Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Helsinki Helsinki, 2023-05-12

B-lk vanhemmat B-luokka nuoremmat C-lk nuoremmat C-luokka vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat FIG-luokka naiset FIG-luokka tytöt FIG-tulokkaat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat G-lk nuoremmat G-luokka vanhemmat H-luokka MJL 1-lk MJL 2-lk MJL 3-lk Naisten näyttö Tyttöjen näyttö B-luokka JOUKKUE C-luokka JOUKKUE D-luokka JOUKKUE E-luokka JOUKKUE FIG JOUKKUE F-luokka JOUKKUE G-luokka JOUKKUE H-luokka JOUKKUE MJL1 JOUKKUE MJL2 JOUKKUE MJL3 JOUKKUE
H-luokka
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
9
Piipponen Siiri
Joensuun Kataja voimistelujaosto
11,650
11,650/-
D: 3,4/-
E: 8,250/-
10,200
D: 2,40
DV: 1,4 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,800
10,400
D: 3,00
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,400
9,600
D: 3,50
DV: 1,5 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,100
41,850
VT
11,650
11,650/-
D: 3,4/-
E: 8,250/-
UB
10,200
D: 2,4
E: 7,800
BB
10,400
D: 3,0
E: 7,400
FX
9,600
D: 3,5
E: 6,100
2
12
Nuutinen Johanna
Joensuun Kataja voimistelujaosto
11,700
11,700/-
D: 3,2/-
E: 8,500/-
9,200
D: 1,00
DV: 1,0 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 8,200
10,150
D: 3,40
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,750
10,200
D: 3,00
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,200
41,250
0,600
VT
11,700
11,700/-
D: 3,2/-
E: 8,500/-
UB
9,200
D: 1,0
E: 8,200
BB
10,150
D: 3,4
E: 6,750
FX
10,200
D: 3,0
E: 7,200
3
3
Eronen Maria
HIFK Gymnastics
11,050
11,050/-
D: 2,4/-
E: 8,650/-
8,500
D: 0,90
DV: 0,9 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,600
9,950
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,450
10,750
D: 3,00
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,750
40,250
1,600
VT
11,050
11,050/-
D: 2,4/-
E: 8,650/-
UB
8,500
D: 0,9
E: 7,600
BB
9,950
D: 2,5
E: 7,450
FX
10,750
D: 3,0
E: 7,750
4
7
Suurnäkki Emma-Amelie
Espoon Telinetaiturit
10,850
10,850/-
D: 2,4/-
E: 8,450/-
7,500
D: 0,90
DV: 0,9 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 6,600
10,900
D: 3,10
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,800
10,500
D: 3,80
DV: 1,8 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,700
39,750
2,100
VT
10,850
10,850/-
D: 2,4/-
E: 8,450/-
UB
7,500
D: 0,9
E: 6,600
BB
10,900
D: 3,1
E: 7,800
FX
10,500
D: 3,8
E: 6,700
5
1
Jääskeläinen Miisa
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,350
10,350/-
D: 2,4/-
E: 7,950/-
7,650
D: 0,90
DV: 0,9 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 6,750
9,950
D: 2,70
DV: 1,2 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,250
10,550
D: 3,00
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,550
38,500
3,350
VT
10,350
10,350/-
D: 2,4/-
E: 7,950/-
UB
7,650
D: 0,9
E: 6,750
BB
9,950
D: 2,7
E: 7,250
FX
10,550
D: 3,0
E: 7,550
6
10
Ahtiainen Pihla
Joensuun Kataja voimistelujaosto
10,600
10,600/-
D: 2,4/-
E: 8,200/-
8,150
D: 0,90
DV: 0,9 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,250
9,300
D: 2,70
DV: 1,2 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,600
10,250
D: 2,80
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,450
38,300
3,550
VT
10,600
10,600/-
D: 2,4/-
E: 8,200/-
UB
8,150
D: 0,9
E: 7,250
BB
9,300
D: 2,7
E: 6,600
FX
10,250
D: 2,8
E: 7,450
7
6
O'Brien Ronja
Espoon Telinetaiturit
10,600
10,600/-
D: 2,4/-
E: 8,200/-
7,350
D: 1,00
DV: 1,0 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 6,350
8,300
D: 2,20
DV: 1,2 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 6,100
9,000
D: 2,70
DV: 1,2 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,300
35,250
6,600
VT
10,600
10,600/-
D: 2,4/-
E: 8,200/-
UB
7,350
D: 1,0
E: 6,350
BB
8,300
D: 2,2
E: 6,100
FX
9,000
D: 2,7
E: 6,300
8
4
Kunnas Emilia
Espoon Telinetaiturit
10,750
10,750/-
D: 2,4/-
E: 8,350/-
6,350
D: 0,90
DV: 0,9 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 5,450
8,550
D: 2,80
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,750
8,500
D: 2,60
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,900
34,150
7,700
VT
10,750
10,750/-
D: 2,4/-
E: 8,350/-
UB
6,350
D: 0,9
E: 5,450
BB
8,550
D: 2,8
E: 5,750
FX
8,500
D: 2,6
E: 5,900
9
11
Volotinen Anna
Joensuun Kataja voimistelujaosto
10,800
10,800/-
D: 2,4/-
E: 8,400/-
10,050
D: 2,60
DV: 1,6 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,450
10,450
D: 3,10
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,350
31,300
10,550
VT
10,800
10,800/-
D: 2,4/-
E: 8,400/-
UB

BB
10,050
D: 2,6
E: 7,450
FX
10,450
D: 3,1
E: 7,350
10
8
Pakarinen Siri
Joensuun Kataja voimistelujaosto
7,850
D: 2,70
DV: 0,7 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 5,150
7,850
34,000
VT
UB
7,850
D: 2,7
E: 5,150
BB

FX

11
5
Leskinen Emilia
Espoon Telinetaiturit
VT
UB

BB

FX

11
25
Steiner Lili
HIFK Gymnastics
VT
UB

BB

FX

11
2
Kamutta Neea
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
VT
UB

BB

FX

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
12
Nuutinen Johanna, Joensuun Kataja voimistelujaosto


3,2


8,500




5,850
11,700

2
9
Piipponen Siiri, Joensuun Kataja voimistelujaosto


3,4


8,250




5,825
11,650

0,025
3
3
Eronen Maria, HIFK Gymnastics


2,4


8,650




5,525
11,050

0,325
4
7
Suurnäkki Emma-Amelie, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,450




5,425
10,850

0,425
5
11
Volotinen Anna, Joensuun Kataja voimistelujaosto


2,4


8,400




5,400
10,800

0,450
6
4
Kunnas Emilia, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,350




5,375
10,750

0,475
7
6
O'Brien Ronja, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,200




5,300
10,600

0,550
7
10
Ahtiainen Pihla, Joensuun Kataja voimistelujaosto


2,4


8,200




5,300
10,600

0,550
9
1
Jääskeläinen Miisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


2,4


7,950




5,175
10,350

0,675
10
2
Kamutta Neea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto










10
5
Leskinen Emilia, Espoon Telinetaiturit










10
8
Pakarinen Siri, Joensuun Kataja voimistelujaosto










Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Piipponen Siiri, Joensuun Kataja voimistelujaosto

2,4
DV: 1,4 CR: 1,0 CV: 

7,800


10,200

2
12
Nuutinen Johanna, Joensuun Kataja voimistelujaosto

1,0
DV: 1,0 CR:  CV: 

8,200


9,200

1,000
3
3
Eronen Maria, HIFK Gymnastics

0,9
DV: 0,9 CR:  CV: 

7,600


8,500

1,700
4
10
Ahtiainen Pihla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

0,9
DV: 0,9 CR:  CV: 

7,250


8,150

2,050
5
8
Pakarinen Siri, Joensuun Kataja voimistelujaosto

2,7
DV: 0,7 CR: 2,0 CV: 

5,150


7,850

2,350
6
1
Jääskeläinen Miisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,9
DV: 0,9 CR:  CV: 

6,750


7,650

2,550
7
7
Suurnäkki Emma-Amelie, Espoon Telinetaiturit

0,9
DV: 0,9 CR:  CV: 

6,600


7,500

2,700
8
6
O'Brien Ronja, Espoon Telinetaiturit

1,0
DV: 1,0 CR:  CV: 

6,350


7,350

2,850
9
4
Kunnas Emilia, Espoon Telinetaiturit

0,9
DV: 0,9 CR:  CV: 

5,450


6,350

3,850
10
2
Kamutta Neea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



10
5
Leskinen Emilia, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



10
11
Volotinen Anna, Joensuun Kataja voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Suurnäkki Emma-Amelie, Espoon Telinetaiturit

3,1
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 

7,800


10,900

2
9
Piipponen Siiri, Joensuun Kataja voimistelujaosto

3,0
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 

7,400


10,400

0,500
3
12
Nuutinen Johanna, Joensuun Kataja voimistelujaosto

3,4
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 

6,750


10,150

0,750
4
11
Volotinen Anna, Joensuun Kataja voimistelujaosto

2,6
DV: 1,6 CR: 1,0 CV: 

7,450


10,050

0,850
5
3
Eronen Maria, HIFK Gymnastics

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

7,450


9,950

0,950
5
1
Jääskeläinen Miisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,7
DV: 1,2 CR: 1,5 CV: 

7,250


9,950

0,950
7
10
Ahtiainen Pihla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

2,7
DV: 1,2 CR: 1,5 CV: 

6,600


9,300

1,600
8
4
Kunnas Emilia, Espoon Telinetaiturit

2,8
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 

5,750


8,550

2,350
9
6
O'Brien Ronja, Espoon Telinetaiturit

2,2
DV: 1,2 CR: 1,0 CV: 

6,100


8,300

2,600
10
2
Kamutta Neea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



10
5
Leskinen Emilia, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



10
8
Pakarinen Siri, Joensuun Kataja voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



10
25
Steiner Lili, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Eronen Maria, HIFK Gymnastics

3,0
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 

7,750


10,750

2
1
Jääskeläinen Miisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,0
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 

7,550


10,550

0,200
3
7
Suurnäkki Emma-Amelie, Espoon Telinetaiturit

3,8
DV: 1,8 CR: 2,0 CV: 

6,700


10,500

0,250
4
11
Volotinen Anna, Joensuun Kataja voimistelujaosto

3,1
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 

7,350


10,450

0,300
5
10
Ahtiainen Pihla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

2,8
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 

7,450


10,250

0,500
6
12
Nuutinen Johanna, Joensuun Kataja voimistelujaosto

3,0
DV: 1,5 CR: 1,5 CV: 

7,200


10,200

0,550
7
9
Piipponen Siiri, Joensuun Kataja voimistelujaosto

3,5
DV: 1,5 CR: 2,0 CV: 

6,100


9,600

1,150
8
6
O'Brien Ronja, Espoon Telinetaiturit

2,7
DV: 1,2 CR: 1,5 CV: 

6,300


9,000

1,750
9
4
Kunnas Emilia, Espoon Telinetaiturit

2,6
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 

5,900


8,500

2,250
10
2
Kamutta Neea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



10
5
Leskinen Emilia, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



10
8
Pakarinen Siri, Joensuun Kataja voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



10
25
Steiner Lili, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
9
Piipponen Siiri, Joensuun Kataja voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



12
Nuutinen Johanna, Joensuun Kataja voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



3
Eronen Maria, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



7
Suurnäkki Emma-Amelie, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



1
Jääskeläinen Miisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



10
Ahtiainen Pihla, Joensuun Kataja voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



6
O'Brien Ronja, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



4
Kunnas Emilia, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



11
Volotinen Anna, Joensuun Kataja voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



8
Pakarinen Siri, Joensuun Kataja voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



5
Leskinen Emilia, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



25
Steiner Lili, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



2
Kamutta Neea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 




Last Update: 20.6.2024 19.51.08
SX
SM
MD
XL
XXL