Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä MTV JunnuGym 1, Tampere Tampere, 2022-04-23

1. luokka Eliitti 1. luokka Kilpa 2. luokan Eliitti 2. luokan Kilpa 3. luokka Eliitti 3. luokka Kilpa 4. luokka Eliitti 4. luokka Kilpa 5. luokka nuoremmat 5. luokka vanhemmat B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat G luokka nuoremmat G luokka vanhemmat MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG-luokka tytöt MTV 1.lk joukkuekilpailu MTV 2.lk joukkuekilpailu MTV 3.lk joukkuekilpailu MTV 4.lk joukkuekilpailu MTV 5.lk joukkuekilpailu B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu
D-luokka joukkuekilpailu
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
Tampereen Voimistelijat
- Johansson Iina
- Pesonen Jade-Sara
- Saarni Nella
- Silander Pihla
- Paulakorpi Minja
- Siltakoski Sera
- Pieniluoma Julia
- Lukkari Hilla
28,150
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
9-9,5
8,5-9
9,5-10
9-9,5
24,100
7-7,5
8-8,5
7-7,5
6-7
6-7
6-7
8-8,5
7,5-8
25,250
7,5-8
8-8,5
7,5-8
8-8,5
6-7
8-8,5
8,5-9
7-7,5
25,900
7-7,5
8-8,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
103,400
III
IV
III
IV
III
III
VI
IV
0,000
2
Vaasan Telinetaiturit
- Granfors Alva
- Sihvonen Julia
- Keskitalo Ida
27,050
8,5-9
8,5-9
9,5-10
23,650
7-7,5
8-8,5
8-8,5
24,450
8-8,5
8,5-9
7,5-8
23,250
7-7,5
7,5-8
7,5-8
98,400
III
IV
IV
5,000
3
Jyväskylän Voimistelijat-79
- Pihlman Aurora
- Ruotsalainen Senni
- Sorri Saga
- Toivanen Helmi
- Tarkiainen Aino
27,850
8,5-9
9-9,5
9-9,5
8,5-9
9-9,5
21,600
7-7,5
7-7,5
7-7,5
alle 6
alle 6
24,800
7-7,5
8,5-9
7,5-8
alle 6
8-8,5
23,950
6-7
8-8,5
7,5-8
7-7,5
8-8,5
98,200
II
IV
IV
I
III
5,200
4
Tampereen Sisu
- Järvi Veera
- Häkkinen Maisa
- Vihinen Hilla
- Hakala Sonja
27,050
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8-8,5
21,050
7,5-8
6-7
alle 6
6-7
23,200
7-7,5
7-7,5
8,5-9
alle 6
23,900
7,5-8
8-8,5
7,5-8
7,5-8
95,200
IV
III
III
II
8,200
5
Porin Tarmo voimistelujaosto
- Peltomäki Lotta
- Perttula Matilda
- Nieminen Aava
26,450
9-9,5
8,5-9
8-8,5
19,200
7-7,5
6-7
alle 6
24,800
7,5-8
8,5-9
8-8,5
23,400
7,5-8
8,5-9
7-7,5
93,850
III
IV
II
9,550
6
Viipurin Reipas
- Korhonen Jane
- Kallioniemi Iitu
17,100
9-9,5
8-8,5
11,000
7-7,5
alle 6
15,400
8-8,5
7-7,5
15,800
7,5-8
8-8,5
59,300
IV
I
44,100
7
Liikuntaseura Pori
- Lehtimäki Elsa
- Virta Eevi
17,500
8,5-9
8,5-9
9,250
alle 6
alle 6
12,750
7-7,5
alle 6
13,250
7-7,5
6-7
52,750
I
I
50,650
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus

Last Update: 25.7.2024 6.25.00
SX
SM
MD
XL
XXL