Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Helsinki Helsinki, 2023-05-12

B-lk vanhemmat B-luokka nuoremmat C-lk nuoremmat C-luokka vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat FIG-luokka naiset FIG-luokka tytöt FIG-tulokkaat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat G-lk nuoremmat G-luokka vanhemmat H-luokka MJL 1-lk MJL 2-lk MJL 3-lk Naisten näyttö Tyttöjen näyttö B-luokka JOUKKUE C-luokka JOUKKUE D-luokka JOUKKUE E-luokka JOUKKUE FIG JOUKKUE F-luokka JOUKKUE G-luokka JOUKKUE H-luokka JOUKKUE MJL1 JOUKKUE MJL2 JOUKKUE MJL3 JOUKKUE
B-luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
375
Tanskanen Frida
Fliku-82
9-9,5
9-9,5
9,5-10
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9,5-10
FX
9-9,5
2
324
Wörlund Wava
Grankulla Gymnastikförening
9,5-10
9-9,5
9,5-10
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9,5-10
FX
8,5-9
3
322
Michelsson Amanda
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
9,5-10
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9,5-10
BB
9-9,5
FX
9-9,5
4
203
Vainikka Olga
HIFK Gymnastics
9,5-10
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
5
328
Virta Emma
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
9-9,5
9,5-10
8,5-9
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9,5-10
FX
8,5-9
6
383
Hollmérus Erika
Fliku-82
9,5-10
9-9,5
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
7
327
Törnblom Emma
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
7
4
Keerthiveetil Aaleahya
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
9
381
Siukola Mette
Fliku-82
9-9,5
8,5-9
9,5-10
8,5-9
VII
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9,5-10
FX
8,5-9
10
9
Junnila Ronja
Espoon Telinetaiturit
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
199
Anderson Elody
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
378
Antikainen Pinja
Fliku-82
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
61
Kauppinen Saana
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
9-9,5
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
59
Koski Sylvi
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
10
Lappalainen Ellen
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
379
Palosaari Enni
Fliku-82
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
202
Suomela Linda
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
321
Diesen Melissa
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
7,5-8
8,5-9
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
205
Eronen Isabella
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
206
Göös Line-Lotte
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
262
Haverinen Saimi
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
163
Hyrkäs Pihla
HIFK Gymnastics
9,5-10
8-8,5
8,5-9
7,5-8
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
329
Hyvärinen Heidi
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
8
Julkunen Lia
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
12
Juutila Lilja
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
263
Karhunen Isla
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
9-9,5
7,5-8
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
7,5-8
11
204
Kettunen Minea
HIFK Gymnastics
9,5-10
7,5-8
9-9,5
7,5-8
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
7,5-8
11
13
Korhonen Iida
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
201
Martikainen Inari
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
117
Miettinen Mimosa
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7-7,5
9,5-10
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9,5-10
FX
8-8,5
11
198
Naakka Vanamo
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
109
Nevala Aada
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
8,5-9
9-9,5
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
200
Ruoko Vilma
HIFK Gymnastics
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
197
Tervo Lumi
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
60
Vierimaa Sofia
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
7-7,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
58
Arévalo Cassandra
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
158
Davidsson Lilja
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
380
Fjäder Erin
Fliku-82
9-9,5
7,5-8
7-7,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
326
Grotell Nelli
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
161
Hyrkäs Siiri
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
5
Ingman Pihla
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7,5-8
8,5-9
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
207
Jakas Sienna
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
9-9,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
7,5-8
11
376
Kainulainen Maisa
Fliku-82
9,5-10
6-7
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
265
Kallio Ellen
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
112
Kero Veera
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
160
Kortelainen Daniela
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
210
Kuivalainen Vivian
HIFK Gymnastics
9,5-10
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
318
Kytömäki Matilda
Tampereen Sisu
9-9,5
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
382
Kärki Siiri
Fliku-82
9-9,5
8,5-9
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
330
Lindholm Lina
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
268
Malminen Silja
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
114
Nouidra Wisal
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7-7,5
9-9,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
7,5-8
11
116
Paalanen Bella
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7,5-8
8,5-9
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
63
Tourunen Sointu
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
7
Uusitalo Tilda
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
119
Vagner Liana
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
57
Vasileva Kira
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
377
Vattulainen Ella
Fliku-82
9-9,5
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
323
Vuori Jennifer
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
66
Vähäsöyrinki Merle
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
8,5-9
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
118
Airikkala Alexa
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
3
Heiskanen Isabel
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
255
Hietanen Isla
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
6-7
8,5-9
6-7
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
6-7
11
374
Jalova Tuulia
Fliku-82
8-8,5
7-7,5
6-7
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
6
Jameson Lundsten Greta
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
6-7
11
159
Laine Saimi
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
8,5-9
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
253
Lehmusto Frida
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
6-7
7,5-8
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
11
Lindén Elle
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
110
Lindqvist Lilyth
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
6-7
8,5-9
6-7
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
6-7
11
325
Löfman Molly
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
7,5-8
6-7
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
8-8,5
11
208
Mikkonen Nelli
HIFK Gymnastics
9-9,5
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
373
Paakkanen Toini
Fliku-82
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
1
Puranen Emma
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
6-7
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7-7,5
11
319
Rytkönen Indiana
Tampereen Sisu
9-9,5
6-7
8,5-9
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
65
Saari Raakel
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
113
Siren Emilia
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7-7,5
7-7,5
6-7
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
6-7
11
256
Tuomivuo Hilla
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
320
Cartet Elanor
Tampereen Sisu
8,5-9
alle 6
7-7,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
154
Hukkanen Lotta
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
8,5-9
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
6-7
11
267
Koivula Lilja
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
153
Laukkanen Suvi
HIFK Gymnastics
9-9,5
7-7,5
alle 6
6-7
II
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
alle 6
FX
6-7
11
157
Lerto Tyyne
HIFK Gymnastics
8,5-9
7-7,5
8-8,5
alle 6
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
alle 6
11
155
Makkonen Sara
HIFK Gymnastics
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
261
Piispa Emilia
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
259
Veijanen Elmiina
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
8,5-9
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
6-7
11
258
Vellonen Alyssa
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
111
Väänänen Sofia
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
115
Wiegand Sylvi
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
alle 6
7-7,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
53
Eronen Lene
Kuusikon Urheilijat
9-9,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
257
Haverinen Elea
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
209
Koivikko Li
HIFK Gymnastics
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
254
Kärnä Stella
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
6-7
6-7
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
alle 6
11
62
Malinen Aini
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
56
Müller Hämäläinen Gama Carolina
Kuusikon Urheilijat
9-9,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
317
Mäki Lyydia
Tampereen Sisu
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
266
Mäkinen Vilma
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
55
Piisinen Ilona
Kuusikon Urheilijat
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
54
Pitkä Ella
Kuusikon Urheilijat
9-9,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
162
Porokara Mette
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
260
Talja Venla
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
2
Heino Aura
Espoon Telinetaiturit
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
64
Teppala Inka
Espoon Telinetaiturit
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
324
Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening

9,5-10

2
163
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

9,5-10

3
383
Hollmérus Erika, Fliku-82

9,5-10

3
9
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

3
204
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

9,5-10

6
376
Kainulainen Maisa, Fliku-82

9,5-10

6
210
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

9,5-10

6
203
Vainikka Olga, HIFK Gymnastics

9,5-10

9
118
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

9
199
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

9-9,5

9
117
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

9
375
Tanskanen Frida, Fliku-82

9-9,5

9
7
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

9
60
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
378
Antikainen Pinja, Fliku-82

9-9,5

11
58
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
158
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
321
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
205
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
53
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

11
380
Fjäder Erin, Fliku-82

9-9,5

11
206
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
257
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
262
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
3
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
154
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
161
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
329
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
207
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
8
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
12
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
263
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
61
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
4
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
112
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
13
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
160
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
59
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
318
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

9-9,5

11
382
Kärki Siiri, Fliku-82

9-9,5

11
10
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
153
Laukkanen Suvi, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
253
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
330
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
325
Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
268
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
201
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
322
Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
208
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
56
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

11
198
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
114
Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
116
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
379
Palosaari Enni, Fliku-82

9-9,5

11
261
Piispa Emilia, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
54
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

11
162
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
319
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

9-9,5

11
65
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
113
Siren Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
381
Siukola Mette, Fliku-82

9-9,5

11
202
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
197
Tervo Lumi, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
63
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
256
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
327
Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
119
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
57
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
377
Vattulainen Ella, Fliku-82

9-9,5

11
328
Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
323
Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
66
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
111
Väänänen Sofia, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
115
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
320
Cartet Elanor, Tampereen Sisu

8,5-9

11
326
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
255
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
5
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
6
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
265
Kallio Ellen, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
209
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
267
Koivula Lilja, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
254
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
159
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
157
Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
11
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
110
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
155
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
62
Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
317
Mäki Lyydia, Tampereen Sisu

8,5-9

11
266
Mäkinen Vilma, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
109
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
373
Paakkanen Toini, Fliku-82

8,5-9

11
55
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

11
1
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
200
Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
260
Talja Venla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
259
Veijanen Elmiina, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
374
Jalova Tuulia, Fliku-82

8-8,5

11
258
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
2
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

11
64
Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
322
Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening

9,5-10

2
375
Tanskanen Frida, Fliku-82

9-9,5

3
383
Hollmérus Erika, Fliku-82

9-9,5

3
203
Vainikka Olga, HIFK Gymnastics

9-9,5

3
328
Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

6
324
Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

7
61
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

8
60
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

9
4
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

10
327
Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
199
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
9
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
263
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
382
Kärki Siiri, Fliku-82

8,5-9

11
109
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
379
Palosaari Enni, Fliku-82

8,5-9

11
200
Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
381
Siukola Mette, Fliku-82

8,5-9

11
202
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
197
Tervo Lumi, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
205
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
262
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
163
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
161
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
329
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
8
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
12
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
112
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
13
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
59
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
10
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
378
Antikainen Pinja, Fliku-82

7,5-8

11
58
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
158
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
321
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
380
Fjäder Erin, Fliku-82

7,5-8

11
326
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
206
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
5
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
207
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
204
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
325
Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
201
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
198
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
116
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
63
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
7
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
374
Jalova Tuulia, Fliku-82

7-7,5

11
6
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
265
Kallio Ellen, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
210
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
153
Laukkanen Suvi, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
157
Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
11
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
330
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
117
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
208
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
114
Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
1
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
65
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
113
Siren Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
119
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
57
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
323
Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
66
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
118
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
3
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
255
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
376
Kainulainen Maisa, Fliku-82

6-7

11
160
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

6-7

11
318
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

6-7

11
254
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
159
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

6-7

11
253
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
110
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
268
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
373
Paakkanen Toini, Fliku-82

6-7

11
319
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

6-7

11
256
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
377
Vattulainen Ella, Fliku-82

6-7

11
320
Cartet Elanor, Tampereen Sisu

alle 6

11
53
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
257
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
2
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

11
154
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

alle 6

11
209
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

alle 6

11
267
Koivula Lilja, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
155
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

alle 6

11
62
Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit

alle 6

11
56
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
317
Mäki Lyydia, Tampereen Sisu

alle 6

11
266
Mäkinen Vilma, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
55
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
261
Piispa Emilia, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
54
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
162
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

alle 6

11
260
Talja Venla, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
64
Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit

11
259
Veijanen Elmiina, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
258
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
111
Väänänen Sofia, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

11
115
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
375
Tanskanen Frida, Fliku-82

9,5-10

2
324
Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening

9,5-10

3
328
Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening

9,5-10

4
117
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

5
381
Siukola Mette, Fliku-82

9,5-10

6
201
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

9-9,5

6
203
Vainikka Olga, HIFK Gymnastics

9-9,5

8
114
Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

9
109
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

9
379
Palosaari Enni, Fliku-82

9-9,5

9
327
Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
378
Antikainen Pinja, Fliku-82

9-9,5

11
383
Hollmérus Erika, Fliku-82

9-9,5

11
329
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
207
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
263
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
4
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
204
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
13
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
59
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
322
Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

11
202
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
197
Tervo Lumi, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
199
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
58
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
158
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
321
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
206
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
255
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
154
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
163
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
5
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
8
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
9
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
12
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
265
Kallio Ellen, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
61
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
160
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
318
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

8,5-9

11
382
Kärki Siiri, Fliku-82

8,5-9

11
159
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
10
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
110
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
268
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
198
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
116
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
200
Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
319
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

8,5-9

11
119
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
377
Vattulainen Ella, Fliku-82

8,5-9

11
259
Veijanen Elmiina, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
66
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
118
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
205
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
262
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
3
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
161
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
6
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
376
Kainulainen Maisa, Fliku-82

8-8,5

11
210
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
157
Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
11
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
330
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
261
Piispa Emilia, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
65
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
63
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
256
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
7
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
57
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
323
Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
326
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
112
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
267
Koivula Lilja, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
253
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
155
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
208
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
317
Mäki Lyydia, Tampereen Sisu

7,5-8

11
373
Paakkanen Toini, Fliku-82

7,5-8

11
258
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
111
Väänänen Sofia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
320
Cartet Elanor, Tampereen Sisu

7-7,5

11
380
Fjäder Erin, Fliku-82

7-7,5

11
113
Siren Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
60
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
115
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
53
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
374
Jalova Tuulia, Fliku-82

6-7

11
254
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
325
Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
56
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
266
Mäkinen Vilma, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
55
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
54
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
1
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
257
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
2
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

11
209
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

alle 6

11
153
Laukkanen Suvi, HIFK Gymnastics

alle 6

11
62
Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit

alle 6

11
162
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

alle 6

11
260
Talja Venla, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
64
Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
322
Michelsson Amanda, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

2
375
Tanskanen Frida, Fliku-82

9-9,5

3
4
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

3
203
Vainikka Olga, HIFK Gymnastics

9-9,5

5
321
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

5
10
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

7
324
Wörlund Wava, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

8
60
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

8
328
Virta Emma, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

10
378
Antikainen Pinja, Fliku-82

8,5-9

10
9
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

10
59
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

10
327
Törnblom Emma, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
205
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
262
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
383
Hollmérus Erika, Fliku-82

8,5-9

11
8
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
200
Ruoko Vilma, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
381
Siukola Mette, Fliku-82

8,5-9

11
202
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
199
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
158
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
380
Fjäder Erin, Fliku-82

8-8,5

11
326
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
206
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
329
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
374
Jalova Tuulia, Fliku-82

8-8,5

11
12
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
265
Kallio Ellen, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
61
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
13
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
160
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
210
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
318
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

8-8,5

11
325
Löfman Molly, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
268
Malminen Silja, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
201
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
117
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
198
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
109
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
379
Palosaari Enni, Fliku-82

8-8,5

11
197
Tervo Lumi, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
119
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
57
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
377
Vattulainen Ella, Fliku-82

8-8,5

11
58
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
163
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
161
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
207
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
376
Kainulainen Maisa, Fliku-82

7,5-8

11
263
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
112
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
204
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
382
Kärki Siiri, Fliku-82

7,5-8

11
330
Lindholm Lina, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
208
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
114
Nouidra Wisal, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
373
Paakkanen Toini, Fliku-82

7,5-8

11
319
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

7,5-8

11
63
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
7
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
258
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
118
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
320
Cartet Elanor, Tampereen Sisu

7-7,5

11
3
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
5
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
267
Koivula Lilja, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
159
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
253
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
11
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
56
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

7-7,5

11
266
Mäkinen Vilma, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
116
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
55
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

7-7,5

11
162
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
1
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
65
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
256
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
323
Vuori Jennifer, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
66
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
53
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
255
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
154
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

6-7

11
6
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
209
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

6-7

11
153
Laukkanen Suvi, HIFK Gymnastics

6-7

11
110
Lindqvist Lilyth, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
155
Makkonen Sara, HIFK Gymnastics

6-7

11
62
Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
317
Mäki Lyydia, Tampereen Sisu

6-7

11
261
Piispa Emilia, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
54
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
113
Siren Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
260
Talja Venla, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
259
Veijanen Elmiina, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
111
Väänänen Sofia, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
115
Wiegand Sylvi, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
257
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
2
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

11
254
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
157
Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics

alle 6

11
64
Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
118
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

199
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

378
Antikainen Pinja, Fliku-82

58
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

320
Cartet Elanor, Tampereen Sisu

158
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

321
Diesen Melissa, Grankulla Gymnastikförening

205
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

53
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

380
Fjäder Erin, Fliku-82

326
Grotell Nelli, Grankulla Gymnastikförening

206
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

257
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

262
Haverinen Saimi, Tampereen Voimistelijat

2
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

3
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

255
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

383
Hollmérus Erika, Fliku-82

154
Hukkanen Lotta, HIFK Gymnastics

163
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

161
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

329
Hyvärinen Heidi, Grankulla Gymnastikförening

5
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

207
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

374
Jalova Tuulia, Fliku-82

6
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

8
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

9
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

12
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

376
Kainulainen Maisa, Fliku-82

265
Kallio Ellen, Tampereen Voimistelijat

263
Karhunen Isla, Tampereen Voimistelijat

61
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

4
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

112
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

204
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

209
Koivikko Li, HIFK Gymnastics