymnastics I
11 214  Froma Ellen, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 10  Haantie Emilia, HIFK Gymnastics I
11 24  Helle Sara, HIFK Gymnastics I
11 131  Holm Aino, Tampereen Voimistelijat I
11 129  Majanen Sara, Tampereen Voimistelijat I
11 132  Ryynänen Silja, Tampereen Voimistelijat I
11 11  Tammi Ronja, HIFK Gymnastics I
11 17  Tolkki Carla, HIFK Gymnastics I
11 16  Akaliza Novia, HIFK Gymnastics
11 20  Bisi Mimosa, HIFK Gymnastics
11 210  Ketolainen Elsa, Kotkan Telinevoimistelijat

Last Update: 3.3.2024 13.33.57