Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Helsinki Helsinki, 2023-05-12

B-lk vanhemmat B-luokka nuoremmat C-lk nuoremmat C-luokka vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat FIG-luokka naiset FIG-luokka tytöt FIG-tulokkaat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat G-lk nuoremmat G-luokka vanhemmat H-luokka MJL 1-lk MJL 2-lk MJL 3-lk Naisten näyttö Tyttöjen näyttö B-luokka JOUKKUE C-luokka JOUKKUE D-luokka JOUKKUE E-luokka JOUKKUE FIG JOUKKUE F-luokka JOUKKUE G-luokka JOUKKUE H-luokka JOUKKUE MJL1 JOUKKUE MJL2 JOUKKUE MJL3 JOUKKUE
D-lk vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
47
Kerttula Pinja
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
4
Kanerva Saana
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
3
42
Laitinen Saida
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
4
10
Kopponen Lotta
Tampereen Sisu
9,5-10
7,5-8
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8,5-9
5
5
Tuohenmaa Iris
Tampereen Sisu
9,5-10
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
5
46
Matikka Minea
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
7
45
Kaukola Hilla
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
8
7
Hakala Sonja
Tampereen Sisu
9,5-10
7,5-8
6-7
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
8-8,5
9
44
Patrikainen Aino
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7,5-8
7,5-8
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
10
50
Carmona Toivanen Elsa
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
8-8,5
6-7
8-8,5
III
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
89
Autio Alma
HIFK Gymnastics
9,5-10
alle 6
7,5-8
8-8,5
III
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
9
Berry Enna
Tampereen Sisu
9-9,5
alle 6
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
8
Kytömäki Ester
Tampereen Sisu
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
3
Kärnä Hertta
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
7-7,5
7,5-8
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
6-7
11
82
Lundberg Tilda
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
6
Mattila Sanni
Tampereen Sisu
9-9,5
6-7
8-8,5
6-7
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
6-7
11
41
Paananen Lumia
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
87
Pathan Safia
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
43
Wirman Aino
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7-7,5
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
83
Fagerström Malva
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
2
Hellstedt Jessica
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
84
Hohenthal Sofie
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
6-7
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
1
Kanervo Sofia
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
7-7,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
48
Silvast Amelia
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
88
Lehtinen Fanni
HIFK Gymnastics
9-9,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
81
Maijala Annabelle
Grankulla Gymnastikförening
8-8,5
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
86
Ojala Enna
HIFK Gymnastics
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
85
Selkäinaho Carolina
HIFK Gymnastics
9-9,5
6-7
7-7,5
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
49
Sulkanen Matilda
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
6-7
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
89
Autio Alma, HIFK Gymnastics

9,5-10

1
7
Hakala Sonja, Tampereen Sisu

9,5-10

3
10
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

9,5-10

4
48
Silvast Amelia, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

5
50
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

5
5
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

9,5-10

7
47
Kerttula Pinja, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

7
87
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

9-9,5

9
9
Berry Enna, Tampereen Sisu

9-9,5

10
43
Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
4
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
42
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
88
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
46
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
6
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

9-9,5

11
85
Selkäinaho Carolina, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
83
Fagerström Malva, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
2
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
84
Hohenthal Sofie, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
1
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
45
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
8
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

8,5-9

11
3
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
82
Lundberg Tilda, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
86
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
41
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
44
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
81
Maijala Annabelle, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
49
Sulkanen Matilda, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
47
Kerttula Pinja, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

2
4
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

3
50
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

3
46
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

5
42
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

6
44
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

7
7
Hakala Sonja, Tampereen Sisu

7,5-8

7
45
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

9
10
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

7,5-8

10
43
Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
3
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
82
Lundberg Tilda, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
5
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

7-7,5

11
2
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
84
Hohenthal Sofie, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
8
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

6-7

11
6
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

6-7

11
41
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
87
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

6-7

11
89
Autio Alma, HIFK Gymnastics

alle 6

11
9
Berry Enna, Tampereen Sisu

alle 6

11
83
Fagerström Malva, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
1
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
88
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

alle 6

11
81
Maijala Annabelle, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
86
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

alle 6

11
85
Selkäinaho Carolina, HIFK Gymnastics

11
48
Silvast Amelia, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
49
Sulkanen Matilda, Tampereen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
47
Kerttula Pinja, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

2
4
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

3
42
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

4
45
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

5
6
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

8-8,5

5
41
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

7
46
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

8
83
Fagerström Malva, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

8
3
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

10
44
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
89
Autio Alma, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
10
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

7,5-8

11
82
Lundberg Tilda, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
5
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

7,5-8

11
9
Berry Enna, Tampereen Sisu

7-7,5

11
2
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
1
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
8
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

7-7,5

11
86
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
87
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
50
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
7
Hakala Sonja, Tampereen Sisu

6-7

11
84
Hohenthal Sofie, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
88
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

6-7

11
85
Selkäinaho Carolina, HIFK Gymnastics

6-7

11
48
Silvast Amelia, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
49
Sulkanen Matilda, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
43
Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
81
Maijala Annabelle, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
42
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

2
4
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

2
10
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

8,5-9

4
47
Kerttula Pinja, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

4
5
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

8,5-9

6
89
Autio Alma, HIFK Gymnastics

8-8,5

7
45
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

8
7
Hakala Sonja, Tampereen Sisu

8-8,5

8
41
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

8
87
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
9
Berry Enna, Tampereen Sisu

8-8,5

11
50
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
83
Fagerström Malva, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
2
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
84
Hohenthal Sofie, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
1
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
8
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

7,5-8

11
82
Lundberg Tilda, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
46
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
44
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
48
Silvast Amelia, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
43
Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
88
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
85
Selkäinaho Carolina, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
3
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
6
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

6-7

11
86
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

6-7

11
81
Maijala Annabelle, Grankulla Gymnastikförening

alle 6

11
49
Sulkanen Matilda, Tampereen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
89
Autio Alma, HIFK Gymnastics

9
Berry Enna, Tampereen Sisu

50
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

83
Fagerström Malva, Grankulla Gymnastikförening

7
Hakala Sonja, Tampereen Sisu

2
Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja

84
Hohenthal Sofie, Grankulla Gymnastikförening

4
Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit

1
Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja

45
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

47
Kerttula Pinja, Tampereen Voimistelijat

10
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

8
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

3
Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja

42
Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH

88
Lehtinen Fanni, HIFK Gymnastics

82
Lundberg Tilda, Grankulla Gymnastikförening

81
Maijala Annabelle, Grankulla Gymnastikförening

46
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

6
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

86
Ojala Enna, HIFK Gymnastics

41
Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH

87
Pathan Safia, HIFK Gymnastics

44
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

85
Selkäinaho Carolina, HIFK Gymnastics

48
Silvast Amelia, Tampereen Voimistelijat

49
Sulkanen Matilda, Tampereen Voimistelijat

5
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

43
Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH


Last Update: 20.6.2024 20.43.57
SX
SM
MD
XL
XXL