Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym 1, Tampere Tampere, 2022-04-23

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. luokan Eliitti 2. luokan Kilpa 3. luokka Eliitti 3. luokka Kilpa 4. luokka Eliitti 4. luokka Kilpa 5. luokka nuoremmat 5. luokka vanhemmat B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG-luokka tytöt MTV 1.lk joukkuekilpailu MTV 2.lk joukkuekilpailu MTV 3.lk joukkuekilpailu MTV 4.lk joukkuekilpailu MTV 5.lk joukkuekilpailu B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu
2. luokan Eliitti
Unofficial results
Sij
#
Nimi
permanto
hevonen
renkaat
hyppy
nojapuut
rekki
ominaisuus
Yhteensä
Erotus
1
70
Moreen Eevert
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,350
D: 0,7
E: 7,650
11,150
D: 1,50
E: 9,650
10,050
D: 1,00
E: 9,050
9,900
D: 0,20
E: 9,700
10,250
D: 1,70
E: 8,550
9,550
59,250
permanto
8,350
D: 0,7
E: 7,650
hevonen
11,150
D: 1,5
E: 9,650
renkaat
10,050
D: 1,0
E: 9,050
hyppy
9,900
D: 0,2
E: 9,700
nojapuut
10,250
D: 1,7
E: 8,550
rekki
9,550

E: 9,550
ominaisuus

1
67
Ranki Viljami
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,500
D: 0,7
E: 7,800
10,800
D: 1,50
E: 9,300
9,950
D: 1,00
E: 8,950
9,550
D: 0,00
E: 9,550
10,850
D: 1,50
E: 9,350
8,700
0,900
D: 1,500
E: 0,600
59,250
permanto
8,500
D: 0,7
E: 7,800
hevonen
10,800
D: 1,5
E: 9,300
renkaat
9,950
D: 1,0
E: 8,950
hyppy
9,550

E: 9,550
nojapuut
10,850
D: 1,5
E: 9,350
rekki
8,700

E: 8,700
ominaisuus
0,900
D: 1,5
E: 0,600
3
69
Rekola Eeli
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,100
D: 1,2
E: 7,900
10,800
D: 1,50
E: 9,300
9,350
D: 0,50
E: 8,850
9,650
D: 0,00
E: 9,650
9,250
D: 1,20
E: 8,050
9,000
0,100
D: 1,000
E: 0,900
57,250
2,000
permanto
9,100
D: 1,2
E: 7,900
hevonen
10,800
D: 1,5
E: 9,300
renkaat
9,350
D: 0,5
E: 8,850
hyppy
9,650

E: 9,650
nojapuut
9,250
D: 1,2
E: 8,050
rekki
9,000

E: 9,000
ominaisuus
0,100
D: 1,0
E: 0,900
4
68
Elo Valtteri
Turun Urheiluliitto Voimistelu
7,500
D: 0,7
E: 6,800
10,800
D: 1,50
E: 9,300
9,450
D: 0,50
E: 8,950
9,300
D: 0,00
E: 9,300
10,250
D: 1,70
E: 8,550
8,900
0,100
D: 1,000
E: 0,900
56,300
2,950
permanto
7,500
D: 0,7
E: 6,800
hevonen
10,800
D: 1,5
E: 9,300
renkaat
9,450
D: 0,5
E: 8,950
hyppy
9,300

E: 9,300
nojapuut
10,250
D: 1,7
E: 8,550
rekki
8,900

E: 8,900
ominaisuus
0,100
D: 1,0
E: 0,900
5
9
Podobed Pavel
Espoon Telinetaiturit
9,150
D: 1,5
E: 7,650
9,550
D: 0,50
E: 9,050
9,800
D: 1,00
E: 8,800
10,400
D: 0,70
E: 9,700
9,000
D: 1,00
E: 8,000
8,150
56,050
3,200
permanto
9,150
D: 1,5
E: 7,650
hevonen
9,550
D: 0,5
E: 9,050
renkaat
9,800
D: 1,0
E: 8,800
hyppy
10,400
D: 0,7
E: 9,700
nojapuut
9,000
D: 1,0
E: 8,000
rekki
8,150

E: 8,150
ominaisuus

6
72
Kenttälä Leevi
Tampereen Sisu
7,700
D: 0,7
E: 7,000
10,500
D: 1,50
E: 9,000
7,950
D: 0,00
E: 7,950
9,850
D: 0,20
E: 9,650
7,950
D: 1,00
E: 6,950
7,850
0,050
D: 1,000
E: 0,950
51,850
7,400
permanto
7,700
D: 0,7
E: 7,000
hevonen
10,500
D: 1,5
E: 9,000
renkaat
7,950

E: 7,950
hyppy
9,850
D: 0,2
E: 9,650
nojapuut
7,950
D: 1,0
E: 6,950
rekki
7,850

E: 7,850
ominaisuus
0,050
D: 1,0
E: 0,950
7
71
Äijänen Uula-Veikko
Tampereen Voimistelijat
5,700
D: 0,7
E: 5,000
10,150
D: 1,50
E: 8,650
8,150
D: 1,00
E: 7,150
9,350
D: 0,00
E: 9,350
9,300
D: 1,50
E: 7,800
8,600
0,150
D: 1,000
E: 0,850
51,400
7,850
permanto
5,700
D: 0,7
E: 5,000
hevonen
10,150
D: 1,5
E: 8,650
renkaat
8,150
D: 1,0
E: 7,150
hyppy
9,350

E: 9,350
nojapuut
9,300
D: 1,5
E: 7,800
rekki
8,600
D: 0,5
E: 8,100
ominaisuus
0,150
D: 1,0
E: 0,850
8
2
Jääskeläinen Mikael
Espoon Telinetaiturit
7,800
D: 0,2
E: 7,600
9,000

E: 9,000
8,550
D: 0,50
E: 8,050
9,450
D: 0,00
E: 9,450
6,700
D: 0,00
E: 6,700
7,650
49,150
10,100
permanto
7,800
D: 0,2
E: 7,600
hevonen
9,000

E: 9,000
renkaat
8,550
D: 0,5
E: 8,050
hyppy
9,450

E: 9,450
nojapuut
6,700

E: 6,700
rekki
7,650

E: 7,650
ominaisuus

9
6
Manninen Eelis
Espoon Telinetaiturit
5,400
D: 1,5
E: 6,900
ND: 3,00
7,700
D: 0,50
E: 7,200
8,650
D: 1,00
E: 7,650
9,500
D: 0,50
E: 9,000
7,350
D: 1,00
E: 7,350
ND: 1,0
8,400
47,000
12,250
permanto
5,400
D: 1,5
E: 6,900
ND: 3,00
hevonen
7,700
D: 0,5
E: 7,200
renkaat
8,650
D: 1,0
E: 7,650
hyppy
9,500
D: 0,5
E: 9,000
nojapuut
7,350
D: 1,0
E: 7,350
ND: 1,00
rekki
8,400

E: 8,400
ominaisuus

10
8
Suotula Eppu
Espoon Telinetaiturit
6,800
D: 0,2
E: 6,600
8,250

E: 8,250
9,100
D: 1,00
E: 8,100
8,050
D: 0,00
E: 8,050
7,350
D: 0,50
E: 6,850
7,000
46,550
12,700
permanto
6,800
D: 0,2
E: 6,600
hevonen
8,250

E: 8,250
renkaat
9,100
D: 1,0
E: 8,100
hyppy
8,050

E: 8,050
nojapuut
7,350
D: 0,5
E: 6,850
rekki
7,000

E: 7,000
ominaisuus

11
5
Salmia Konsta
Espoon Telinetaiturit
6,700

E: 6,700
8,600

E: 8,600
7,000
D: 0,50
E: 6,500
8,150
D: 0,00
E: 8,150
6,300
D: 0,20
E: 6,600
ND: 0,5
5,750
42,500
16,750
permanto
6,700

E: 6,700
hevonen
8,600

E: 8,600
renkaat
7,000
D: 0,5
E: 6,500
hyppy
8,150

E: 8,150
nojapuut
6,300
D: 0,2
E: 6,600
ND: 0,50
rekki
5,750

E: 5,750
ominaisuus

12
3
Stahl Joaqim
Espoon Telinetaiturit
6,750
D: 0,2
E: 6,550
8,750

E: 8,750
7,500
D: 0,50
E: 7,000
8,750
D: 0,00
E: 8,750
5,250
D: 0,00
E: 5,250
4,600
0,400
D: 1,500
E: 1,100
42,000
17,250
permanto
6,750
D: 0,2
E: 6,550
hevonen
8,750

E: 8,750
renkaat
7,500
D: 0,5
E: 7,000
hyppy
8,750

E: 8,750
nojapuut
5,250

E: 5,250
rekki
4,600

E: 5,600
ND: 1,00
ominaisuus
0,400
D: 1,5
E: 1,100
13
7
Suvanto Roope
Espoon Telinetaiturit
5,050
D: 0,2
E: 7,850
ND: 3,00
9,100
D: 0,50
E: 8,600
7,100
D: 0,50
E: 6,600
9,350
D: 0,00
E: 9,350
5,300
D: 0,00
E: 7,300
ND: 2,0
5,700
41,600
17,650
permanto
5,050
D: 0,2
E: 7,850
ND: 3,00
hevonen
9,100
D: 0,5
E: 8,600
renkaat
7,100
D: 0,5
E: 6,600
hyppy
9,350

E: 9,350
nojapuut
5,300

E: 7,300
ND: 2,00
rekki
5,700

E: 5,700
ominaisuus

14
4
Laakso Valtteri
Espoon Telinetaiturit
4,700
D: 0,2
E: 4,500
7,750
D: 0,50
E: 7,250
7,900
D: 0,50
E: 7,400
8,800
D: 0,50
E: 8,300
3,700
D: 0,20
E: 6,000
ND: 2,5
4,550
37,400
21,850
permanto
4,700
D: 0,2
E: 4,500
hevonen
7,750
D: 0,5
E: 7,250
renkaat
7,900
D: 0,5
E: 7,400
hyppy
8,800
D: 0,5
E: 8,300
nojapuut
3,700
D: 0,2
E: 6,000
ND: 2,50
rekki
4,550

E: 5,550
ND: 1,00
ominaisuus

15
11
Moiseev Nicolas
Espoon Telinetaiturit
7,200
D: 1,5
E: 5,700
8,550

E: 8,550
8,150
D: 0,50
E: 7,650
9,700
D: 0,50
E: 9,200
33,600
25,650
permanto
7,200
D: 1,5
E: 5,700
hevonen
8,550

E: 8,550
renkaat
8,150
D: 0,5
E: 7,650
hyppy
9,700
D: 0,5
E: 9,200
nojapuut

rekki

ominaisuus

16
1
Ilander Oskar
Espoon Telinetaiturit
permanto

hevonen

renkaat

hyppy

nojapuut

rekki

ominaisuus

16
10
Laakso Oskari
Espoon Telinetaiturit
permanto

hevonen

renkaat

hyppy

nojapuut

rekki

ominaisuus

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit

1,5

7,650


9,150

2
69
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,2

7,900


9,100

0,050
3
67
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,7

7,800


8,500

0,650
4
70
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,7

7,650


8,350

0,800
5
2
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit

0,2

7,600


7,800

1,350
6
72
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu

0,7

7,000


7,700

1,450
7
68
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,7

6,800


7,500

1,650
8
11
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit

1,5

5,700


7,200

1,950
9
8
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit

0,2

6,600


6,800

2,350
10
3
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit

0,2

6,550


6,750

2,400
11
5
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit


6,700


6,700

2,450
12
71
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

0,7

5,000


5,700

3,450
13
6
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit

1,5

6,900

3,0

5,400

3,750
14
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit

0,2

7,850

3,0

5,050

4,100
15
4
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit

0,2

4,500


4,700

4,450
16
10
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit




16
1
Ilander Oskar, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
70
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

9,650


11,150

2
68
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,5

9,300


10,800

0,350
2
67
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,5

9,300


10,800

0,350
2
69
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

9,300


10,800

0,350
5
72
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu

1,5

9,000


10,500

0,650
6
71
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

1,5

8,650


10,150

1,000
7
9
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit

0,5

9,050


9,550

1,600
8
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,600


9,100

2,050
9
2
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit


9,000


9,000

2,150
10
3
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit


8,750


8,750

2,400
11
5
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit


8,600


8,600

2,550
12
11
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit


8,550


8,550

2,600
13
8
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit


8,250


8,250

2,900
14
4
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,250


7,750

3,400
15
6
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,200


7,700

3,450
16
10
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit




16
1
Ilander Oskar, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
70
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

9,050


10,050

2
67
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,0

8,950


9,950

0,100
3
9
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,800


9,800

0,250
4
68
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,950


9,450

0,600
5
69
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,850


9,350

0,700
6
8
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,100


9,100

0,950
7
6
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,650


8,650

1,400
8
2
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,050


8,550

1,500
9
11
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,650


8,150

1,900
9
71
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

1,0

7,150


8,150

1,900
11
72
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu


7,950


7,950

2,100
12
4
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,400


7,900

2,150
13
3
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,000


7,500

2,550
14
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit

0,5

6,600


7,100

2,950
15
5
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit

0,5

6,500


7,000

3,050
16
1
Ilander Oskar, Espoon Telinetaiturit




16
10
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit


0,7


9,700




10,400

2
70
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,2


9,700




9,900

0,500
3
72
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu


0,2


9,650




9,850

0,550
4
11
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,200




9,700

0,700
5
69
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79





9,650




9,650

0,750
6
67
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu





9,550




9,550

0,850
7
6
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,000




9,500

0,900
8
2
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit





9,450




9,450

0,950
9
71
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat





9,350




9,350

1,050
9
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit





9,350




9,350

1,050
11
68
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu





9,300




9,300

1,100
12
4
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit


0,5


8,300




8,800

1,600
13
3
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit





8,750




8,750

1,650
14
5
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit





8,150




8,150

2,250
15
8
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit





8,050




8,050

2,350
16
10
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit










16
1
Ilander Oskar, Espoon Telinetaiturit










Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
67
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,5

9,350


10,850

2
68
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,7

8,550


10,250

0,600
2
70
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,7

8,550


10,250

0,600
4
71
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

1,5

7,800


9,300

1,550
5
69
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,2

8,050


9,250

1,600
6
9
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,000


9,000

1,850
7
72
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu

1,0

6,950


7,950

2,900
8
6
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,350

1,0

7,350

3,500
8
8
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit

0,5

6,850


7,350

3,500
10
2
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit


6,700


6,700

4,150
11
5
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit

0,2

6,600

0,5

6,300

4,550
12
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit


7,300

2,0

5,300

5,550
13
3
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit


5,250


5,250

5,600
14
4
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit

0,2

6,000

2,5

3,700

7,150
15
10
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit




15
11
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit




15
1
Ilander Oskar, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
70
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79


9,550


9,550

2
69
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79


9,000


9,000

0,550
3
68
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,900


8,900

0,650
4
67
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,700


8,700

0,850
5
71
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

0,5

8,100


8,600

0,950
6
6
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit


8,400


8,400

1,150
7
9
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit


8,150


8,150

1,400
8
72
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu


7,850


7,850

1,700
9
2
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit


7,650


7,650

1,900
10
8
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit


7,000


7,000

2,550
11
5
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit


5,750


5,750

3,800
12
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit


5,700


5,700

3,850
13
3
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit


5,600

1,0

4,600

4,950
14
4
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit


5,550

1,0

4,550

5,000
15
10
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit




15
11
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit




15
1
Ilander Oskar, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
67
Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,5

0,600


0,900

2
3
Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit

1,5

1,100


0,400

0,500
3
71
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

1,0

0,850


0,150

0,750
4
68
Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,0

0,900


0,100

0,800
4
69
Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

0,900


0,100

0,800
6
72
Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu

1,0

0,950


0,050

0,850
7
70
Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79




7
9
Podobed Pavel, Espoon Telinetaiturit




7
2
Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit




7
6
Manninen Eelis, Espoon Telinetaiturit




7
8
Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit




7
5
Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit




7
7
Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit




7
4
Laakso Valtteri, Espoon Telinetaiturit




7
11
Moiseev Nicolas, Espoon Telinetaiturit




7
1
Ilander Oskar, Espoon Telinetaiturit




7
10
Laakso Oskari, Espoon Telinetaiturit





Last Update: 20.7.2024 3.19.07
SX
SM
MD
XL
XXL