Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttökilpailu, Helsinki Helsinki, 2023-05-12

B-lk vanhemmat B-luokka nuoremmat C-lk nuoremmat C-luokka vanhemmat D-lk nuoremmat D-lk vanhemmat E-lk nuoremmat E-lk vanhemmat FIG-luokka naiset FIG-luokka tytöt FIG-tulokkaat F-lk nuoremmat F-lk vanhemmat G-lk nuoremmat G-luokka vanhemmat H-luokka MJL 1-lk MJL 2-lk MJL 3-lk Naisten näyttö Tyttöjen näyttö B-luokka JOUKKUE C-luokka JOUKKUE D-luokka JOUKKUE E-luokka JOUKKUE FIG JOUKKUE F-luokka JOUKKUE G-luokka JOUKKUE H-luokka JOUKKUE MJL1 JOUKKUE MJL2 JOUKKUE MJL3 JOUKKUE
MJL 3-lk
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
8
Vättö Vanessa
Espoon Telinetaiturit
10,700
10,700/-
D: 3,4/-
E: 7,300/-
9,900
D: 1,70
DV: 1,2 CR: 0,5 CV: 0,0
E: 8,200
10,400
D: 3,40
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,000
12,900
D: 5,70
DV: 2,0 CR: 3,5 CV: 0,2
E: 7,200
43,900
VT
10,700
10,700/-
D: 3,4/-
E: 7,300/-
UB
9,900
D: 1,7
E: 8,200
BB
10,400
D: 3,4
E: 7,000
FX
12,900
D: 5,7
E: 7,200
2
1
Piuhola Lizeth
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
11,800
11,800/-
D: 3,2/-
E: 8,600/-
6,900
D: 3,90
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 3,000
11,400
D: 4,00
DV: 2,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,400
13,700
D: 5,50
DV: 2,0 CR: 3,5 CV: 0,0
E: 8,200
43,800
0,100
VT
11,800
11,800/-
D: 3,2/-
E: 8,600/-
UB
6,900
D: 3,9
E: 3,000
BB
11,400
D: 4,0
E: 7,400
FX
13,700
D: 5,5
E: 8,200
3
4
Hortling Emma
HIFK Gymnastics
10,900
10,900/-
D: 2,4/-
E: 8,500/-
10,300
D: 2,20
DV: 1,2 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 8,100
9,200
D: 4,30
DV: 1,8 CR: 2,5 CV: 0,0
E: 4,900
11,900
D: 4,10
DV: 1,6 CR: 2,5 CV: 0,0
E: 7,800
42,300
1,600
VT
10,900
10,900/-
D: 2,4/-
E: 8,500/-
UB
10,300
D: 2,2
E: 8,100
BB
9,200
D: 4,3
E: 4,900
FX
11,900
D: 4,1
E: 7,800
4
9
Väänänen Iida
Espoon Telinetaiturit
11,900
11,900/-
D: 3,4/-
E: 8,500/-
8,000
D: 2,30
DV: 1,3 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 5,700
10,000
D: 3,60
DV: 1,6 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,400
10,900
D: 3,30
DV: 1,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,600
40,800
3,100
VT
11,900
11,900/-
D: 3,4/-
E: 8,500/-
UB
8,000
D: 2,3
E: 5,700
BB
10,000
D: 3,6
E: 6,400
FX
10,900
D: 3,3
E: 7,600
4
3
Jewander Linda
Pyrkivä Gymnastics
10,500
10,500/-
D: 2,0/-
E: 8,500/-
9,600
D: 1,40
DV: 0,9 CR: 0,5 CV: 0,0
E: 8,200
10,900
D: 4,00
DV: 1,5 CR: 2,5 CV: 0,0
E: 6,900
9,800
D: 2,50
DV: 1,5 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,300
40,800
3,100
VT
10,500
10,500/-
D: 2,0/-
E: 8,500/-
UB
9,600
D: 1,4
E: 8,200
BB
10,900
D: 4,0
E: 6,900
FX
9,800
D: 2,5
E: 7,300
6
7
Kuivanen Liina
Espoon Telinetaiturit
10,800
10,800/-
D: 2,4/-
E: 8,400/-
8,400
D: 0,90
DV: 0,9 CR: 0,0 CV: 0,0
E: 7,500
9,900
D: 3,80
DV: 1,8 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,100
10,700
D: 3,10
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,600
39,800
4,100
VT
10,800
10,800/-
D: 2,4/-
E: 8,400/-
UB
8,400
D: 0,9
E: 7,500
BB
9,900
D: 3,8
E: 6,100
FX
10,700
D: 3,1
E: 7,600
7
2
Kuukasjärvi Miisa
Pyrkivä Gymnastics
10,900
D: 2,40
DV: 1,4 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 8,500
11,900
D: 4,00
DV: 1,5 CR: 2,5 CV: 0,0
E: 7,900
22,800
21,100
VT
UB
10,900
D: 2,4
E: 8,500
BB
11,900
D: 4,0
E: 7,900
FX

8
5
Janson Juni
HIFK Gymnastics
9,400
D: 2,10
DV: 1,1 CR: 1,0 CV: 0,0
E: 7,300
9,400
34,500
VT
UB
9,400
D: 2,1
E: 7,300
BB

FX

9
6
Vuokila Sointu
HIFK Gymnastics
VT
UB

BB

FX

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Väänänen Iida, Espoon Telinetaiturit


3,4


8,500




5,950
11,900

2
1
Piuhola Lizeth, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


3,2


8,600




5,900
11,800

0,050
3
4
Hortling Emma, HIFK Gymnastics


2,4


8,500




5,450
10,900

0,500
4
7
Kuivanen Liina, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,400




5,400
10,800

0,550
5
8
Vättö Vanessa, Espoon Telinetaiturit


3,4


7,300




5,350
10,700

0,600
6
3
Jewander Linda, Pyrkivä Gymnastics


2,0


8,500




5,250
10,500

0,700
7
2
Kuukasjärvi Miisa, Pyrkivä Gymnastics










7
5
Janson Juni, HIFK Gymnastics










7
6
Vuokila Sointu, HIFK Gymnastics










Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Kuukasjärvi Miisa, Pyrkivä Gymnastics

2,4
DV: 1,4 CR: 1,0 CV: 

8,500


10,900

2
4
Hortling Emma, HIFK Gymnastics

2,2
DV: 1,2 CR: 1,0 CV: 

8,100


10,300

0,600
3
8
Vättö Vanessa, Espoon Telinetaiturit

1,7
DV: 1,2 CR: 0,5 CV: 

8,200


9,900

1,000
4
3
Jewander Linda, Pyrkivä Gymnastics

1,4
DV: 0,9 CR: 0,5 CV: 

8,200


9,600

1,300
5
5
Janson Juni, HIFK Gymnastics

2,1
DV: 1,1 CR: 1,0 CV: 

7,300


9,400

1,500
6
7
Kuivanen Liina, Espoon Telinetaiturit

0,9
DV: 0,9 CR:  CV: 

7,500


8,400

2,500
7
9
Väänänen Iida, Espoon Telinetaiturit

2,3
DV: 1,3 CR: 1,0 CV: 

5,700


8,000

2,900
8
1
Piuhola Lizeth, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,9
DV: 1,9 CR: 2,0 CV: 

3,000


6,900

4,000
9
6
Vuokila Sointu, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Kuukasjärvi Miisa, Pyrkivä Gymnastics

4,0
DV: 1,5 CR: 2,5 CV: 

7,900


11,900

2
1
Piuhola Lizeth, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4,0
DV: 2,0 CR: 2,0 CV: 

7,400


11,400

0,500
3
3
Jewander Linda, Pyrkivä Gymnastics

4,0
DV: 1,5 CR: 2,5 CV: 

6,900


10,900

1,000
4
8
Vättö Vanessa, Espoon Telinetaiturit

3,4
DV: 1,4 CR: 2,0 CV: 

7,000


10,400

1,500
5
9
Väänänen Iida, Espoon Telinetaiturit

3,6
DV: 1,6 CR: 2,0 CV: 

6,400


10,000

1,900
6
7
Kuivanen Liina, Espoon Telinetaiturit

3,8
DV: 1,8 CR: 2,0 CV: 

6,100


9,900

2,000
7
4
Hortling Emma, HIFK Gymnastics

4,3
DV: 1,8 CR: 2,5 CV: 

4,900


9,200

2,700
8
5
Janson Juni, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Piuhola Lizeth, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

5,5
DV: 2,0 CR: 3,5 CV: 

8,200


13,700

2
8
Vättö Vanessa, Espoon Telinetaiturit

5,7
DV: 2,0 CR: 3,5 CV: 0,2

7,200


12,900

0,800
3
4
Hortling Emma, HIFK Gymnastics

4,1
DV: 1,6 CR: 2,5 CV: 

7,800


11,900

1,800
4
9
Väänänen Iida, Espoon Telinetaiturit

3,3
DV: 1,8 CR: 1,5 CV: 

7,600


10,900

2,800
5
7
Kuivanen Liina, Espoon Telinetaiturit

3,1
DV: 1,6 CR: 1,5 CV: 

7,600


10,700

3,000
6
3
Jewander Linda, Pyrkivä Gymnastics

2,5
DV: 1,5 CR: 1,0 CV: 

7,300


9,800

3,900
7
2
Kuukasjärvi Miisa, Pyrkivä Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



7
5
Janson Juni, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
8
Vättö Vanessa, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



1
Piuhola Lizeth, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

DV:  CR:  CV: 



4
Hortling Emma, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



9
Väänänen Iida, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



3
Jewander Linda, Pyrkivä Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



7
Kuivanen Liina, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



2
Kuukasjärvi Miisa, Pyrkivä Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



5
Janson Juni, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



6
Vuokila Sointu, HIFK Gymnastics

DV:  CR:  CV: 




Last Update: 20.7.2024 3.20.50
SX
SM
MD
XL
XXL