Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Espoo Espoo, 2023-04-14

Back

C-Vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 9  Salo Saana, Tampereen Voimistelijat VI
2 69  Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
3 72  Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
4 6  Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat V
5 68  Oksanen Stella, Voimisteluseura Helsinki VSH V
6 78  Vesala Ciia, Kotkan Telinevoimistelijat V
7 10  Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat V
8 76  Hurskainen Aava, Kotkan Telinevoimistelijat IV
9 73  Sutinen Iida, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
9 143  Pathan Safia, HIFK Gymnastics IV
11 157  Autio Alma, HIFK Gymnastics IV
11 74  Fransila Minea, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 236  Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 237  Heikonen Matilda, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
11 16  Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit IV
11 3  Lehtinen Meri, Tampereen Voimistelijat IV
11 148  Liukku Maria, HIFK Gymnastics IV
11 2  Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat IV
11 80  Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 225  Möller Olivia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK IV
11 83  Niemi Juulia, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 65  Nuutinen Meri, Fliku-82 IV
11 14  Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat IV
11 12  Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat IV
11 79  Seppälä Tiia, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 232  Elo Emilia, Grankulla Gymnastikförening III
11 235  Halme Milja, Turun Urheiluliitto Voimistelu III
11 159  Hautala Saimi, HIFK Gymnastics III
11 229  Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening III
11 71  Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 234  Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu III
11 242  Lahtinen Lyyti, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 158  Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics III
11 11  Levola Elea, Tampereen Voimistelijat III
11 5  Markkula Iina, Tampereen Voimistelijat III
11 4  Miettinen Hilma, Tampereen Voimistelijat III
11 156  Mäkinen Iida, HIFK Gymnastics III
11 7  Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat III
11 144  Ojala Enna, HIFK Gymnastics III
11 241  Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 77  Penttinen Oona, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 67  Picado Isabel, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 151  Puupponen Enni, HIFK Gymnastics III
11 150  Venström Lina, HIFK Gymnastics III
11 160  Björkwall Victoria, HIFK Gymnastics II
11 233  Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto Voimistelu II
11 15  Hantunen Hedvig, Tampereen Voimistelijat II
11 239  Kalliomäki Lily, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 1  Koistinen Sade, Tampereen Voimistelijat II
11 145  Lehmusvirpi Olivia, HIFK Gymnastics II
11 75  Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 141  Luukkonen Lilia, HIFK Gymnastics II
11 226  Mandelin Lucia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 231  Nyman Milla, Grankulla Gymnastikförening II
11 228  Poutanen Vida, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 66  Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 155  Selkäinaho Carolina, HIFK Gymnastics II
11 13  Talvio Veea, Tampereen Voimistelijat II
11 8  Vuorela Olivia, Tampereen Voimistelijat II
11 70  Wagenlader Marie, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 161  Bjurström Pupu, HIFK Gymnastics I
11 238  Däpp Vilma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 147  Matikainen Lilian, HIFK Gymnastics I
11 227  Möller Marcella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 154  Papinaho Milja, HIFK Gymnastics I
11 142  Pedrono Agnès, HIFK Gymnastics I
11 81  Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 152  Puha Erika, HIFK Gymnastics I
11 153  Rissanen Rilla, HIFK Gymnastics I
11 146  Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics I
11 149  Toivanen Siiri, HIFK Gymnastics I
11 230  Stenholm Julia, Grankulla Gymnastikförening
11 240  Toroi Meri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

Last Update: 3.3.2024 14.00.21