Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym 1, Tampere Tampere, 2022-04-23

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. luokan Eliitti 2. luokan Kilpa 3. luokka Eliitti 3. luokka Kilpa 4. luokka Eliitti 4. luokka Kilpa 5. luokka nuoremmat 5. luokka vanhemmat B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG-luokka tytöt MTV 1.lk joukkuekilpailu MTV 2.lk joukkuekilpailu MTV 3.lk joukkuekilpailu MTV 4.lk joukkuekilpailu MTV 5.lk joukkuekilpailu B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu
B luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
13
Luoma-Aho Brita
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
118
Salo Saana
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
9-9,5
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
3
111
Salonen Beeda
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VI
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
4
120
Luoma Aada
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
5
65
Pörsti Kaisa
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
9-9,5
8,5-9
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
6
69
Kaukola Hilla
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8,5-9
7
70
Mäkinen Sohvi
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
8
67
Matikka Minea
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
9
109
Salminen Sofi
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
9
110
Lehtinen Meri
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
8,5-9
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
71
Hantunen Hedvig
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
66
Patrikainen Aino
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8-8,5
11
3
Riikonen Emilia
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
29
Uusipaasto Minea
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
14
Hacklin Olivia
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
15
Hokkanen Rebekka
Jyväskylän Voimistelijat-79
8-8,5
8-8,5
8-8,5
7-7,5
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
114
Lehtinen Elsa
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
112
Lehtoniemi Enna
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
30
Myllyaho Emilia
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
34
Paalanen Viola
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
1
Puurunen Iida
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
16
Räisänen Fiona
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
7,5-8
9-9,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
62
Saarenkylä Pinja
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
68
Urpalainen Ilona
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
119
Vuorela Olivia
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
121
Välkkilä Tessa
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
6-7
9-9,5
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
72
Annala Nelli
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
2
Iitti Sanni
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8,5-9
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
117
Kankaala Varpu-Sofia
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
57
Leppälä Alicia
Tampereen Sisu
8,5-9
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
63
Levola Elea
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
35
Penninkangas Enna
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
116
Seppälä Tilmi
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
8-8,5
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
64
Uusi-Erkkilä Amanda
Tampereen Voimistelijat
8-8,5
6-7
8,5-9
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
33
Ylä-Vannesluoma Heta
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
9-9,5
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
61
Alander Lilja
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
31
Katajamäki Katriina
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
32
Kiviluoto Suvi
Alavuden Urheilijat voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
8-8,5
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
113
Järvenpää Viivi
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
115
Ylirönni Peppiina
Tampereen Voimistelijat
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
71
Hantunen Hedvig, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

2
67
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

3
69
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

3
120
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

3
70
Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

6
66
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

7
14
Hacklin Olivia, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

7
3
Riikonen Emilia, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

7
109
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

7
33
Ylä-Vannesluoma Heta, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

9-9,5

11
2
Iitti Sanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

11
112
Lehtoniemi Enna, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
34
Paalanen Viola, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

9-9,5

11
1
Puurunen Iida, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

11
65
Pörsti Kaisa, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
118
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
29
Uusipaasto Minea, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

9-9,5

11
61
Alander Lilja, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
72
Annala Nelli, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
113
Järvenpää Viivi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
117
Kankaala Varpu-Sofia, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
32
Kiviluoto Suvi, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

11
110
Lehtinen Meri, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
57
Leppälä Alicia, Tampereen Sisu

8,5-9

11
63
Levola Elea, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
13
Luoma-Aho Brita, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
30
Myllyaho Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

11
35
Penninkangas Enna, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

11
16
Räisänen Fiona, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
62
Saarenkylä Pinja, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
111
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
116
Seppälä Tilmi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
68
Urpalainen Ilona, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
119
Vuorela Olivia, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
15
Hokkanen Rebekka, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
31
Katajamäki Katriina, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8-8,5

11
114
Lehtinen Elsa, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
64
Uusi-Erkkilä Amanda, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
121
Välkkilä Tessa, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
115
Ylirönni Peppiina, Tampereen Voimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
118
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

2
65
Pörsti Kaisa, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

3
13
Luoma-Aho Brita, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

4
110
Lehtinen Meri, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

4
67
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

6
111
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

7
70
Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

8
15
Hokkanen Rebekka, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

9
120
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

9
109
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
14
Hacklin Olivia, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
71
Hantunen Hedvig, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
69
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
34
Paalanen Viola, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7,5-8

11
66
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
3
Riikonen Emilia, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
16
Räisänen Fiona, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
68
Urpalainen Ilona, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
29
Uusipaasto Minea, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7,5-8

11
114
Lehtinen Elsa, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
112
Lehtoniemi Enna, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
63
Levola Elea, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
30
Myllyaho Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7-7,5

11
1
Puurunen Iida, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
119
Vuorela Olivia, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
72
Annala Nelli, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
117
Kankaala Varpu-Sofia, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
57
Leppälä Alicia, Tampereen Sisu

6-7

11
35
Penninkangas Enna, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

6-7

11
62
Saarenkylä Pinja, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
64
Uusi-Erkkilä Amanda, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
121
Välkkilä Tessa, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
33
Ylä-Vannesluoma Heta, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

6-7

11
61
Alander Lilja, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
2
Iitti Sanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
113
Järvenpää Viivi, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
31
Katajamäki Katriina, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

alle 6

11
32
Kiviluoto Suvi, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

alle 6

11
116
Seppälä Tilmi, Tampereen Voimistelijat

alle 6

11
115
Ylirönni Peppiina, Tampereen Voimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
13
Luoma-Aho Brita, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

1
111
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

3
69
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

4
66
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

5
120
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

6
16
Räisänen Fiona, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

6
118
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

6
121
Välkkilä Tessa, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

9
30
Myllyaho Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

10
3
Riikonen Emilia, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

10
109
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
14
Hacklin Olivia, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
71
Hantunen Hedvig, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
2
Iitti Sanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
110
Lehtinen Meri, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
67
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
70
Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
65
Pörsti Kaisa, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
64
Uusi-Erkkilä Amanda, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
119
Vuorela Olivia, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
61
Alander Lilja, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
72
Annala Nelli, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
15
Hokkanen Rebekka, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

11
117
Kankaala Varpu-Sofia, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
32
Kiviluoto Suvi, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8-8,5

11
114
Lehtinen Elsa, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
112
Lehtoniemi Enna, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
57
Leppälä Alicia, Tampereen Sisu

8-8,5

11
63
Levola Elea, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
34
Paalanen Viola, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8-8,5

11
1
Puurunen Iida, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
62
Saarenkylä Pinja, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
116
Seppälä Tilmi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
68
Urpalainen Ilona, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
29
Uusipaasto Minea, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8-8,5

11
31
Katajamäki Katriina, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7,5-8

11
33
Ylä-Vannesluoma Heta, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7,5-8

11
35
Penninkangas Enna, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7-7,5

11
113
Järvenpää Viivi, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
115
Ylirönni Peppiina, Tampereen Voimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
13
Luoma-Aho Brita, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

2
120
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

3
111
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

3
29
Uusipaasto Minea, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

5
69
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

5
109
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

5
121
Välkkilä Tessa, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

8
30
Myllyaho Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8,5-9

8
16
Räisänen Fiona, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

10
110
Lehtinen Meri, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

10
70
Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

10
3
Riikonen Emilia, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
62
Saarenkylä Pinja, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
116
Seppälä Tilmi, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
71
Hantunen Hedvig, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
2
Iitti Sanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
31
Katajamäki Katriina, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8-8,5

11
114
Lehtinen Elsa, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
112
Lehtoniemi Enna, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
67
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
34
Paalanen Viola, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8-8,5

11
66
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
1
Puurunen Iida, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
65
Pörsti Kaisa, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
118
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
68
Urpalainen Ilona, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
64
Uusi-Erkkilä Amanda, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
119
Vuorela Olivia, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
33
Ylä-Vannesluoma Heta, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

8-8,5

11
72
Annala Nelli, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
14
Hacklin Olivia, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
113
Järvenpää Viivi, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
117
Kankaala Varpu-Sofia, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
32
Kiviluoto Suvi, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7,5-8

11
57
Leppälä Alicia, Tampereen Sisu

7,5-8

11
63
Levola Elea, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
35
Penninkangas Enna, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

7,5-8

11
61
Alander Lilja, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
15
Hokkanen Rebekka, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
115
Ylirönni Peppiina, Tampereen Voimistelijat

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
61
Alander Lilja, Tampereen Voimistelijat

72
Annala Nelli, Tampereen Voimistelijat

14
Hacklin Olivia, Jyväskylän Voimistelijat-79

71
Hantunen Hedvig, Tampereen Voimistelijat

15
Hokkanen Rebekka, Jyväskylän Voimistelijat-79

2
Iitti Sanni, Porin Tarmo voimistelujaosto

113
Järvenpää Viivi, Tampereen Voimistelijat

117
Kankaala Varpu-Sofia, Tampereen Voimistelijat

31
Katajamäki Katriina, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

69
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

32
Kiviluoto Suvi, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

114
Lehtinen Elsa, Tampereen Voimistelijat

110
Lehtinen Meri, Tampereen Voimistelijat

112
Lehtoniemi Enna, Tampereen Voimistelijat

57
Leppälä Alicia, Tampereen Sisu

63
Levola Elea, Tampereen Voimistelijat

120
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

13
Luoma-Aho Brita, Jyväskylän Voimistelijat-79

67
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

30
Myllyaho Emilia, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

70
Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat

34
Paalanen Viola, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

66
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

35
Penninkangas Enna, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

1
Puurunen Iida, Porin Tarmo voimistelujaosto

65
Pörsti Kaisa, Tampereen Voimistelijat

3
Riikonen Emilia, Porin Tarmo voimistelujaosto

16
Räisänen Fiona, Jyväskylän Voimistelijat-79

62
Saarenkylä Pinja, Tampereen Voimistelijat

109
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

118
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

111
Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat

116
Seppälä Tilmi, Tampereen Voimistelijat

68
Urpalainen Ilona, Tampereen Voimistelijat

64
Uusi-Erkkilä Amanda, Tampereen Voimistelijat

29
Uusipaasto Minea, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto

119
Vuorela Olivia, Tampereen Voimistelijat

121
Välkkilä Tessa, Tampereen Voimistelijat

115
Ylirönni Peppiina, Tampereen Voimistelijat

33
Ylä-Vannesluoma Heta, Alavuden Urheilijat voimistelujaosto


Last Update: 21.7.2024 20.55.33
SX
SM
MD
XL
XXL