Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym 1, Tampere Tampere, 2022-04-23

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. luokan Eliitti 2. luokan Kilpa 3. luokka Eliitti 3. luokka Kilpa 4. luokka Eliitti 4. luokka Kilpa 5. luokka nuoremmat 5. luokka vanhemmat B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG-luokka tytöt MTV 1.lk joukkuekilpailu MTV 2.lk joukkuekilpailu MTV 3.lk joukkuekilpailu MTV 4.lk joukkuekilpailu MTV 5.lk joukkuekilpailu B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu
D luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
2
Sihvonen Julia
Vaasan Telinetaiturit
8,5-9
8-8,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
1
22
Pesonen Jade-Sara
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
3
3
Keskitalo Ida
Vaasan Telinetaiturit
9,5-10
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
4
33
Ruotsalainen Senni
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
5
29
Järvi Veera
Tampereen Sisu
9-9,5
7,5-8
7-7,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7,5-8
6
1
Korhonen Jane
Viipurin Reipas
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
7
34
Sorri Saga
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
7-7,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
8
4
Peltomäki Lotta
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
9
36
Tarkiainen Aino
Jyväskylän Voimistelijat-79
9-9,5
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
10
21
Johansson Iina
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
7,5-8
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
30
Häkkinen Maisa
Tampereen Sisu
8,5-9
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
5
Nieminen Aava
Porin Tarmo voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
32
Pihlman Aurora
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
7-7,5
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
6-7
11
35
Toivanen Helmi
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,5-9
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Keskitalo Ida, Vaasan Telinetaiturit

9,5-10

2
36
Tarkiainen Aino, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

3
21
Johansson Iina, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

4
34
Sorri Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

5
29
Järvi Veera, Tampereen Sisu

9-9,5

5
4
Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

7
33
Ruotsalainen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

9-9,5

8
1
Korhonen Jane, Viipurin Reipas

9-9,5

9
2
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

10
22
Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
30
Häkkinen Maisa, Tampereen Sisu

8,5-9

11
32
Pihlman Aurora, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
35
Toivanen Helmi, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

11
5
Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Keskitalo Ida, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

2
22
Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

3
2
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

8-8,5

4
29
Järvi Veera, Tampereen Sisu

7,5-8

5
34
Sorri Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

6
4
Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

7
21
Johansson Iina, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

7
32
Pihlman Aurora, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

7
33
Ruotsalainen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

10
1
Korhonen Jane, Viipurin Reipas

7-7,5

11
30
Häkkinen Maisa, Tampereen Sisu

6-7

11
5
Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
36
Tarkiainen Aino, Jyväskylän Voimistelijat-79

alle 6

11
35
Toivanen Helmi, Jyväskylän Voimistelijat-79

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
33
Ruotsalainen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

8,5-9

2
2
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

8,5-9

3
1
Korhonen Jane, Viipurin Reipas

8-8,5

3
5
Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

5
36
Tarkiainen Aino, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

6
22
Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

7
34
Sorri Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

8
4
Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

9
21
Johansson Iina, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

9
3
Keskitalo Ida, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

11
30
Häkkinen Maisa, Tampereen Sisu

7-7,5

11
29
Järvi Veera, Tampereen Sisu

7-7,5

11
32
Pihlman Aurora, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
35
Toivanen Helmi, Jyväskylän Voimistelijat-79

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
33
Ruotsalainen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

2
22
Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

3
30
Häkkinen Maisa, Tampereen Sisu

8-8,5

3
36
Tarkiainen Aino, Jyväskylän Voimistelijat-79

8-8,5

5
2
Sihvonen Julia, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

6
29
Järvi Veera, Tampereen Sisu

7,5-8

6
3
Keskitalo Ida, Vaasan Telinetaiturit

7,5-8

8
4
Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

9
1
Korhonen Jane, Viipurin Reipas

7,5-8

10
34
Sorri Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79

7,5-8

11
21
Johansson Iina, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
5
Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
35
Toivanen Helmi, Jyväskylän Voimistelijat-79

7-7,5

11
32
Pihlman Aurora, Jyväskylän Voimistelijat-79

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus

Last Update: 21.7.2024 22.25.36
SX
SM
MD
XL
XXL