Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Espoo Espoo, 2023-04-14

Back

C-Nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 152  Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics VII
2 106  Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics VI
3 144  Manias Stella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK V
4 105  Ojanen Isla, HIFK Gymnastics V
5 5  Suila Armi, Espoon Telinetaiturit V
6 52  Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH V
7 99  Enqvist Kerttu, HIFK Gymnastics V
8 148  Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics V
9 102  Järvinen Elle, HIFK Gymnastics IV
10 98  Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics IV
10 147  Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 51  Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 8  Kollanus Frida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 57  Koski Ia, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 142  Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening IV
11 54  Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 6  Peltola Laura, Espoon Telinetaiturit IV
11 50  Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 60  Rantanen Armi, Fliku-82 IV
11 4  Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit IV
11 9  Sjöblom Minea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 100  Solitanner Celina, HIFK Gymnastics IV
11 104  Toivonen Isla, HIFK Gymnastics IV
11 7  Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit IV
11 150  Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics IV
11 97  Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics IV
11 151  Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics IV
11 58  Wonfor Sofia, Fliku-82 IV
11 49  Bah Taisa, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 3  Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit III
11 149  Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics III
11 56  Liikanen Alina, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 2  Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat III
11 53  Sirén Ada, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 101  Somer Sofia, HIFK Gymnastics III
11 11  Wiksten Leona, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 1  Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat II
11 103  Holkko Iiris, HIFK Gymnastics II
11 12  Hyvönen Fiia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 59  Järvinen Mariel, Fliku-82 II
11 141  Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening II
11 107  Sippel Dahlia, HIFK Gymnastics II
11 55  Suihko Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 145  Holmberg Rebecca, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 10  Konkonen Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 146  Rentola Aida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 143  Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

Last Update: 3.3.2024 12.55.56