Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym 1, Tampere Tampere, 2022-04-23

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. luokan Eliitti 2. luokan Kilpa 3. luokka Eliitti 3. luokka Kilpa 4. luokka Eliitti 4. luokka Kilpa 5. luokka nuoremmat 5. luokka vanhemmat B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG-luokka tytöt MTV 1.lk joukkuekilpailu MTV 2.lk joukkuekilpailu MTV 3.lk joukkuekilpailu MTV 4.lk joukkuekilpailu MTV 5.lk joukkuekilpailu B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu
D luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
27
Pieniluoma Julia
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
8-8,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
28
Lukkari Hilla
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7,5-8
7-7,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8,5-9
3
24
Silander Pihla
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
4
5
Perttula Matilda
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
6-7
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8,5-9
5
23
Saarni Nella
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
6
26
Siltakoski Sera
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
6-7
8-8,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8-8,5
7
53
Vihinen Hilla
Tampereen Sisu
9-9,5
alle 6
8,5-9
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7,5-8
8
1
Granfors Alva
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7-7,5
9
25
Paulakorpi Minja
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
6-7
6-7
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
10
54
Hakala Sonja
Tampereen Sisu
8-8,5
6-7
alle 6
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
3
Kallioniemi Iitu
Viipurin Reipas
8-8,5
alle 6
7-7,5
8-8,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
21
Lehtimäki Elsa
Liikuntaseura Pori
8,5-9
alle 6
7-7,5
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
22
Virta Eevi
Liikuntaseura Pori
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
27
Pieniluoma Julia, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

2
28
Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

2
25
Paulakorpi Minja, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

2
53
Vihinen Hilla, Tampereen Sisu

9-9,5

5
24
Silander Pihla, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

6
26
Siltakoski Sera, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

7
21
Lehtimäki Elsa, Liikuntaseura Pori

8,5-9

7
5
Perttula Matilda, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

9
23
Saarni Nella, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

10
22
Virta Eevi, Liikuntaseura Pori

8,5-9

11
1
Granfors Alva, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

11
54
Hakala Sonja, Tampereen Sisu

8-8,5

11
3
Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
27
Pieniluoma Julia, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

2
28
Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

3
23
Saarni Nella, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

4
1
Granfors Alva, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

5
25
Paulakorpi Minja, Tampereen Voimistelijat

6-7

6
24
Silander Pihla, Tampereen Voimistelijat

6-7

7
54
Hakala Sonja, Tampereen Sisu

6-7

8
26
Siltakoski Sera, Tampereen Voimistelijat

6-7

9
5
Perttula Matilda, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

10
53
Vihinen Hilla, Tampereen Sisu

alle 6

11
3
Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas

alle 6

11
21
Lehtimäki Elsa, Liikuntaseura Pori

alle 6

11
22
Virta Eevi, Liikuntaseura Pori

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
53
Vihinen Hilla, Tampereen Sisu

8,5-9

2
5
Perttula Matilda, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

2
27
Pieniluoma Julia, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

4
24
Silander Pihla, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

5
1
Granfors Alva, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

6
26
Siltakoski Sera, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

7
23
Saarni Nella, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

8
28
Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

9
21
Lehtimäki Elsa, Liikuntaseura Pori

7-7,5

10
3
Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas

7-7,5

11
25
Paulakorpi Minja, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
54
Hakala Sonja, Tampereen Sisu

alle 6

11
22
Virta Eevi, Liikuntaseura Pori

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
27
Pieniluoma Julia, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

2
28
Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

2
5
Perttula Matilda, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

4
24
Silander Pihla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

5
26
Siltakoski Sera, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

6
3
Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas

8-8,5

6
25
Paulakorpi Minja, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

8
23
Saarni Nella, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

9
53
Vihinen Hilla, Tampereen Sisu

7,5-8

10
54
Hakala Sonja, Tampereen Sisu

7,5-8

11
1
Granfors Alva, Vaasan Telinetaiturit

7-7,5

11
21
Lehtimäki Elsa, Liikuntaseura Pori

7-7,5

11
22
Virta Eevi, Liikuntaseura Pori

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus

Last Update: 20.7.2024 2.28.54
SX
SM
MD
XL
XXL