Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Helsinki Helsinki, 2023-05-12

B-lk vanhemmat B-luokka nuoremmat C-lk nuoremmat C-luokka vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat FIG-luokka naiset FIG-luokka tytöt FIG-tulokkaat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat G-lk nuoremmat G-luokka vanhemmat H-luokka MJL 1-lk MJL 2-lk MJL 3-lk Naisten näyttö Tyttöjen näyttö B-luokka JOUKKUE C-luokka JOUKKUE D-luokka JOUKKUE E-luokka JOUKKUE FIG JOUKKUE F-luokka JOUKKUE G-luokka JOUKKUE H-luokka JOUKKUE MJL1 JOUKKUE MJL2 JOUKKUE MJL3 JOUKKUE
C-lk nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
3
Järvinen Elle
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
5
Vahvelainen Anja
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
3
112
Pérez Henttonen Brianna
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
9,5-10
8-8,5
7,5-8
VI
VT
9-9,5
UB
9,5-10
BB
8-8,5
FX
7,5-8
4
110
Kobiakova Milana
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
5
114
Vask Anneli
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
9-9,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
6
159
Turkka Katerina
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8,5-9
9-9,5
7,5-8
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
7,5-8
7
10
Enqvist Kerttu
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
7
11
Toivonen Isla
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
9
162
Rantanen Armi
Fliku-82
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
9
111
Oksanen Mai
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
4
Solitanner Celina
HIFK Gymnastics
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
113
Camara Yasmin
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
115
Cremin Tesla
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
50
Dettmann Noelle
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
8-8,5
8-8,5
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
2
Hepokorpi Emilia
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
7-7,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
163
Honkavirta Erin
Fliku-82
9-9,5
8,5-9
8,5-9
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
55
Jussila Rebekka
Tampereen Sisu
8-8,5
8-8,5
8-8,5
7-7,5
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
155
Korpiaho Alissa
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
51
Lindroth Bianca
Grankulla Gymnastikförening
8,5-9
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
164
Luhtanen Enni
Fliku-82
8,5-9
8-8,5
8,5-9
6-7
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
6-7
11
7
Norrback Isabel
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
106
Patrikainen Meeri
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
158
Peltola Laura
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8-8,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
6
Tikkanen Jade
HIFK Gymnastics
8-8,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
160
Haataja Lili
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
6-7
11
108
Helen Minttu
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
7,5-8
7,5-8
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
53
Helmilahti Jadessa
Tampereen Sisu
8-8,5
7,5-8
7,5-8
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
1
Holkko Iiris
HIFK Gymnastics
8,5-9
7,5-8
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
6-7
11
161
Järvinen Mariel
Fliku-82
8,5-9
7,5-8
7,5-8
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
6-7
11
107
Lahti Anni
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
8-8,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
60
Lehtola Venla
Tampereen Sisu
8-8,5
7,5-8
7-7,5
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
56
Lundström Lilian
Tampereen Sisu
8-8,5
8-8,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
105
Majanen Vilma
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
6-7
7,5-8
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
52
Mäenpää Lempi
Tampereen Sisu
7,5-8
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
62
Rönkkö Giselle
Tampereen Sisu
8,5-9
8-8,5
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
6-7
11
154
Tahvonen Veera
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
7-7,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
58
Tuohenmaa Amanda
Tampereen Sisu
8-8,5
7,5-8
7,5-8
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
109
Uusikauppila Viivi
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
6-7
7,5-8
6-7
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
6-7
11
165
Wonfor Sofia
Fliku-82
7,5-8
7-7,5
8,5-9
7,5-8
III
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
61
Koiranen Amanda
Tampereen Sisu
8-8,5
7-7,5
8-8,5
6-7
II
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
6-7
11
8
Sippel Dahlia
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
57
Vasara Luna
Tampereen Sisu
8-8,5
7,5-8
7-7,5
alle 6
II
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
alle 6
11
153
Haverinen Ella
Voimisteluklubi Lohja
7,5-8
7-7,5
6-7
alle 6
I
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
alle 6
11
156
Lakela Aada
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
6-7
6-7
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
alle 6
11
12
Ojanen Isla
HIFK Gymnastics
alle 6
8-8,5
8,5-9
8,5-9
I
VT
alle 6
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
157
Savolainen Hilja
Voimisteluklubi Lohja
7,5-8
7-7,5
7-7,5
alle 6
I
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
alle 6
11
54
Mäntylä Ester
Tampereen Sisu
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
49
Nevalainen Tindra
Grankulla Gymnastikförening
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
59
Savio Senni
Tampereen Sisu
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
105
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

1
5
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

9-9,5

3
110
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

3
112
Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

5
7
Norrback Isabel, HIFK Gymnastics

9-9,5

6
11
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

9-9,5

7
10
Enqvist Kerttu, HIFK Gymnastics

9-9,5

7
2
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

9-9,5

9
109
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

10
115
Cremin Tesla, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

10
106
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
163
Honkavirta Erin, Fliku-82

9-9,5

11
3
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
155
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
113
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
50
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
160
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
1
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
161
Järvinen Mariel, Fliku-82

8,5-9

11
107
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
156
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
51
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

8,5-9

11
164
Luhtanen Enni, Fliku-82

8,5-9

11
111
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
158
Peltola Laura, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
162
Rantanen Armi, Fliku-82

8,5-9

11
62
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

8,5-9

11
8
Sippel Dahlia, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
4
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
159
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
114
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
108
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
53
Helmilahti Jadessa, Tampereen Sisu

8-8,5

11
55
Jussila Rebekka, Tampereen Sisu

8-8,5

11
61
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

8-8,5

11
60
Lehtola Venla, Tampereen Sisu

8-8,5

11
56
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

8-8,5

11
154
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
6
Tikkanen Jade, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
58
Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu

8-8,5

11
57
Vasara Luna, Tampereen Sisu

8-8,5

11
153
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
52
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

7,5-8

11
157
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
165
Wonfor Sofia, Fliku-82

7,5-8

11
54
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

11
49
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

11
12
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

alle 6

11
59
Savio Senni, Tampereen Sisu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
112
Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

2
114
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

3
159
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

4
111
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

5
163
Honkavirta Erin, Fliku-82

8,5-9

6
5
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

8,5-9

7
162
Rantanen Armi, Fliku-82

8,5-9

8
110
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

9
50
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

10
3
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

8-8,5

10
164
Luhtanen Enni, Fliku-82

8-8,5

10
158
Peltola Laura, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
10
Enqvist Kerttu, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
2
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
55
Jussila Rebekka, Tampereen Sisu

8-8,5

11
107
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
51
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
56
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

8-8,5

11
12
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
106
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
62
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

8-8,5

11
6
Tikkanen Jade, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
11
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
115
Cremin Tesla, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
108
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
53
Helmilahti Jadessa, Tampereen Sisu

7,5-8

11
1
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
161
Järvinen Mariel, Fliku-82

7,5-8

11
155
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
60
Lehtola Venla, Tampereen Sisu

7,5-8

11
7
Norrback Isabel, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
4
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
58
Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu

7,5-8

11
57
Vasara Luna, Tampereen Sisu

7,5-8

11
113
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
160
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
153
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
61
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

7-7,5

11
52
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

7-7,5

11
157
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
154
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
165
Wonfor Sofia, Fliku-82

7-7,5

11
156
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
105
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
8
Sippel Dahlia, HIFK Gymnastics

6-7

11
109
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
54
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

11
49
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

11
59
Savio Senni, Tampereen Sisu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

9-9,5

2
159
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

3
12
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

8,5-9

3
4
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

8,5-9

5
165
Wonfor Sofia, Fliku-82

8,5-9

6
115
Cremin Tesla, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

6
158
Peltola Laura, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

6
162
Rantanen Armi, Fliku-82

8,5-9

9
6
Tikkanen Jade, HIFK Gymnastics

8,5-9

10
164
Luhtanen Enni, Fliku-82

8,5-9

11
163
Honkavirta Erin, Fliku-82

8,5-9

11
110
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
5
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
114
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
113
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
50
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
10
Enqvist Kerttu, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
160
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
1
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
55
Jussila Rebekka, Tampereen Sisu

8-8,5

11
61
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

8-8,5

11
155
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
51
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

8-8,5

11
7
Norrback Isabel, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
111
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
112
Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
62
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

8-8,5

11
11
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
108
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
53
Helmilahti Jadessa, Tampereen Sisu

7,5-8

11
161
Järvinen Mariel, Fliku-82

7,5-8

11
105
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
52
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

7,5-8

11
106
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
58
Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu

7,5-8

11
109
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
2
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
107
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
60
Lehtola Venla, Tampereen Sisu

7-7,5

11
56
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

7-7,5

11
157
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
8
Sippel Dahlia, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
154
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
57
Vasara Luna, Tampereen Sisu

7-7,5

11
153
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
156
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
54
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

11
49
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

11
59
Savio Senni, Tampereen Sisu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

9-9,5

2
4
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

8,5-9

2
5
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

8,5-9

4
2
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

8,5-9

5
6
Tikkanen Jade, HIFK Gymnastics

8,5-9

6
12
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

8,5-9

7
114
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

8
110
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

9
10
Enqvist Kerttu, HIFK Gymnastics

8-8,5

10
7
Norrback Isabel, HIFK Gymnastics

8-8,5

10
11
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
113
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
111
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
162
Rantanen Armi, Fliku-82

8-8,5

11
115
Cremin Tesla, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
155
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
60
Lehtola Venla, Tampereen Sisu

7,5-8

11
51
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

7,5-8

11
56
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

7,5-8

11
52
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

7,5-8

11
158
Peltola Laura, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
112
Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
159
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
165
Wonfor Sofia, Fliku-82

7,5-8

11
50
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

7-7,5

11
108
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
53
Helmilahti Jadessa, Tampereen Sisu

7-7,5

11
163
Honkavirta Erin, Fliku-82

7-7,5

11
55
Jussila Rebekka, Tampereen Sisu

7-7,5

11
107
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
105
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
106
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
154
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
58
Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu

7-7,5

11
160
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
1
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

6-7

11
161
Järvinen Mariel, Fliku-82

6-7

11
61
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

6-7

11
164
Luhtanen Enni, Fliku-82

6-7

11
62
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

6-7

11
8
Sippel Dahlia, HIFK Gymnastics

6-7

11
109
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
153
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
156
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
54
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

11
49
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

11
59
Savio Senni, Tampereen Sisu

11
157
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
57
Vasara Luna, Tampereen Sisu

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
113
Camara Yasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH

115
Cremin Tesla, Voimisteluseura Helsinki VSH

50
Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening

10
Enqvist Kerttu, HIFK Gymnastics

160
Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit

153
Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja

108
Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat

53
Helmilahti Jadessa, Tampereen Sisu

2
Hepokorpi Emilia, HIFK Gymnastics

1
Holkko Iiris, HIFK Gymnastics

163
Honkavirta Erin, Fliku-82

55
Jussila Rebekka, Tampereen Sisu

3
Järvinen Elle, HIFK Gymnastics

161
Järvinen Mariel, Fliku-82

110
Kobiakova Milana, Voimisteluseura Helsinki VSH

61
Koiranen Amanda, Tampereen Sisu

155
Korpiaho Alissa, Voimisteluklubi Lohja

107
Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat

156
Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja

60
Lehtola Venla, Tampereen Sisu

51
Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening

164
Luhtanen Enni, Fliku-82

56
Lundström Lilian, Tampereen Sisu

105
Majanen Vilma, Tampereen Voimistelijat

52
Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu

54
Mäntylä Ester, Tampereen Sisu

49
Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening

7
Norrback Isabel, HIFK Gymnastics

12
Ojanen Isla, HIFK Gymnastics

111
Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH

106
Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat

158
Peltola Laura, Espoon Telinetaiturit

112
Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH

162
Rantanen Armi, Fliku-82

62
Rönkkö Giselle, Tampereen Sisu

59
Savio Senni, Tampereen Sisu

157
Savolainen Hilja, Voimisteluklubi Lohja

8
Sippel Dahlia, HIFK Gymnastics

4
Solitanner Celina, HIFK Gymnastics

154
Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja

6
Tikkanen Jade, HIFK Gymnastics

11
Toivonen Isla, HIFK Gymnastics

58
Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu

159
Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit

109
Uusikauppila Viivi, Tampereen Voimistelijat

5
Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics

57
Vasara Luna, Tampereen Sisu

114
Vask Anneli, Voimisteluseura Helsinki VSH

165
Wonfor Sofia, Fliku-82


Last Update: 21.6.2024 2.56.49
SX
SM
MD
XL
XXL