Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym 1, Tampere Tampere, 2022-04-23

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. luokan Eliitti 2. luokan Kilpa 3. luokka Eliitti 3. luokka Kilpa 4. luokka Eliitti 4. luokka Kilpa 5. luokka nuoremmat 5. luokka vanhemmat B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG-luokka tytöt MTV 1.lk joukkuekilpailu MTV 2.lk joukkuekilpailu MTV 3.lk joukkuekilpailu MTV 4.lk joukkuekilpailu MTV 5.lk joukkuekilpailu B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu
C luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
134
Kerttula Pinja
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
9,5-10
9-9,5
8-8,5
VII
VT
9-9,5
UB
9,5-10
BB
9-9,5
FX
8-8,5
2
126
Mattila Linnea
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8-8,5
3
129
Kalliomäki Aleksandra
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8-8,5
4
68
Majaluoma Elsa
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
5
135
Torvinen Olga
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8,5-9
7,5-8
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
6
2
Reiman Olivia
Tampereen Sisu
9,5-10
8,5-9
8-8,5
7,5-8
V
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
7,5-8
7
3
Tuohenmaa Iris
Tampereen Sisu
9-9,5
9-9,5
8-8,5
7-7,5
V
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
8
127
Turunen Vilja
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
9
22
Oksanen Emma
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
10
20
Suovirta Sohvi
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
8,5-9
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
128
Carmona Toivanen Elsa
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
alle 6
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
alle 6
FX
8,5-9
11
26
Järvinen Jadessa
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,5-10
8-8,5
8,5-9
7-7,5
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
21
Kautto Maija
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
24
Kellokoski Enni
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
9-9,5
7,5-8
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
76
Knip Felicia
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
9-9,5
9-9,5
6-7
IV
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
6-7
11
4
Kopponen Lotta
Tampereen Sisu
9-9,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
125
Laakkonen Veera
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8-8,5
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
17
Liimatainen Iiris
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
77
Nikkola Filippa
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
7,5-8
8,5-9
6-7
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
6-7
11
27
Parkkila Sara
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
131
Vainionpää Matleena
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
73
Valtaala Oona
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
9,5-10
8-8,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
133
Kanto Karoliina
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
7,5-8
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
6-7
11
23
Mouarib Asmaa
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
7,5-8
8-8,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
19
Penttinen Emma
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
7-7,5
7,5-8
6-7
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
6-7
11
75
Rantala Miisa
Vaasan Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
6-7
6-7
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
6-7
11
18
Ranta-Maunus Onna
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
130
Silvast Amelia
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
7-7,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
70
Stenbacka Anna
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
7-7,5
6-7
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
6-7
11
138
Järvenpää Anna
Liikuntaseura Pori
8,5-9
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
1
Kytömäki Ester
Tampereen Sisu
8,5-9
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
74
Onnela Iines
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
9-9,5
6-7
6-7
6-7
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
69
Onnela Veera-Sofia
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
6-7
6-7
II
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
6-7
11
28
Saastamoinen Emilia
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
7,5-8
alle 6
6-7
II
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
alle 6
FX
6-7
11
71
Vartiamäki Emilia
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
72
Hynönen Silva
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
7-7,5
alle 6
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
alle 6
11
139
Koskinen Melissa
Liikuntaseura Pori
8-8,5
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
132
Talvio Veea
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
25
Vuorinen Siiri
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
136
Lehtinen Loviisa
Liikuntaseura Pori
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
67
Takamaa Iines
Porin Tarmo voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
137
Väänänen Pihla
Liikuntaseura Pori
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

9,5-10

2
73
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

9,5-10

3
26
Järvinen Jadessa, Jyväskylän Voimistelijat-79

9,5-10

4
4
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

9-9,5

4
135
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

6
68
Majaluoma Elsa, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

6
20
Suovirta Sohvi, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

8
126
Mattila Linnea, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

8
127
Turunen Vilja, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

10
21
Kautto Maija, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

10
22
Oksanen Emma, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

10
3
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

9-9,5

11
128
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
72
Hynönen Silva, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

9-9,5

11
129
Kalliomäki Aleksandra, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
134
Kerttula Pinja, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
125
Laakkonen Veera, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
17
Liimatainen Iiris, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

11
74
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

9-9,5

11
69
Onnela Veera-Sofia, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

11
19
Penttinen Emma, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

11
75
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

11
130
Silvast Amelia, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
70
Stenbacka Anna, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

11
131
Vainionpää Matleena, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
138
Järvenpää Anna, Liikuntaseura Pori

8,5-9

11
133
Kanto Karoliina, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
24
Kellokoski Enni, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
76
Knip Felicia, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
1
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

8,5-9

11
23
Mouarib Asmaa, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
77
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
27
Parkkila Sara, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
18
Ranta-Maunus Onna, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
28
Saastamoinen Emilia, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
132
Talvio Veea, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
71
Vartiamäki Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

11
25
Vuorinen Siiri, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
139
Koskinen Melissa, Liikuntaseura Pori

8-8,5

11
136
Lehtinen Loviisa, Liikuntaseura Pori

11
67
Takamaa Iines, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
137
Väänänen Pihla, Liikuntaseura Pori

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
134
Kerttula Pinja, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

2
3
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

9-9,5

3
24
Kellokoski Enni, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

4
76
Knip Felicia, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

5
128
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

6
2
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

8,5-9

7
129
Kalliomäki Aleksandra, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

8
20
Suovirta Sohvi, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

9
126
Mattila Linnea, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

10
135
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
26
Järvinen Jadessa, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
125
Laakkonen Veera, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
68
Majaluoma Elsa, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
22
Oksanen Emma, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
127
Turunen Vilja, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
131
Vainionpää Matleena, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
73
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8-8,5

11
4
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

7,5-8

11
17
Liimatainen Iiris, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
23
Mouarib Asmaa, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
77
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
27
Parkkila Sara, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
28
Saastamoinen Emilia, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
130
Silvast Amelia, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
133
Kanto Karoliina, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
21
Kautto Maija, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
69
Onnela Veera-Sofia, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
19
Penttinen Emma, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
75
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
70
Stenbacka Anna, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
138
Järvenpää Anna, Liikuntaseura Pori

6-7

11
1
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

6-7

11
74
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

6-7

11
18
Ranta-Maunus Onna, Jyväskylän Voimistelijat-79

6-7

11
72
Hynönen Silva, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

alle 6

11
139
Koskinen Melissa, Liikuntaseura Pori

alle 6

11
136
Lehtinen Loviisa, Liikuntaseura Pori

11
67
Takamaa Iines, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
132
Talvio Veea, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
71
Vartiamäki Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

alle 6

11
25
Vuorinen Siiri, Jyväskylän Voimistelijat-79

alle 6

11
137
Väänänen Pihla, Liikuntaseura Pori

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
126
Mattila Linnea, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

2
134
Kerttula Pinja, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

3
129
Kalliomäki Aleksandra, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

3
76
Knip Felicia, Vaasan Telinetaiturit

9-9,5

3
68
Majaluoma Elsa, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

6
135
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

7
4
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

8,5-9

8
77
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

9
26
Järvinen Jadessa, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

10
27
Parkkila Sara, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
17
Liimatainen Iiris, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
21
Kautto Maija, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
125
Laakkonen Veera, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
23
Mouarib Asmaa, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
22
Oksanen Emma, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
18
Ranta-Maunus Onna, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
2
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

8-8,5

11
20
Suovirta Sohvi, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
3
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

8-8,5

11
127
Turunen Vilja, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
73
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8-8,5

11
133
Kanto Karoliina, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
24
Kellokoski Enni, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
19
Penttinen Emma, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
131
Vainionpää Matleena, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
71
Vartiamäki Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7,5-8

11
25
Vuorinen Siiri, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
72
Hynönen Silva, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7-7,5

11
138
Järvenpää Anna, Liikuntaseura Pori

7-7,5

11
1
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

7-7,5

11
130
Silvast Amelia, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
70
Stenbacka Anna, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
139
Koskinen Melissa, Liikuntaseura Pori

6-7

11
74
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

6-7

11
69
Onnela Veera-Sofia, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
75
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

6-7

11
128
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
136
Lehtinen Loviisa, Liikuntaseura Pori

11
28
Saastamoinen Emilia, Jyväskylän Voimistelijat-79

alle 6

11
67
Takamaa Iines, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
132
Talvio Veea, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
137
Väänänen Pihla, Liikuntaseura Pori

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
128
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

2
127
Turunen Vilja, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

3
27
Parkkila Sara, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

4
68
Majaluoma Elsa, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

5
126
Mattila Linnea, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

6
134
Kerttula Pinja, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

7
129
Kalliomäki Aleksandra, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

8
131
Vainionpää Matleena, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

9
22
Oksanen Emma, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

10
135
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
4
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

7,5-8

11
17
Liimatainen Iiris, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
18
Ranta-Maunus Onna, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
2
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

7,5-8

11
130
Silvast Amelia, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
20
Suovirta Sohvi, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
73
Valtaala Oona, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7,5-8

11
26
Järvinen Jadessa, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
21
Kautto Maija, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
24
Kellokoski Enni, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
125
Laakkonen Veera, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
23
Mouarib Asmaa, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
3
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

7-7,5

11
71
Vartiamäki Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7-7,5

11
138
Järvenpää Anna, Liikuntaseura Pori

6-7

11
133
Kanto Karoliina, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
76
Knip Felicia, Vaasan Telinetaiturit

6-7

11
139
Koskinen Melissa, Liikuntaseura Pori

6-7

11
1
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

6-7

11
77
Nikkola Filippa, Vaasan Telinetaiturit

6-7

11
74
Onnela Iines, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

6-7

11
69
Onnela Veera-Sofia, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
19
Penttinen Emma, Jyväskylän Voimistelijat-79

6-7

11
75
Rantala Miisa, Vaasan Telinetaiturit

6-7

11
28
Saastamoinen Emilia, Jyväskylän Voimistelijat-79

6-7

11
70
Stenbacka Anna, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
132
Talvio Veea, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
25
Vuorinen Siiri, Jyväskylän Voimistelijat-79

6-7

11
72
Hynönen Silva, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

alle 6

11
136
Lehtinen Loviisa, Liikuntaseura Pori

11
67
Takamaa Iines, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
137
Väänänen Pihla, Liikuntaseura Pori

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
128
Carmona Toivanen Elsa, Tampereen Voimistelijat

138
Järvenpää Anna, Liikuntaseura Pori

26
Järvinen Jadessa, Jyväskylän Voimistelijat-79

129
Kalliomäki Aleksandra, Tampereen Voimistelijat

133
Kanto Karoliina, Tampereen Voimistelijat

21
Kautto Maija, Jyväskylän Voimistelijat-79

24
Kellokoski Enni, Jyväskylän Voimistelijat-79

134
Kerttula Pinja, Tampereen Voimistelijat

4
Kopponen Lotta, Tampereen Sisu

139
Koskinen Melissa, Liikuntaseura Pori

1
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

125
Laakkonen Veera, Tampereen Voimistelijat

136
Lehtinen Loviisa, Liikuntaseura Pori

17
Liimatainen Iiris, Jyväskylän Voimistelijat-79

126
Mattila Linnea, Tampereen Voimistelijat

23
Mouarib Asmaa, Jyväskylän Voimistelijat-79

22
Oksanen Emma, Jyväskylän Voimistelijat-79

27
Parkkila Sara, Jyväskylän Voimistelijat-79

19
Penttinen Emma, Jyväskylän Voimistelijat-79

18
Ranta-Maunus Onna, Jyväskylän Voimistelijat-79

2
Reiman Olivia, Tampereen Sisu

28
Saastamoinen Emilia, Jyväskylän Voimistelijat-79

130
Silvast Amelia, Tampereen Voimistelijat

20
Suovirta Sohvi, Jyväskylän Voimistelijat-79

132
Talvio Veea, Tampereen Voimistelijat

135
Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat

3
Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu

127
Turunen Vilja, Tampereen Voimistelijat

131
Vainionpää Matleena, Tampereen Voimistelijat

25
Vuorinen Siiri, Jyväskylän Voimistelijat-79

137
Väänänen Pihla, Liikuntaseura Pori


Last Update: 21.7.2024 20.40.38
SX
SM
MD
XL
XXL