Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym 1, Tampere Tampere, 2022-04-23

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. luokan Eliitti 2. luokan Kilpa 3. luokka Eliitti 3. luokka Kilpa 4. luokka Eliitti 4. luokka Kilpa 5. luokka nuoremmat 5. luokka vanhemmat B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG-luokka tytöt MTV 1.lk joukkuekilpailu MTV 2.lk joukkuekilpailu MTV 3.lk joukkuekilpailu MTV 4.lk joukkuekilpailu MTV 5.lk joukkuekilpailu B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu
4. luokka Kilpa
Unofficial results
Sij
#
Nimi
permanto
hevonen
renkaat
hyppy
nojapuut
rekki
Yhteensä
Erotus
1
4
Mustikkamaa Lauri
Jyväskylän Voimistelijat-79
11,300
D: 2,2
E: 9,100
10,250
D: 2,70
E: 7,550
10,500
D: 2,10
E: 8,400
10,800
D: 1,60
E: 9,200
11,350
D: 2,50
E: 8,850
11,050
65,250
permanto
11,300
D: 2,2
E: 9,100
hevonen
10,250
D: 2,7
E: 7,550
renkaat
10,500
D: 2,1
E: 8,400
hyppy
10,800
D: 1,6
E: 9,200
nojapuut
11,350
D: 2,5
E: 8,850
rekki
11,050
D: 2,3
E: 8,750
2
50
Svala Kaito
HIFK Gymnastics
11,500
D: 3,0
E: 8,500
11,500
D: 2,70
E: 8,800
9,950
D: 2,20
E: 7,750
10,950
D: 1,60
E: 9,350
10,650
D: 1,80
E: 8,850
9,650
64,200
1,050
permanto
11,500
D: 3,0
E: 8,500
hevonen
11,500
D: 2,7
E: 8,800
renkaat
9,950
D: 2,2
E: 7,750
hyppy
10,950
D: 1,6
E: 9,350
nojapuut
10,650
D: 1,8
E: 8,850
rekki
9,650
D: 1,4
E: 8,250
3
7
Kikalov Aleksandr
Tampereen Sisu
11,400
D: 3,6
E: 7,800
11,650
D: 3,20
E: 8,450
11,100
D: 2,00
E: 9,100
10,650
D: 1,60
E: 9,050
10,700
D: 1,80
E: 8,900
8,500
64,000
1,250
permanto
11,400
D: 3,6
E: 7,800
hevonen
11,650
D: 3,2
E: 8,450
renkaat
11,100
D: 2,0
E: 9,100
hyppy
10,650
D: 1,6
E: 9,050
nojapuut
10,700
D: 1,8
E: 8,900
rekki
8,500
D: 1,8
E: 6,700
4
51
Kokko Lenni
HIFK Gymnastics
11,500
D: 3,1
E: 8,400
11,450
D: 3,00
E: 8,450
10,050
D: 1,80
E: 8,250
10,650
D: 1,60
E: 9,050
11,000
D: 2,00
E: 9,000
9,100
63,750
1,500
permanto
11,500
D: 3,1
E: 8,400
hevonen
11,450
D: 3,0
E: 8,450
renkaat
10,050
D: 1,8
E: 8,250
hyppy
10,650
D: 1,6
E: 9,050
nojapuut
11,000
D: 2,0
E: 9,000
rekki
9,100
D: 0,6
E: 8,500
5
2
Äijänen Anttu-Tapio
Tampereen Voimistelijat
11,400
D: 3,1
E: 8,300
10,350
D: 2,20
E: 8,150
10,200
D: 1,80
E: 8,400
11,100
D: 1,60
E: 9,500
10,150
D: 2,30
E: 7,850
9,100
62,300
2,950
permanto
11,400
D: 3,1
E: 8,300
hevonen
10,350
D: 2,2
E: 8,150
renkaat
10,200
D: 1,8
E: 8,400
hyppy
11,100
D: 1,6
E: 9,500
nojapuut
10,150
D: 2,3
E: 7,850
rekki
9,100
D: 1,5
E: 7,600
6
1
Koivusilta Niklas
Tampereen Voimistelijat
11,000
D: 3,1
E: 7,900
9,850
D: 2,20
E: 7,650
10,400
D: 1,80
E: 8,600
10,850
D: 1,60
E: 9,250
10,450
D: 2,20
E: 8,250
9,400
61,950
3,300
permanto
11,000
D: 3,1
E: 7,900
hevonen
9,850
D: 2,2
E: 7,650
renkaat
10,400
D: 1,8
E: 8,600
hyppy
10,850
D: 1,6
E: 9,250
nojapuut
10,450
D: 2,2
E: 8,250
rekki
9,400
D: 1,5
E: 7,900
7
5
Jussila Jeremia
Tampereen Sisu
8,850
D: 2,2
E: 6,650
8,650
D: 3,20
E: 5,450
9,200
D: 1,40
E: 7,800
10,300
D: 1,60
E: 8,700
8,650
D: 1,60
E: 7,050
8,200
53,850
11,400
permanto
8,850
D: 2,2
E: 6,650
hevonen
8,650
D: 3,2
E: 5,450
renkaat
9,200
D: 1,4
E: 7,800
hyppy
10,300
D: 1,6
E: 8,700
nojapuut
8,650
D: 1,6
E: 7,050
rekki
8,200
D: 0,9
E: 7,300
8
8
Racz Domonkos
Tampereen Sisu
6,600
D: 1,7
E: 7,900
ND: 3,00
8,050
D: 1,80
E: 6,250
10,200
D: 1,70
E: 8,500
10,750
D: 1,60
E: 9,150
5,750
D: 1,20
E: 7,550
ND: 3,0
7,900
49,250
16,000
permanto
6,600
D: 1,7
E: 7,900
ND: 3,00
hevonen
8,050
D: 1,8
E: 6,250
renkaat
10,200
D: 1,7
E: 8,500
hyppy
10,750
D: 1,6
E: 9,150
nojapuut
5,750
D: 1,2
E: 7,550
ND: 3,00
rekki
7,900
D: 1,0
E: 6,900
9
3
Nelimarkka Pekko
Jyväskylän Voimistelijat-79
10,600
D: 2,30
E: 8,300
10,300
D: 2,80
E: 7,500
11,550
D: 2,50
E: 9,050
8,950
41,400
23,850
permanto

hevonen
10,600
D: 2,3
E: 8,300
renkaat
10,300
D: 2,8
E: 7,500
hyppy

nojapuut
11,550
D: 2,5
E: 9,050
rekki
8,950
D: 1,6
E: 7,350
10
54
Sula Samu-Patrik
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,950
D: 2,2
E: 7,750
10,050
D: 2,40
E: 7,650
10,750
D: 1,60
E: 9,150
8,800
39,550
25,700
permanto
9,950
D: 2,2
E: 7,750
hevonen
10,050
D: 2,4
E: 7,650
renkaat

hyppy
10,750
D: 1,6
E: 9,150
nojapuut

rekki
8,800
D: 0,7
E: 8,100
11
52
Laine Elmeri
Turun Urheiluliitto Voimistelu
10,600
D: 2,4
E: 8,500
ND: 0,30
6,000
D: 1,90
E: 7,100
ND: 3,00
10,550
D: 1,60
E: 8,950
10,250
D: 2,10
E: 8,150
37,400
27,850
permanto
10,600
D: 2,4
E: 8,500
ND: 0,30
hevonen
6,000
D: 1,9
E: 7,100
ND: 3,00
renkaat

hyppy
10,550
D: 1,6
E: 8,950
nojapuut
10,250
D: 2,1
E: 8,150
rekki

12
49
Mukaliyev Aldiyar
HIFK Gymnastics
permanto

hevonen

renkaat

hyppy

nojapuut

rekki

12
6
Peltokangas Anton
Tampereen Sisu
permanto

hevonen

renkaat

hyppy

nojapuut

rekki

12
53
Virjonen Voitto
Turun Urheiluliitto Voimistelu
permanto

hevonen

renkaat

hyppy

nojapuut

rekki

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics

3,0

8,500


11,500

1
51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics

3,1

8,400


11,500

3
2
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat

3,1

8,300


11,400

0,100
3
7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu

3,6

7,800


11,400

0,100
5
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,2

9,100


11,300

0,200
6
1
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat

3,1

7,900


11,000

0,500
7
52
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,4

8,500

0,3

10,600

0,900
8
54
Sula Samu-Patrik, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,2

7,750


9,950

1,550
9
5
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu

2,2

6,650


8,850

2,650
10
8
Racz Domonkos, Tampereen Sisu

1,7

7,900

3,0

6,600

4,900
11
3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79




11
53
Virjonen Voitto, Turun Urheiluliitto Voimistelu




11
49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics




11
6
Peltokangas Anton, Tampereen Sisu




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu

3,2

8,450


11,650

2
50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics

2,7

8,800


11,500

0,150
3
51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics

3,0

8,450


11,450

0,200
4
3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,3

8,300


10,600

1,050
5
2
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat

2,2

8,150


10,350

1,300
6
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,7

7,550


10,250

1,400
7
54
Sula Samu-Patrik, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,4

7,650


10,050

1,600
8
1
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat

2,2

7,650


9,850

1,800
9
5
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu

3,2

5,450


8,650

3,000
10
8
Racz Domonkos, Tampereen Sisu

1,8

6,250


8,050

3,600
11
52
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,9

7,100

3,0

6,000

5,650
12
6
Peltokangas Anton, Tampereen Sisu




12
53
Virjonen Voitto, Turun Urheiluliitto Voimistelu




12
49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu

2,0

9,100


11,100

2
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,1

8,400


10,500

0,600
3
1
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat

1,8

8,600


10,400

0,700
4
3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,8

7,500


10,300

0,800
5
8
Racz Domonkos, Tampereen Sisu

1,7

8,500


10,200

0,900
5
2
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat

1,8

8,400


10,200

0,900
7
51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics

1,8

8,250


10,050

1,050
8
50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics

2,2

7,750


9,950

1,150
9
5
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu

1,4

7,800


9,200

1,900
10
54
Sula Samu-Patrik, Turun Urheiluliitto Voimistelu




10
49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics




10
6
Peltokangas Anton, Tampereen Sisu




10
52
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu




10
53
Virjonen Voitto, Turun Urheiluliitto Voimistelu




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat


1,6


9,500




11,100

2
50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics


1,6


9,350




10,950

0,150
3
1
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat


1,6


9,250




10,850

0,250
4
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79


1,6


9,200




10,800

0,300
5
54
Sula Samu-Patrik, Turun Urheiluliitto Voimistelu


1,6


9,150




10,750

0,350
5
8
Racz Domonkos, Tampereen Sisu


1,6


9,150




10,750

0,350
7
51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics


1,6


9,050




10,650

0,450
7
7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu


1,6


9,050




10,650

0,450
9
52
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu


1,6


8,950




10,550

0,550
10
5
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu


1,6


8,700




10,300

0,800
11
6
Peltokangas Anton, Tampereen Sisu










11
53
Virjonen Voitto, Turun Urheiluliitto Voimistelu










11
49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics










11
3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79










Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,5

9,050


11,550

2
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,5

8,850


11,350

0,200
3
51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics

2,0

9,000


11,000

0,550
4
7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu

1,8

8,900


10,700

0,850
5
50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics

1,8

8,850


10,650

0,900
6
1
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat

2,2

8,250


10,450

1,100
7
52
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,1

8,150


10,250

1,300
8
2
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat

2,3

7,850


10,150

1,400
9
5
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu

1,6

7,050


8,650

2,900
10
8
Racz Domonkos, Tampereen Sisu

1,2

7,550

3,0

5,750

5,800
11
53
Virjonen Voitto, Turun Urheiluliitto Voimistelu




11
54
Sula Samu-Patrik, Turun Urheiluliitto Voimistelu




11
49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics




11
6
Peltokangas Anton, Tampereen Sisu




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,3

8,750


11,050

2
50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics

1,4

8,250


9,650

1,400
3
1
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat

1,5

7,900


9,400

1,650
4
51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics

0,6

8,500


9,100

1,950
4
2
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat

1,5

7,600


9,100

1,950
6
3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,6

7,350


8,950

2,100
7
54
Sula Samu-Patrik, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,7

8,100


8,800

2,250
8
7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu

1,8

6,700


8,500

2,550
9
5
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu

0,9

7,300


8,200

2,850
10
8
Racz Domonkos, Tampereen Sisu

1,0

6,900


7,900

3,150
11
49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics




11
52
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu




11
6
Peltokangas Anton, Tampereen Sisu




11
53
Virjonen Voitto, Turun Urheiluliitto Voimistelu




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
4
Mustikkamaa Lauri, Jyväskylän Voimistelijat-79




50
Svala Kaito, HIFK Gymnastics




7
Kikalov Aleksandr, Tampereen Sisu




51
Kokko Lenni, HIFK Gymnastics




2
Äijänen Anttu-Tapio, Tampereen Voimistelijat




1
Koivusilta Niklas, Tampereen Voimistelijat




5
Jussila Jeremia, Tampereen Sisu




8
Racz Domonkos, Tampereen Sisu




3
Nelimarkka Pekko, Jyväskylän Voimistelijat-79




54
Sula Samu-Patrik, Turun Urheiluliitto Voimistelu




52
Laine Elmeri, Turun Urheiluliitto Voimistelu




49
Mukaliyev Aldiyar, HIFK Gymnastics




6
Peltokangas Anton, Tampereen Sisu




53
Virjonen Voitto, Turun Urheiluliitto Voimistelu





Last Update: 20.7.2024 1.30.28
SX
SM
MD
XL
XXL