Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym 1, Tampere Tampere, 2022-04-23

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. luokan Eliitti 2. luokan Kilpa 3. luokka Eliitti 3. luokka Kilpa 4. luokka Eliitti 4. luokka Kilpa 5. luokka nuoremmat 5. luokka vanhemmat B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG-luokka tytöt MTV 1.lk joukkuekilpailu MTV 2.lk joukkuekilpailu MTV 3.lk joukkuekilpailu MTV 4.lk joukkuekilpailu MTV 5.lk joukkuekilpailu B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu
1. luokka Eliitti
Unofficial results
Sij
#
Nimi
permanto
hevonen
renkaat
hyppy
nojapuut
rekki
ominaisuus
Yhteensä
Erotus
1
8
Söderholm Benjamin
Espoon Telinetaiturit
9,900
D: 1,2
E: 8,700
10,400
D: 1,00
E: 9,400
8,900
D: 0,50
E: 8,400
10,150
D: 0,70
E: 9,450
9,900
D: 1,20
E: 8,700
9,650
0,800
D: 1,500
E: 0,700
59,700
permanto
9,900
D: 1,2
E: 8,700
hevonen
10,400
D: 1,0
E: 9,400
renkaat
8,900
D: 0,5
E: 8,400
hyppy
10,150
D: 0,7
E: 9,450
nojapuut
9,900
D: 1,2
E: 8,700
rekki
9,650
D: 1,0
E: 8,650
ominaisuus
0,800
D: 1,5
E: 0,700
2
65
Artemenkov Kirill
HIFK Gymnastics
9,850
D: 1,0
E: 8,850
9,950
D: 1,00
E: 8,950
8,600
D: 0,50
E: 8,100
9,700
D: 0,50
E: 9,200
10,650
D: 1,50
E: 9,150
8,650
1,200
D: 1,500
E: 0,300
58,600
1,100
permanto
9,850
D: 1,0
E: 8,850
hevonen
9,950
D: 1,0
E: 8,950
renkaat
8,600
D: 0,5
E: 8,100
hyppy
9,700
D: 0,5
E: 9,200
nojapuut
10,650
D: 1,5
E: 9,150
rekki
8,650
D: 0,5
E: 8,150
ominaisuus
1,200
D: 1,5
E: 0,300
3
63
Kivikoski Viljami
Tampereen Sisu
9,600
D: 1,0
E: 8,600
9,550
D: 1,00
E: 8,550
8,900
D: 0,50
E: 8,400
9,400
D: 0,50
E: 8,900
10,000
D: 1,20
E: 8,800
8,400
1,000
D: 1,500
E: 0,500
56,850
2,850
permanto
9,600
D: 1,0
E: 8,600
hevonen
9,550
D: 1,0
E: 8,550
renkaat
8,900
D: 0,5
E: 8,400
hyppy
9,400
D: 0,5
E: 8,900
nojapuut
10,000
D: 1,2
E: 8,800
rekki
8,400

E: 8,400
ominaisuus
1,000
D: 1,5
E: 0,500
4
66
Greb Filip
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,300
D: 1,0
E: 8,300
9,650
D: 0,50
E: 9,150
8,600
D: 0,50
E: 8,100
9,350
D: 0,20
E: 9,150
10,100
D: 1,20
E: 8,900
9,200
0,500
D: 1,500
E: 1,000
56,700
3,000
permanto
9,300
D: 1,0
E: 8,300
hevonen
9,650
D: 0,5
E: 9,150
renkaat
8,600
D: 0,5
E: 8,100
hyppy
9,350
D: 0,2
E: 9,150
nojapuut
10,100
D: 1,2
E: 8,900
rekki
9,200
D: 0,5
E: 8,700
ominaisuus
0,500
D: 1,5
E: 1,000
4
67
Salmi Matias
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,350
D: 1,0
E: 8,350
9,800
D: 0,50
E: 9,300
9,350
D: 0,50
E: 8,850
9,750
D: 0,50
E: 9,250
9,150
D: 1,00
E: 8,150
9,300
56,700
3,000
permanto
9,350
D: 1,0
E: 8,350
hevonen
9,800
D: 0,5
E: 9,300
renkaat
9,350
D: 0,5
E: 8,850
hyppy
9,750
D: 0,5
E: 9,250
nojapuut
9,150
D: 1,0
E: 8,150
rekki
9,300
D: 0,5
E: 8,800
ominaisuus

6
61
Lukkari Leevi
Tampereen Sisu
8,600
D: 0,5
E: 8,100
9,900
D: 1,00
E: 8,900
9,500
D: 0,50
E: 9,000
9,750
D: 0,70
E: 9,050
9,300
D: 1,00
E: 8,300
8,250
1,100
D: 1,500
E: 0,400
56,400
3,300
permanto
8,600
D: 0,5
E: 8,100
hevonen
9,900
D: 1,0
E: 8,900
renkaat
9,500
D: 0,5
E: 9,000
hyppy
9,750
D: 0,7
E: 9,050
nojapuut
9,300
D: 1,0
E: 8,300
rekki
8,250

E: 8,250
ominaisuus
1,100
D: 1,5
E: 0,400
7
62
Rönkkö Robert
Tampereen Sisu
8,750
D: 0,5
E: 8,250
9,000
D: 1,00
E: 8,000
9,500
D: 0,50
E: 9,000
9,800
D: 0,70
E: 9,100
9,150
D: 0,70
E: 8,450
9,600
0,500
D: 1,500
E: 1,000
56,300
3,400
permanto
8,750
D: 0,5
E: 8,250
hevonen
9,000
D: 1,0
E: 8,000
renkaat
9,500
D: 0,5
E: 9,000
hyppy
9,800
D: 0,7
E: 9,100
nojapuut
9,150
D: 0,7
E: 8,450
rekki
9,600
D: 0,5
E: 9,100
ominaisuus
0,500
D: 1,5
E: 1,000
8
4
Sipinen Aaron
Espoon Telinetaiturit
9,650
D: 1,0
E: 8,650
9,200
D: 1,00
E: 8,200
8,700
D: 0,50
E: 8,200
9,950
D: 0,70
E: 9,250
9,750
D: 1,20
E: 8,550
9,000
56,250
3,450
permanto
9,650
D: 1,0
E: 8,650
hevonen
9,200
D: 1,0
E: 8,200
renkaat
8,700
D: 0,5
E: 8,200
hyppy
9,950
D: 0,7
E: 9,250
nojapuut
9,750
D: 1,2
E: 8,550
rekki
9,000
D: 0,5
E: 8,500
ominaisuus

9
2
Stenbäck Elliot
Espoon Telinetaiturit
9,700
D: 1,0
E: 8,700
9,800
D: 1,00
E: 8,800
8,950
D: 0,50
E: 8,450
9,400
D: 0,50
E: 8,900
9,150
D: 0,70
E: 8,450
9,100
56,100
3,600
permanto
9,700
D: 1,0
E: 8,700
hevonen
9,800
D: 1,0
E: 8,800
renkaat
8,950
D: 0,5
E: 8,450
hyppy
9,400
D: 0,5
E: 8,900
nojapuut
9,150
D: 0,7
E: 8,450
rekki
9,100
D: 0,5
E: 8,600
ominaisuus

10
68
Kuukkanen Eeli
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,600
D: 1,0
E: 8,600
9,700
D: 0,50
E: 9,200
8,200
D: 0,00
E: 8,200
9,350
D: 0,00
E: 9,350
9,450
D: 1,00
E: 8,450
9,350
55,650
4,050
permanto
9,600
D: 1,0
E: 8,600
hevonen
9,700
D: 0,5
E: 9,200
renkaat
8,200

E: 8,200
hyppy
9,350

E: 9,350
nojapuut
9,450
D: 1,0
E: 8,450
rekki
9,350
D: 0,5
E: 8,850
ominaisuus

11
9
Carranza Edgardo
Espoon Telinetaiturit
9,550
D: 1,0
E: 8,550
9,700
D: 1,00
E: 8,700
9,050
D: 0,50
E: 8,550
9,450
D: 0,50
E: 8,950
8,950
D: 0,50
E: 8,450
8,050
0,750
D: 1,500
E: 0,750
55,500
4,200
permanto
9,550
D: 1,0
E: 8,550
hevonen
9,700
D: 1,0
E: 8,700
renkaat
9,050
D: 0,5
E: 8,550
hyppy
9,450
D: 0,5
E: 8,950
nojapuut
8,950
D: 0,5
E: 8,450
rekki
8,050

E: 8,050
ominaisuus
0,750
D: 1,5
E: 0,750
12
1
Kurshed Haarun
Espoon Telinetaiturit
10,000
D: 1,2
E: 8,800
8,750
D: 0,50
E: 8,250
8,300
D: 0,50
E: 7,800
9,350
D: 0,50
E: 8,850
9,450
D: 1,00
E: 8,450
8,000
0,300
D: 1,000
E: 0,700
54,150
5,550
permanto
10,000
D: 1,2
E: 8,800
hevonen
8,750
D: 0,5
E: 8,250
renkaat
8,300
D: 0,5
E: 7,800
hyppy
9,350
D: 0,5
E: 8,850
nojapuut
9,450
D: 1,0
E: 8,450
rekki
8,000

E: 8,000
ominaisuus
0,300
D: 1,0
E: 0,700
13
10
Väisänen Väinö
Espoon Telinetaiturit
9,350
D: 1,0
E: 8,350
9,400
D: 0,50
E: 8,900
8,850
D: 0,50
E: 8,350
9,500
D: 0,50
E: 9,000
8,350
D: 0,20
E: 8,150
8,450
53,900
5,800
permanto
9,350
D: 1,0
E: 8,350
hevonen
9,400
D: 0,5
E: 8,900
renkaat
8,850
D: 0,5
E: 8,350
hyppy
9,500
D: 0,5
E: 9,000
nojapuut
8,350
D: 0,2
E: 8,150
rekki
8,450

E: 8,450
ominaisuus

14
64
Peltonen Leo
Tampereen Sisu
8,200
D: 0,5
E: 7,700
10,100
D: 1,00
E: 9,100
9,350
D: 0,50
E: 8,850
9,650
D: 0,50
E: 9,150
8,200
D: 0,00
E: 8,200
8,050
53,550
6,150
permanto
8,200
D: 0,5
E: 7,700
hevonen
10,100
D: 1,0
E: 9,100
renkaat
9,350
D: 0,5
E: 8,850
hyppy
9,650
D: 0,5
E: 9,150
nojapuut
8,200

E: 8,200
rekki
8,050

E: 8,050
ominaisuus

15
6
Salmia Vilho
Espoon Telinetaiturit
8,550
D: 0,2
E: 8,350
8,850
D: 1,00
E: 7,850
8,300
D: 0,50
E: 7,800
9,150
D: 0,00
E: 9,150
8,300
D: 0,20
E: 8,100
8,050
51,200
8,500
permanto
8,550
D: 0,2
E: 8,350
hevonen
8,850
D: 1,0
E: 7,850
renkaat
8,300
D: 0,5
E: 7,800
hyppy
9,150

E: 9,150
nojapuut
8,300
D: 0,2
E: 8,100
rekki
8,050

E: 8,050
ominaisuus

16
7
Van Scheppingen Kasper
Espoon Telinetaiturit
8,500
D: 0,5
E: 8,000
9,050
D: 0,50
E: 8,550
7,950
D: 0,00
E: 7,950
9,650
D: 0,70
E: 8,950
7,700
D: 0,00
E: 7,700
7,500
50,350
9,350
permanto
8,500
D: 0,5
E: 8,000
hevonen
9,050
D: 0,5
E: 8,550
renkaat
7,950

E: 7,950
hyppy
9,650
D: 0,7
E: 8,950
nojapuut
7,700

E: 7,700
rekki
7,500

E: 7,500
ominaisuus

17
3
Brofeldt Felix
Espoon Telinetaiturit
8,150
D: 0,5
E: 7,650
9,400
D: 0,50
E: 8,900
8,050
D: 0,50
E: 7,550
9,100
D: 0,50
E: 8,600
8,450
D: 0,20
E: 8,250
5,600
48,750
10,950
permanto
8,150
D: 0,5
E: 7,650
hevonen
9,400
D: 0,5
E: 8,900
renkaat
8,050
D: 0,5
E: 7,550
hyppy
9,100
D: 0,5
E: 8,600
nojapuut
8,450
D: 0,2
E: 8,250
rekki
5,600

E: 5,600
ominaisuus

18
5
Turpeinen Daniel
Espoon Telinetaiturit
permanto

hevonen

renkaat

hyppy

nojapuut

rekki

ominaisuus

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

1,2

8,800


10,000

2
8
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,2

8,700


9,900

0,100
3
65
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,0

8,850


9,850

0,150
4
2
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,700


9,700

0,300
5
4
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,650


9,650

0,350
6
68
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,600


9,600

0,400
6
63
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,0

8,600


9,600

0,400
8
9
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,550


9,550

0,450
9
10
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,350


9,350

0,650
9
67
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,350


9,350

0,650
11
66
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,300


9,300

0,700
12
62
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

0,5

8,250


8,750

1,250
13
61
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

0,5

8,100


8,600

1,400
14
6
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

0,2

8,350


8,550

1,450
15
7
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,000


8,500

1,500
16
64
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

0,5

7,700


8,200

1,800
17
3
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,650


8,150

1,850
18
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
8
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,400


10,400

2
64
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

1,0

9,100


10,100

0,300
3
65
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,0

8,950


9,950

0,450
4
61
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,0

8,900


9,900

0,500
5
67
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,300


9,800

0,600
5
2
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,800


9,800

0,600
7
68
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,200


9,700

0,700
7
9
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,700


9,700

0,700
9
66
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

9,150


9,650

0,750
10
63
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,0

8,550


9,550

0,850
11
10
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,900


9,400

1,000
11
3
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,900


9,400

1,000
13
4
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,200


9,200

1,200
14
7
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,550


9,050

1,350
15
62
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

1,0

8,000


9,000

1,400
16
6
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,850


8,850

1,550
17
1
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,250


8,750

1,650
18
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
62
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

0,5

9,000


9,500

1
61
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

0,5

9,000


9,500

3
67
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,850


9,350

0,150
3
64
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

0,5

8,850


9,350

0,150
5
9
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,550


9,050

0,450
6
2
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,450


8,950

0,550
7
63
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

0,5

8,400


8,900

0,600
7
8
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,400


8,900

0,600
9
10
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,350


8,850

0,650
10
4
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,200


8,700

0,800
11
65
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

0,5

8,100


8,600

0,900
11
66
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,100


8,600

0,900
13
1
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,800


8,300

1,200
13
6
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,800


8,300

1,200
15
68
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,200


8,200

1,300
16
3
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,550


8,050

1,450
17
7
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


7,950


7,950

1,550
18
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
8
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit


0,7


9,450




10,150

2
4
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit


0,7


9,250




9,950

0,200
3
62
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu


0,7


9,100




9,800

0,350
4
67
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,250




9,750

0,400
4
61
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu


0,7


9,050




9,750

0,400
6
65
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics


0,5


9,200




9,700

0,450
7
64
Peltonen Leo, Tampereen Sisu


0,5


9,150




9,650

0,500
7
7
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


0,7


8,950




9,650

0,500
9
10
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,000




9,500

0,650
10
9
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit


0,5


8,950




9,450

0,700
11
63
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu


0,5


8,900




9,400

0,750
11
2
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit


0,5


8,900




9,400

0,750
13
68
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79





9,350




9,350

0,800
13
66
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,2


9,150




9,350

0,800
13
1
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit


0,5


8,850




9,350

0,800
16
6
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit





9,150




9,150

1,000
17
3
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit


0,5


8,600




9,100

1,050
18
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit










Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
65
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

9,150


10,650

2
66
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,2

8,900


10,100

0,550
3
63
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,2

8,800


10,000

0,650
4
8
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,2

8,700


9,900

0,750
5
4
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,2

8,550


9,750

0,900
6
1
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,450


9,450

1,200
6
68
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,450


9,450

1,200
8
61
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,0

8,300


9,300

1,350
9
2
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

0,7

8,450


9,150

1,500
9
62
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

0,7

8,450


9,150

1,500
9
67
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,150


9,150

1,500
12
9
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,450


8,950

1,700
13
3
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,2

8,250


8,450

2,200
14
10
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

0,2

8,150


8,350

2,300
15
6
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

0,2

8,100


8,300

2,350
16
64
Peltonen Leo, Tampereen Sisu


8,200


8,200

2,450
17
7
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


7,700


7,700

2,950
18
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
8
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,650


9,650

2
62
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

0,5

9,100


9,600

0,050
3
68
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,850


9,350

0,300
4
67
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,800


9,300

0,350
5
66
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,700


9,200

0,450
6
2
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,600


9,100

0,550
7
4
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,500


9,000

0,650
8
65
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

0,5

8,150


8,650

1,000
9
10
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit


8,450


8,450

1,200
10
63
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu


8,400


8,400

1,250
11
61
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu


8,250


8,250

1,400
12
64
Peltonen Leo, Tampereen Sisu


8,050


8,050

1,600
12
6
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit


8,050


8,050

1,600
12
9
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit


8,050


8,050

1,600
15
1
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit


8,000


8,000

1,650
16
7
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


7,500


7,500

2,150
17
3
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit


5,600


5,600

4,050
18
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
65
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

0,300


1,200

2
61
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,5

0,400


1,100

0,100
3
63
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,5

0,500


1,000

0,200
4
8
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,5

0,700


0,800

0,400
5
9
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

1,5

0,750


0,750

0,450
6
62
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

1,5

1,000


0,500

0,700
6
66
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

1,000


0,500

0,700
8
1
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

1,0

0,700


0,300

0,900
9
67
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79




9
4
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit




9
2
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit




9
68
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79




9
10
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit




9
64
Peltonen Leo, Tampereen Sisu




9
6
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit




9
7
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit




9
3
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit




9
5
Turpeinen Daniel, Espoon Telinetaiturit





Last Update: 20.7.2024 2.51.14
SX
SM
MD
XL
XXL