Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym 1, Tampere Tampere, 2022-04-23

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. luokan Eliitti 2. luokan Kilpa 3. luokka Eliitti 3. luokka Kilpa 4. luokka Eliitti 4. luokka Kilpa 5. luokka nuoremmat 5. luokka vanhemmat B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG-luokka tytöt MTV 1.lk joukkuekilpailu MTV 2.lk joukkuekilpailu MTV 3.lk joukkuekilpailu MTV 4.lk joukkuekilpailu MTV 5.lk joukkuekilpailu B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu
2. luokan Kilpa
Unofficial results
Sij
#
Nimi
permanto
hevonen
renkaat
hyppy
nojapuut
rekki
ominaisuus
Yhteensä
Erotus
1
75
Koski Emil
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,950
D: 1,2
E: 8,750
9,350

E: 9,350
9,350
D: 1,00
E: 8,350
9,600
D: 0,50
E: 9,100
8,900
D: 0,50
E: 9,400
ND: 1,0
9,950
57,100
permanto
9,950
D: 1,2
E: 8,750
hevonen
9,350

E: 9,350
renkaat
9,350
D: 1,0
E: 8,350
hyppy
9,600
D: 0,5
E: 9,100
nojapuut
8,900
D: 0,5
E: 9,400
ND: 1,00
rekki
9,950
D: 1,0
E: 8,950
ominaisuus

2
3
Patrikainen Eero
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,950
D: 1,2
E: 8,750
9,350

E: 9,350
8,100
D: 0,00
E: 8,100
10,100
D: 0,50
E: 9,600
8,000
D: 0,20
E: 7,800
8,150
0,250
D: 1,000
E: 0,750
53,900
3,200
permanto
9,950
D: 1,2
E: 8,750
hevonen
9,350

E: 9,350
renkaat
8,100

E: 8,100
hyppy
10,100
D: 0,5
E: 9,600
nojapuut
8,000
D: 0,2
E: 7,800
rekki
8,150

E: 8,150
ominaisuus
0,250
D: 1,0
E: 0,750
3
11
Peltonen Aaron
Tampereen Sisu
8,200

E: 8,200
8,600
D: 1,00
E: 7,600
9,250
D: 0,50
E: 8,750
9,250
D: 0,00
E: 9,250
8,250
D: 0,50
E: 7,750
8,400
51,950
5,150
permanto
8,200

E: 8,200
hevonen
8,600
D: 1,0
E: 7,600
renkaat
9,250
D: 0,5
E: 8,750
hyppy
9,250

E: 9,250
nojapuut
8,250
D: 0,5
E: 7,750
rekki
8,400

E: 8,400
ominaisuus

4
4
Tikkanen Elias
Kotkan Telinevoimistelijat
9,550
D: 1,7
E: 7,850
8,600

E: 8,600
8,200
D: 0,50
E: 7,700
9,350
D: 0,50
E: 8,850
8,000
D: 0,70
E: 7,300
7,700
51,400
5,700
permanto
9,550
D: 1,7
E: 7,850
hevonen
8,600

E: 8,600
renkaat
8,200
D: 0,5
E: 7,700
hyppy
9,350
D: 0,5
E: 8,850
nojapuut
8,000
D: 0,7
E: 7,300
rekki
7,700
D: 0,5
E: 7,200
ominaisuus

5
73
Virko Oliver
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,300
D: 0,5
E: 7,800
8,950
D: 0,50
E: 8,450
8,400
D: 0,00
E: 8,400
9,550
D: 0,20
E: 9,350
7,500
D: 0,20
E: 7,300
8,600
51,300
5,800
permanto
8,300
D: 0,5
E: 7,800
hevonen
8,950
D: 0,5
E: 8,450
renkaat
8,400

E: 8,400
hyppy
9,550
D: 0,2
E: 9,350
nojapuut
7,500
D: 0,2
E: 7,300
rekki
8,600

E: 8,600
ominaisuus

5
67
Judén Kenzo
Viipurin Reipas
8,800
D: 1,0
E: 7,800
9,100
D: 0,50
E: 8,600
8,150
D: 1,00
E: 7,150
9,650
D: 0,50
E: 9,150
8,050
D: 0,00
E: 8,050
7,550
51,300
5,800
permanto
8,800
D: 1,0
E: 7,800
hevonen
9,100
D: 0,5
E: 8,600
renkaat
8,150
D: 1,0
E: 7,150
hyppy
9,650
D: 0,5
E: 9,150
nojapuut
8,050

E: 8,050
rekki
7,550

E: 7,550
ominaisuus

7
6
Ekholm Axel
Vaasan Telinetaiturit
8,850
D: 0,5
E: 8,350
8,700

E: 8,700
7,750
D: 0,00
E: 7,750
8,800
D: 0,00
E: 8,800
8,200
D: 0,70
E: 7,500
8,100
50,400
6,700
permanto
8,850
D: 0,5
E: 8,350
hevonen
8,700

E: 8,700
renkaat
7,750

E: 7,750
hyppy
8,800

E: 8,800
nojapuut
8,200
D: 0,7
E: 7,500
rekki
8,100

E: 8,100
ominaisuus

8
74
Valta Onni
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,200
D: 1,2
E: 8,000
8,900
D: 0,50
E: 8,400
7,700
D: 0,00
E: 7,700
9,100
D: 0,00
E: 9,100
7,550
D: 0,20
E: 7,350
7,900
50,350
6,750
permanto
9,200
D: 1,2
E: 8,000
hevonen
8,900
D: 0,5
E: 8,400
renkaat
7,700

E: 7,700
hyppy
9,100

E: 9,100
nojapuut
7,550
D: 0,2
E: 7,350
rekki
7,900
D: 0,5
E: 7,400
ominaisuus

9
7
Saarinen Elias
Vaasan Telinetaiturit
7,900
D: 0,5
E: 7,400
8,650
D: 0,50
E: 8,150
8,200
D: 0,50
E: 7,700
9,850
D: 0,20
E: 9,650
7,350
D: 0,50
E: 6,850
8,150
50,100
7,000
permanto
7,900
D: 0,5
E: 7,400
hevonen
8,650
D: 0,5
E: 8,150
renkaat
8,200
D: 0,5
E: 7,700
hyppy
9,850
D: 0,2
E: 9,650
nojapuut
7,350
D: 0,5
E: 6,850
rekki
8,150

E: 8,150
ominaisuus

10
69
Judén Keoni
Viipurin Reipas
7,800

E: 7,800
9,050

E: 9,050
7,650
D: 0,00
E: 7,650
9,950
D: 0,50
E: 9,450
7,150
D: 0,00
E: 7,150
7,900
49,500
7,600
permanto
7,800

E: 7,800
hevonen
9,050

E: 9,050
renkaat
7,650

E: 7,650
hyppy
9,950
D: 0,5
E: 9,450
nojapuut
7,150

E: 7,150
rekki
7,900

E: 7,900
ominaisuus

11
68
Tuikkala Rufus
Viipurin Reipas
7,950

E: 7,950
9,050

E: 9,050
7,900
D: 0,00
E: 7,900
9,050
D: 0,00
E: 9,050
7,300
D: 0,20
E: 7,100
7,950
49,200
7,900
permanto
7,950

E: 7,950
hevonen
9,050

E: 9,050
renkaat
7,900

E: 7,900
hyppy
9,050

E: 9,050
nojapuut
7,300
D: 0,2
E: 7,100
rekki
7,950

E: 7,950
ominaisuus

12
72
Rönnholm Hugo
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,200
D: 0,5
E: 7,700
9,250
D: 0,50
E: 8,750
8,350
D: 0,00
E: 8,350
8,950
D: 0,00
E: 8,950
6,300
D: 0,00
E: 6,300
7,800
48,850
8,250
permanto
8,200
D: 0,5
E: 7,700
hevonen
9,250
D: 0,5
E: 8,750
renkaat
8,350

E: 8,350
hyppy
8,950

E: 8,950
nojapuut
6,300

E: 6,300
rekki
7,800
D: 0,5
E: 7,300
ominaisuus

13
5
Hyväkkä Eino
Vaasan Telinetaiturit
8,050
D: 0,5
E: 7,550
9,250

E: 9,250
8,050
D: 0,00
E: 8,050
9,350
D: 0,00
E: 9,350
6,100
D: 0,00
E: 6,100
7,700
48,500
8,600
permanto
8,050
D: 0,5
E: 7,550
hevonen
9,250

E: 9,250
renkaat
8,050

E: 8,050
hyppy
9,350

E: 9,350
nojapuut
6,100

E: 6,100
rekki
7,700

E: 7,700
ominaisuus

14
9
Aspfors Samu
Vaasan Telinetaiturit
8,650
D: 0,7
E: 7,950
7,850

E: 7,850
6,800
D: 0,00
E: 6,800
9,150
D: 0,00
E: 9,150
4,450
D: 0,00
E: 4,450
7,850
44,750
12,350
permanto
8,650
D: 0,7
E: 7,950
hevonen
7,850

E: 7,850
renkaat
6,800

E: 6,800
hyppy
9,150

E: 9,150
nojapuut
4,450

E: 4,450
rekki
7,850

E: 7,850
ominaisuus

15
70
Pousi Edvard
Viipurin Reipas
8,150
D: 0,5
E: 7,650
6,500

E: 6,500
6,700
D: 0,00
E: 6,700
9,250
D: 0,00
E: 9,250
6,100
D: 0,20
E: 5,900
7,350
44,050
13,050
permanto
8,150
D: 0,5
E: 7,650
hevonen
6,500

E: 6,500
renkaat
6,700

E: 6,700
hyppy
9,250

E: 9,250
nojapuut
6,100
D: 0,2
E: 5,900
rekki
7,350

E: 7,350
ominaisuus

16
8
Kankaanpää Nuuti
Vaasan Telinetaiturit
8,150

E: 8,150
8,650

E: 8,650
6,800
D: 0,00
E: 6,800
8,550
D: 0,00
E: 8,550
4,750
D: 0,00
E: 4,750
6,000
42,900
14,200
permanto
8,150

E: 8,150
hevonen
8,650

E: 8,650
renkaat
6,800

E: 6,800
hyppy
8,550

E: 8,550
nojapuut
4,750

E: 4,750
rekki
6,000

E: 6,000
ominaisuus

17
10
Talvilaine Tyrsky
Tampereen Sisu
4,650

E: 4,650
7,650
D: 0,50
E: 7,150
7,750
D: 0,00
E: 7,750
9,150
D: 0,00
E: 9,150
6,700
D: 0,70
E: 6,000
5,850
41,750
15,350
permanto
4,650

E: 4,650
hevonen
7,650
D: 0,5
E: 7,150
renkaat
7,750

E: 7,750
hyppy
9,150

E: 9,150
nojapuut
6,700
D: 0,7
E: 6,000
rekki
5,850
D: 0,5
E: 5,350
ominaisuus

18
76
Sipilä Rasmus
Voimisteluseura Helsinki VSH
permanto

hevonen

renkaat

hyppy

nojapuut

rekki

ominaisuus

18
71
Friman Emil
Turun Urheiluliitto Voimistelu
permanto

hevonen

renkaat

hyppy

nojapuut

rekki

ominaisuus

18
2
Pakarinen Eeli
Espoon Telinetaiturit
permanto

hevonen

renkaat

hyppy

nojapuut

rekki

ominaisuus

18
1
Pohjala Luka
Espoon Telinetaiturit
permanto

hevonen

renkaat

hyppy

nojapuut

rekki

ominaisuus

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,2

8,750


9,950

1
75
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,2

8,750


9,950

3
4
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

1,7

7,850


9,550

0,400
4
74
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,2

8,000


9,200

0,750
5
6
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,350


8,850

1,100
6
67
Judén Kenzo, Viipurin Reipas

1,0

7,800


8,800

1,150
7
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit

0,7

7,950


8,650

1,300
8
73
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

7,800


8,300

1,650
9
11
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu


8,200


8,200

1,750
9
72
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

7,700


8,200

1,750
11
8
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


8,150


8,150

1,800
11
70
Pousi Edvard, Viipurin Reipas

0,5

7,650


8,150

1,800
13
5
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit

0,5

7,550


8,050

1,900
14
68
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas


7,950


7,950

2,000
15
7
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

0,5

7,400


7,900

2,050
16
69
Judén Keoni, Viipurin Reipas


7,800


7,800

2,150
17
10
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu


4,650


4,650

5,300
18
1
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit




18
2
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit




18
71
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu




18
76
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
75
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH


9,350


9,350

1
3
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


9,350


9,350

3
5
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit


9,250


9,250

0,100
3
72
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,750


9,250

0,100
5
67
Judén Kenzo, Viipurin Reipas

0,5

8,600


9,100

0,250
6
69
Judén Keoni, Viipurin Reipas


9,050


9,050

0,300
6
68
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas


9,050


9,050

0,300
8
73
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,450


8,950

0,400
9
74
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,400


8,900

0,450
10
6
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit


8,700


8,700

0,650
11
8
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


8,650


8,650

0,700
11
7
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,150


8,650

0,700
13
4
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat


8,600


8,600

0,750
13
11
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu

1,0

7,600


8,600

0,750
15
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit


7,850


7,850

1,500
16
10
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu

0,5

7,150


7,650

1,700
17
70
Pousi Edvard, Viipurin Reipas


6,500


6,500

2,850
18
2
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit




18
71
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu




18
76
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH




18
1
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
75
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

8,350


9,350

2
11
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu

0,5

8,750


9,250

0,100
3
73
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,400


8,400

0,950
4
72
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,350


8,350

1,000
5
4
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

0,5

7,700


8,200

1,150
5
7
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

0,5

7,700


8,200

1,150
7
67
Judén Kenzo, Viipurin Reipas

1,0

7,150


8,150

1,200
8
3
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,100


8,100

1,250
9
5
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit


8,050


8,050

1,300
10
68
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas


7,900


7,900

1,450
11
10
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu


7,750


7,750

1,600
11
6
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit


7,750


7,750

1,600
13
74
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu


7,700


7,700

1,650
14
69
Judén Keoni, Viipurin Reipas


7,650


7,650

1,700
15
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit


6,800


6,800

2,550
15
8
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


6,800


6,800

2,550
17
70
Pousi Edvard, Viipurin Reipas


6,700


6,700

2,650
18
71
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu




18
76
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH




18
1
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit




18
2
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,600




10,100

2
69
Judén Keoni, Viipurin Reipas


0,5


9,450




9,950

0,150
3
7
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit


0,2


9,650




9,850

0,250
4
67
Judén Kenzo, Viipurin Reipas


0,5


9,150




9,650

0,450
5
75
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,5


9,100




9,600

0,500
6
73
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu


0,2


9,350




9,550

0,550
7
5
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit





9,350




9,350

0,750
7
4
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat


0,5


8,850




9,350

0,750
9
70
Pousi Edvard, Viipurin Reipas





9,250




9,250

0,850
9
11
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu





9,250




9,250

0,850
11
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit





9,150




9,150

0,950
11
10
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu





9,150




9,150

0,950
13
74
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu





9,100




9,100

1,000
14
68
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas





9,050




9,050

1,050
15
72
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu





8,950




8,950

1,150
16
6
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit





8,800




8,800

1,300
17
8
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit





8,550




8,550

1,550
18
71
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu










18
76
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH










18
1
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit










18
2
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit










Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
75
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,5

9,400

1,0

8,900

2
11
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu

0,5

7,750


8,250

0,650
3
6
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit

0,7

7,500


8,200

0,700
4
67
Judén Kenzo, Viipurin Reipas


8,050


8,050

0,850
5
3
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,2

7,800


8,000

0,900
5
4
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

0,7

7,300


8,000

0,900
7
74
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,2

7,350


7,550

1,350
8
73
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,2

7,300


7,500

1,400
9
7
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

0,5

6,850


7,350

1,550
10
68
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas

0,2

7,100


7,300

1,600
11
69
Judén Keoni, Viipurin Reipas


7,150


7,150

1,750
12
10
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu

0,7

6,000


6,700

2,200
13
72
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu


6,300


6,300

2,600
14
5
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit


6,100


6,100

2,800
14
70
Pousi Edvard, Viipurin Reipas

0,2

5,900


6,100

2,800
16
8
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


4,750


4,750

4,150
17
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit


4,450


4,450

4,450
18
76
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH




18
1
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit




18
2
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit




18
71
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
75
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

8,950


9,950

2
73
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,600


8,600

1,350
3
11
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu


8,400


8,400

1,550
4
7
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit


8,150


8,150

1,800
4
3
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,150


8,150

1,800
6
6
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit


8,100


8,100

1,850
7
68
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas


7,950


7,950

2,000
8
69
Judén Keoni, Viipurin Reipas


7,900


7,900

2,050
8
74
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

7,400


7,900

2,050
10
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit


7,850


7,850

2,100
11
72
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

7,300


7,800

2,150
12
5
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit


7,700


7,700

2,250
12
4
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

0,5

7,200


7,700

2,250
14
67
Judén Kenzo, Viipurin Reipas


7,550


7,550

2,400
15
70
Pousi Edvard, Viipurin Reipas


7,350


7,350

2,600
16
8
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


6,000


6,000

3,950
17
10
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu

0,5

5,350


5,850

4,100
18
71
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu




18
76
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH




18
1
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit




18
2
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

0,750


0,250

2
75
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH




2
11
Peltonen Aaron, Tampereen Sisu




2
4
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat




2
73
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu




2
67
Judén Kenzo, Viipurin Reipas




2
6
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit




2
74
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu




2
7
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit




2
69
Judén Keoni, Viipurin Reipas




2
68
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas




2
72
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu




2
5
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit




2
9
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit




2
70
Pousi Edvard, Viipurin Reipas




2
8
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit




2
10
Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu




2
76
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH




2
71
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu




2
2
Pakarinen Eeli, Espoon Telinetaiturit




2
1
Pohjala Luka, Espoon Telinetaiturit





Last Update: 20.7.2024 1.41.55
SX
SM
MD
XL
XXL