Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Helsinki Helsinki, 2023-05-12

B-lk vanhemmat B-luokka nuoremmat C-lk nuoremmat C-luokka vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat FIG-luokka naiset FIG-luokka tytöt FIG-tulokkaat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat G-lk nuoremmat G-luokka vanhemmat H-luokka MJL 1-lk MJL 2-lk MJL 3-lk Naisten näyttö Tyttöjen näyttö B-luokka JOUKKUE C-luokka JOUKKUE D-luokka JOUKKUE E-luokka JOUKKUE FIG JOUKKUE F-luokka JOUKKUE G-luokka JOUKKUE H-luokka JOUKKUE MJL1 JOUKKUE MJL2 JOUKKUE MJL3 JOUKKUE
D-lk nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
107
Vainikka Pihla
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
9
Koskinen Klara
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
3
110
Mustonen Siiri
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
4
4
Rosqvist Amelie
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
7,5-8
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
8,5-9
5
3
Huttunen Pinja
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
8,5-9
7,5-8
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
6
58
Söderbäck Fanny
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
6
105
Janson Emelie
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
6
12
Suontama Elsa
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
9
50
Hepouro Estel
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
10
54
Nouidra Safia
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
7
Kleemola Selja
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
57
Berg Adeline
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
104
Danyliuk Rozalina
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
108
Herttua Cecilia
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
60
Hohenthal Felicia
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
8,5-9
7,5-8
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
55
Keski-Saari Veera
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8,5-9
7-7,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
59
Koivu Ella
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
106
Moilanen Kerttu
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
51
Salminen Sofi
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
6
Sorsa Ada
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
6-7
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
6-7
FX
8,5-9
11
11
Suila Armi
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
109
Tanskanen Alina
HIFK Gymnastics
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
102
Vaha Hilla
HIFK Gymnastics
9,5-10
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
103
Arima Olivia
HIFK Gymnastics
9-9,5
7-7,5
8-8,5
6-7
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
6-7
11
2
Fagerholm Ada
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8-8,5
7,5-8
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
112
Gebreyesus Aryam
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
6-7
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7-7,5
11
111
Jukarainen Helmi
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
6-7
FX
7,5-8
11
10
Leppänen Lilja
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
alle 6
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
61
Michelsson Julia
Grankulla Gymnastikförening
9-9,5
8-8,5
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
49
Salo Saana
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
alle 6
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
101
Göös Minea
HIFK Gymnastics
8,5-9
7-7,5
6-7
6-7
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
6-7
11
8
Julkunen Vivi
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
6-7
7,5-8
6-7
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
6-7
11
5
Rinne Fiona
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
6-7
6-7
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
56
Österberg Eevi
Voimisteluklubi Lohja
alle 6
8,5-9
6-7
7-7,5
I
VT
alle 6
UB
8,5-9
BB
6-7
FX
7-7,5
11
53
Malminen Miisa
Tampereen Sisu
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
52
Värälä Maria
Tampereen Sisu
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
102
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

9,5-10

2
59
Koivu Ella, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

2
58
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

2
107
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

9-9,5

5
103
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

9-9,5

5
105
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

9-9,5

5
61
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

9-9,5

5
106
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

9-9,5

9
3
Huttunen Pinja, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

9
110
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

9-9,5

9
4
Rosqvist Amelie, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

9
6
Sorsa Ada, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

9
11
Suila Armi, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
57
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
112
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
50
Hepouro Estel, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
111
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
55
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
9
Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
10
Leppänen Lilja, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
54
Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
51
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
49
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
12
Suontama Elsa, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
104
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
2
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
101
Göös Minea, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
108
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
60
Hohenthal Felicia, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
7
Kleemola Selja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
5
Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
109
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
8
Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
53
Malminen Miisa, Tampereen Sisu

11
52
Värälä Maria, Tampereen Sisu

11
56
Österberg Eevi, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
54
Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

1
58
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

3
110
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

8,5-9

4
3
Huttunen Pinja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

4
6
Sorsa Ada, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

6
60
Hohenthal Felicia, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

7
50
Hepouro Estel, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

7
55
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

7
4
Rosqvist Amelie, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

10
56
Österberg Eevi, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
105
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
57
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
104
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
2
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
108
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
7
Kleemola Selja, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
59
Koivu Ella, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
9
Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
61
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
51
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
49
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
12
Suontama Elsa, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
107
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
112
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
111
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
10
Leppänen Lilja, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
106
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
11
Suila Armi, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
109
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
102
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
103
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
101
Göös Minea, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
8
Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
5
Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
53
Malminen Miisa, Tampereen Sisu

11
52
Värälä Maria, Tampereen Sisu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Huttunen Pinja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

1
12
Suontama Elsa, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

1
107
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

4
7
Kleemola Selja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

5
11
Suila Armi, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

6
108
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

8-8,5

6
105
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

8-8,5

6
9
Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

6
58
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

6
102
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
103
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
50
Hepouro Estel, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
110
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
54
Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
109
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
57
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
104
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
2
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
60
Hohenthal Felicia, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
8
Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
59
Koivu Ella, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
106
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
4
Rosqvist Amelie, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
51
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
55
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
112
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

6-7

11
101
Göös Minea, HIFK Gymnastics

6-7

11
111
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

6-7

11
61
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

6-7

11
5
Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
6
Sorsa Ada, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
56
Österberg Eevi, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
10
Leppänen Lilja, Espoon Telinetaiturit

alle 6

11
53
Malminen Miisa, Tampereen Sisu

11
49
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
52
Värälä Maria, Tampereen Sisu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

2
104
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

8,5-9

2
4
Rosqvist Amelie, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

2
107
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

5
7
Kleemola Selja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

5
110
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

8,5-9

5
6
Sorsa Ada, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

8
50
Hepouro Estel, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

8
105
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

8-8,5

8
109
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
106
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
54
Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
12
Suontama Elsa, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
58
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
57
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
108
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
3
Huttunen Pinja, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
111
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
55
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
59
Koivu Ella, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
10
Leppänen Lilja, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
61
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
51
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
49
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
11
Suila Armi, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
102
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
2
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
112
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
60
Hohenthal Felicia, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
56
Österberg Eevi, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
103
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

6-7

11
101
Göös Minea, HIFK Gymnastics

6-7

11
8
Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
5
Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
53
Malminen Miisa, Tampereen Sisu

11
52
Värälä Maria, Tampereen Sisu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
103
Arima Olivia, HIFK Gymnastics

57
Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja

104
Danyliuk Rozalina, HIFK Gymnastics

2
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

112
Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics

101
Göös Minea, HIFK Gymnastics

50
Hepouro Estel, Tampereen Voimistelijat

108
Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics

60
Hohenthal Felicia, Grankulla Gymnastikförening

3
Huttunen Pinja, Espoon Telinetaiturit

105
Janson Emelie, HIFK Gymnastics

111
Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics

8
Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit

55
Keski-Saari Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

7
Kleemola Selja, Espoon Telinetaiturit

59
Koivu Ella, Grankulla Gymnastikförening

9
Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit

10
Leppänen Lilja, Espoon Telinetaiturit

53
Malminen Miisa, Tampereen Sisu

61
Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening

106
Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics

110
Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics

54
Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH

5
Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit

4
Rosqvist Amelie, Espoon Telinetaiturit

51
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

49
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

6
Sorsa Ada, Espoon Telinetaiturit

11
Suila Armi, Espoon Telinetaiturit

12
Suontama Elsa, Espoon Telinetaiturit

58
Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening

109
Tanskanen Alina, HIFK Gymnastics

102
Vaha Hilla, HIFK Gymnastics

107
Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics

52
Värälä Maria, Tampereen Sisu

56
Österberg Eevi, Voimisteluklubi Lohja


Last Update: 21.6.2024 3.07.32
SX
SM
MD
XL
XXL